Autor Tema: Što Vam je uljepšalo/ pokvarilo dan?  (Posjeta: 214085 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Što Vam je uljepšalo/ pokvarilo dan?
« Odgovori #2520 : Studeni 19, 2021, 11:54 »
Jel ovo neki crni humor?

13.11 se testiro preko PCR testa, sutradan dobio pozitivan test.. od nedelje do utorka imo simptome gripe, od srijede mi vec nije nista vise. Ipak moram do 27.11 da budem u karanteni. Samo me leda od kauca bole 😅

Ne djeluje na svakog isto. Meni je bilo odvratno. 3 tjedna problemi sa kasljem i disanjem, 2 tjedna konstantno visoka temp, bolovi u misicima.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #2521 : Studeni 19, 2021, 12:59 »
Ne djeluje na svakog isto. Meni je bilo odvratno. 3 tjedna problemi sa kasljem i disanjem, 2 tjedna konstantno visoka temp, bolovi u misicima.

Vjerujem da ne djeluje na svakog isto, u to sam se i sam uvjerio, jer zenu je opralo jace od mene. Lezi onda na imunom sistemu?! Nadam se da te proslo sve? Sad sve u redu?
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2522 : Studeni 19, 2021, 13:50 »
Vjerujem da ne djeluje na svakog isto, u to sam se i sam uvjerio, jer zenu je opralo jace od mene. Lezi onda na imunom sistemu?! Nadam se da te proslo sve? Sad sve u redu?

Proslo je skoro mjesec dana od preboljenja, i dalje imam odredjene posljedice. Plucima smeta hladan zrak i prasina. Pocnem kasljat. Kad sam se vratio na posao osjecao sam odredjeni pritisak oko srca. Kao neko rukom da te stisce. Sad vise ne. Osim navedenog, ostalo je uredu.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2523 : Studeni 19, 2021, 20:47 »
Jel ovo neki crni humor?

13.11 se testiro preko PCR testa, sutradan dobio pozitivan test.. od nedelje do utorka imo simptome gripe, od srijede mi vec nije nista vise. Ipak moram do 27.11 da budem u karanteni. Samo me leda od kauca bole 😅

zasto bi bio crni humor ne kontam sta hoces reci?
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.