Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 107007 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Eden

• Sr. Member
Odg: Tenis
« Odgovori #1290 : Siječanj 06, 2022, 11:49 »
A i Đoković ima tim boli glava, baš su ga izblamirali.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1291 : Siječanj 06, 2022, 12:03 »
Po meni je veci blam Djokovica i njegovog tima nego sto je do Australije. Prkosi se i dokazali su mu da je covjek kao i ostali, da nije iznad nikoga pa i zakona.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #1292 : Siječanj 06, 2022, 12:58 »
Ne vidim uopće ikakvu krivicu Đokovića u ovome svemu. Prvo su mu rekli da može i da je dobio exeption, ili kako već, da bi po njegovom dolasku u zemlju promijenili priču. I uopće ne pišem ovo da ga branim ili nešto slično, lik mi je inače antipatičan skroz  :neznam

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1293 : Siječanj 06, 2022, 13:08 »
Po meni je veci blam Djokovica i njegovog tima nego sto je do Australije. Prkosi se i dokazali su mu da je covjek kao i ostali, da nije iznad nikoga pa i zakona.

Kako moze biti do njega, ako mu je vlada Australije prvo odobrila dolazak?! Njegoco pravo je hoce li ili nece se cjepiti. Ako nece, a njihovi zakoni kazu da mora, onda mu nisu trebali ni izdavati dozvolu za dolazak. Ustedili bi vremena i njemu i sebi i spasili se sramocenja.

Mislim da jednostavno pritisak javnosti bio prevelik, jer se gradjanima Australije brane osnovna ljudska prava.

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #1294 : Siječanj 06, 2022, 15:03 »
Brzo su izbori tamo pa se skupljaju jeftini poeni,a kako će australci skupljati poene nego ako neće jebat nekoga na granici to im je uža specijalnost
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #1295 : Siječanj 06, 2022, 16:40 »
Dabog da osvojio (ako ga puste) i svima im se posrao u facu.
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Eden

• Sr. Member
« Odgovori #1296 : Siječanj 06, 2022, 17:28 »
Ne vidim uopće ikakvu krivicu Đokovića u ovome svemu. Prvo su mu rekli da može i da je dobio exeption, ili kako već, da bi po njegovom dolasku u zemlju promijenili priču. I uopće ne pišem ovo da ga branim ili nešto slično, lik mi je inače antipatičan skroz  :neznam
Kako ne vidiš, koliko sam skužio nisu dobro papirologiju napravili, znači krivica njegovog tima i bezveze ga brukaju.

Al ovaj meeting njegovog oca neću komentirati, koje gluposti sve ispali

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #1297 : Siječanj 06, 2022, 20:13 »
Razuman potez australskih vlasti.

I jedini ispravan.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1298 : Siječanj 07, 2022, 12:13 »
Jebo i AO više i sve skupa.

Nole je ispao isto drkadžija i plačip***a, ali ovi australci su isto moroni, kao da su se parili sa klokanima... ili mu pusti da igra, ili ga odjebi, šta jebu cijeli svijet sporednim stvarima oko jednog čovjeka. Osim toga, šta glume sada oni svjetske moralne vertikale kada znamo da su svi tamo porijeklom potomci teških kriminalaca kojima je dana mogućnost izbjegavanja smrtnih kazni prihvaćanjem deportacije u Down Under... beš kontinent kojem su najbliži susjedi pingvini.

Ionako na turniru im igra još 5 necijepljenih igrača sa medicinskim izuzećem, naravno, Nole je atrakcija, a ne nekakv 238. igrač svijeta.

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #1299 : Siječanj 07, 2022, 17:01 »
tenis mi je dosadan sport  ne mogu to pratit 2-3 sata
ne mobu ni stoke city-burnley 90 minuta :D

Offline Ch13

• Hero Member
« Odgovori #1300 : Siječanj 07, 2022, 18:06 »

Nole je ispao isto drkadžija i plačip***a, ali ovi australci su isto moroni, kao da su se parili sa klokanima... ili mu pusti da igra, ili ga odjebi, šta jebu cijeli svijet sporednim stvarima oko jednog čovjeka. Osim toga, šta glume sada oni svjetske moralne vertikale kada znamo da su svi tamo porijeklom potomci teških kriminalaca kojima je dana mogućnost izbjegavanja smrtnih kazni prihvaćanjem deportacije u Down Under... beš kontinent kojem su najbliži susjedi pingvini.

Ionako na turniru im igra još 5 necijepljenih igrača sa medicinskim izuzećem, naravno, Nole je atrakcija, a ne nekakv 238. igrač svijeta.

A kad im dalje novcanu pomoc onda ne mora biti cijepljen.Australci su govna,a Dokovicu se moze cijeli svijet poklonit,kolko je svima pomogao

Offline Eden

• Sr. Member
« Odgovori #1301 : Siječanj 07, 2022, 21:14 »

Pa odjebali su ga ali on ne želi otići, nitko ga ne drži. Tj. žalili su se na odluku pa ima do ponedjeljka.
Pa ovi ostali su valjda imali valjane papire, Đoković nema. Njegovo izuzeće se bazira na preboljenju covida što u Australiji ne prihvaćaju + aplicirali su za krivu vizu. To što je njegov tim neinformiran ili nesposoban je druga priča,već kada se odbija cijepiti, njegova stvar ne želim ulaziti u njegove razloge

Offline Eden

• Sr. Member
« Odgovori #1302 : Siječanj 07, 2022, 21:15 »
A kad im dalje novcanu pomoc onda ne mora biti cijepljen.Australci su govna,a Dokovicu se moze cijeli svijet poklonit,kolko je svima pomogao
Svaka mu čast ali ne vidim kakve to veze ima, čovjek nema valjane papire za ulazak u državu.
Da sumiram, njegovo je pravo ne cijepiti se iz bilo kojih razloga i ne ulazim u to. Isto tako ne slažem se sa zakonima koje Australija ima za vizu, po meni je negativan test sasvim dovoljan ako već znamo kako cjepivo ne štiti od same zaraze, ili malo štiti. Ali takvi su im zakoni i ne vidim problem, svaka država ima pravo kontrolirati svoje granice na željeni način. A kako su Australska tijela objavila, njegovi papiri nisu valjani i ne može ući, tu staje sva priča. Ne vidim nikakvu urotu kako to žele prikazati
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2022, 21:23 Eden »

Offline Ch13

• Hero Member
« Odgovori #1303 : Siječanj 07, 2022, 23:46 »
Pa odjebali su ga ali on ne želi otići, nitko ga ne drži. Tj. žalili su se na odluku pa ima do ponedjeljka.
Pa ovi ostali su valjda imali valjane papire, Đoković nema. Njegovo izuzeće se bazira na preboljenju covida što u Australiji ne prihvaćaju + aplicirali su za krivu vizu. To što je njegov tim neinformiran ili nesposoban je druga priča,već kada se odbija cijepiti, njegova stvar ne želim ulaziti u njegove razloge

Evo jesi citao da sada i drugima ukidaju vize i na kraju im nitko nece igrati.A i predoceni su dokazi da nije Đokov8c kriv ni njegov tim,nego teniskii savez i tu ce biti velike tuzbe i sranja.

Offline Ch13

• Hero Member
« Odgovori #1304 : Siječanj 07, 2022, 23:48 »

Znaci tenisacica im usla i odigrala jedan turnir sa papirima kao i Đokovic i sada se oni sjetili da je zatvore kao i Đokovica,a uskoro ce i ostale.Ona ih sterala u k***c i otisla dona,a Đoko ako sam ode 3 godine nesmije u drzavu