Anketa

Pohađam:

Osnovnu školu
1 (1.2%)
Srednju školu
20 (23.8%)
Fakultet
37 (44%)
Imam završen fakultet i radim
14 (16.7%)
Radim za vrijeme fakulteta
4 (4.8%)
Radim bez završenog fakulteta niti pohađam isti
8 (9.5%)

Ukupno Glasova: 84

Autor Tema: Škola/fakultet/posao  (Posjeta: 63323 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline liverbird91

• Hero Member
Odg: Škola/fakultet
« Odgovori #15 : Veljača 14, 2012, 16:18 »
De, tko je još od članova završio fax i radi... osim mene... ja mislio da sam jedini metuzalem!  :lud

Deka...  :D

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #16 : Veljača 14, 2012, 19:05 »
S obzirom da sam prije par dana položio posljednji ispit u životu (Diplomski studij - FOI VŽ), imam puuuno seminara vezanih uz informatičko-organizacijsko područje pa ako netko treba nešto - tu sam. :)

imas koji s referencama?
jer ovaj lik trazi prijavu teme, pa seminar s referencama i jos pun q gluposti :/

btw, ja sutra pisem teoriju iz fzike, zadatke sam kolokviral (preduvjet za teoriju) pomocu rjesenja iz zute zbirke :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #17 : Veljača 14, 2012, 19:10 »
btw, ja sutra pisem teoriju iz fzike, zadatke sam kolokviral (preduvjet za teoriju) pomocu rjesenja iz zute zbirke :D

Jedna od najljepših stvari na svijetu  :super

Koji dio?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #18 : Veljača 14, 2012, 19:27 »
Jedna od najljepših stvari na svijetu  :super

Koji dio?

evo, uploudal sam ti neku skriptu iz koje ucim ak si zelis ponoviti(tj nisam pogledal nit malo, mislim ju imat na mobu i proci isto kak sam i prosal zadatke)
http://www.2shared.com/file/5iQ8SC2k/Pitanja_za_usmeni_iz_Fizike.html

inace je do sad navek bila jako slaba prolaznost iz toga, al su nas smjestili u amfiteatar i sad se na sredinu sjednu oni koji imaju neki dobar mob i onda sire tocne zadatke :D

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #19 : Veljača 14, 2012, 19:39 »
evo, uploudal sam ti neku skriptu iz koje ucim ak si zelis ponoviti(tj nisam pogledal nit malo, mislim ju imat na mobu i proci isto kak sam i prosal zadatke)
http://www.2shared.com/file/5iQ8SC2k/Pitanja_za_usmeni_iz_Fizike.html

inace je do sad navek bila jako slaba prolaznost iz toga, al su nas smjestili u amfiteatar i sad se na sredinu sjednu oni koji imaju neki dobar mob i onda sire tocne zadatke :D

Ne treba mi za učenje, prošao sam ja taj dio školovanja :) Ali učenje teorije iz fizike je jedno od rijetkih stvari koje sam nastavio učiti i nakon završenog školovanja (zašto kažem teorija - inače dajem instrukcije iz matematike i ona mi nije strana, ali matematika primjerice kvantne fizike mi nije toliko bitna da bi je išao rješavati bez nekog konkretnog razloga).

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #20 : Veljača 14, 2012, 19:40 »
taman meni treba pomoć iz mat... npr za derivacije, limese i ostala sranja  :lud
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #21 : Veljača 14, 2012, 19:42 »
Ne treba mi za učenje, prošao sam ja taj dio školovanja :) Ali učenje teorije iz fizike je jedno od rijetkih stvari koje sam nastavio učiti i nakon završenog školovanja (zašto kažem teorija - inače dajem instrukcije iz matematike i ona mi nije strana, ali matematika primjerice kvantne fizike mi nije toliko bitna da bi je išao rješavati bez nekog konkretnog razloga).

hah, iz matke sam prosal svaki kolokvij (zadatke), al sam pal teoriju, i sad moram sve ponovo :/
ovo ostalo je dio torte :)
jedino me cehok malo muci, lik nam je dal 3 pitanja od kojih ni jednog nema u njgovim knjigama, a njegova je asistentica znala odg na samo jedno pitanje xd
al google radi cuda, a sad bumo vidli dal bu to dosta kaj sam nasal :)

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #22 : Veljača 14, 2012, 19:43 »
taman meni treba pomoć iz mat... npr za derivacije, limese i ostala sranja  :lud

Derivacije su lagane. Ne kažem to zato što je meni lagane, već su derivacije jedno od lakših područja fakultetske matematike, a da ne kažem da su osnova za jaaaako puno "real world" izračuna. Čovjek bi se iznenadio, jedna od rijetkih stvari koje ponekad dobro dođu (doduše, ponekad je zapravo gotovo nikad, ali bolje i to nego stvarno nikad) :D

Tablica derivacija, naučiš pravila i gledaš kako se jednadžba topi i postaje sve manja i manja :D

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #23 : Veljača 14, 2012, 19:47 »
mene integrali pomalo zabrinjavaju jer nisu bas ugodno drustvo  ]:)

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #24 : Veljača 14, 2012, 19:49 »
mene integrali pomalo zabrinjavaju jer nisu bas ugodno drustvo  ]:)

Dakle, uzmeš moj tekst za derivacije, i samo izmjeniš zadnju rečenicu, dakle:

Tablica derivacija integrala, naučiš pravila i gledaš kako se jednadžba topi i postaje sve manja i manja veća i veća :D

Offline redscro

• Hero Member
« Odgovori #25 : Veljača 14, 2012, 21:12 »
imas koji s referencama?
jer ovaj lik trazi prijavu teme, pa seminar s referencama i jos pun q gluposti :/

Sve je s referencama, samo nemam ništa baš iz multimedije niti nešto što bih mogao s tim povezati. :)
"Neki ljudi vjeruju da je nogomet pitanje života ili smrti. Vrlo sam razočaran takvim stavom. Uvjeravam vas da je nogomet puno, puno važniji od toga."

Bill Shankly

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #26 : Veljača 14, 2012, 21:16 »
Sve je s referencama, samo nemam ništa baš iz multimedije niti nešto što bih mogao s tim povezati. :)

ma bilo kaj vezano uz računalo
ak  ti je volja, jel bi mi mogel dati na pp popis tema, bil bi jako zahvalan :)

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #27 : Veljača 14, 2012, 21:46 »

Uf neugodna iskustva kada je matka u pitanju  :D
Integrali i derivacije, mat. indukcija (koja mi ni danas nije bas jasna, tu nesto prekrizis, tu malo izluci, prikrati, pljus....  :lol )

Sjecam se da mi je na usi curio jednostavni i slozeni kamatni racun (naravno morao sam doslovno strebati napamet izvode formula, mislim kog boli ona stvar kako se doslo do formule, ona je tu i koristi  :roll), zajmovi, rente, krediti, funkcije.....joj  :lol

Boga molio da na ispitu bude kakva matrica, jednostavan limes, konvergencija redova i tako  :lol
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #28 : Veljača 14, 2012, 22:09 »
Vidim svi ste neki prirodnjaci i tehničari.  :help Ima li još koji humanist pored mene?  :lol
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #29 : Veljača 14, 2012, 22:27 »
Vidim svi ste neki prirodnjaci i tehničari.  :help Ima li još koji humanist pored mene?  :lol

Filozof?

How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.