Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Igrači / Odg: Mohamed Salah #11
« Zadnji post Virgil Danas u 14:31 »
I meni više liči na to...
2
Transferi / Odg: Zimski transferi 2021/2022
« Zadnji post Virgil Danas u 14:30 »
Dembele postavio nekakve astronomske zahtjeve Barci tako da je propala priča oko produženja ugovora. Navodno dva engleska kluba mu se ponudila.

Molim te Bože da mi nismo ti, prvo što je staklen a drugo što se ponaša kao da je u najmanju ruku ometen u razvoju.
3
« Zadnji post scouser68 Danas u 14:23 »
Izgleda da je potpisao novi ugovor. To mu je agent.

https://twitter.com/RamyCol/status/1484117843679526918?t=3hoE_Bdwd31yehEg9iFLKw&s=19

A cuj, to se moze ovako protumaciti i kao da se sprda s ponudom..  B-)
4
« Zadnji post gento Danas u 13:44 »
5
« Zadnji post Marijo Danas u 13:12 »
NEWS | Liverpool are stepping up their pursuit of 19-year-old Fulham star, Fabio Carvalho. The Portuguese has 7 goals and 2 assists in 16 league appearances. [
@SportsPeteO
]

Ma da taj išta valja već bi bio u Wolverhamptonu  :D
6
Nogomet / Odg: Emirates FA Cup i Carabao Cup 2021/22
« Zadnji post treiler Danas u 12:59 »
Poprilicno bitna utakmica. Biti cu jako razocaran ukoliko ne izborimo finale. Top 4 ne bi trebao biti upitan, s obzirom na ove klubove ispod nas i njihove oscilacije, tako da hocu da sto dalje idemo u kupovima. Pogotovo ako uzmemo u obzir da bi do finala 27.2. imali spremne elliotta, thiaga, te ove povratnike s afcona.
7
« Zadnji post Legendinho Danas u 12:05 »
Barça-Dembélé, it’s over.

Barcelona director Alemany announces: “It’s clear that Dembélé does NOT want to continue with Barcelona. He doesn’t want to be part of our project”.

“We told Dembélé he has to leave immediately. We expect Ousmane to be sold before Jan 31”.
8
Nogomet / Odg: Engleska premier liga 2021/22
« Zadnji post Ivek Danas u 11:51 »
Sad gledam golove Tottenhama, pokazuje se tacnom ona tvrdnja da je Soyuncu obicno govedo od igraca. On i Mings dva najgora stopera lige.

Nikada ne podcjenjuj Maguiera!
9
« Zadnji post El Rey Danas u 11:48 »
Meni je  sa ovakvom ekipom neuspjeh sve ispod jednog major trofeja  :)
u ovakvoj situaciji volio bi da osvojimo i ovo,znacilo bi i za nastavak sezone.

Mislim da imamo sanse u ligi prvaka bude li srece s ozljedama.U ligi nikako ne bih volio da se  sad  predamo.
Chelsea nas sad baca u prekomodnu situaciju,pogotovo dobijemo li dvi zaostale.
Ne bih htio da samo drzimo tempo dovoljan da nas drzi zagrijanim za drugo mjesto i ostala natjecanja.
Zelim da se i tu borimo koliko god je moguce.
10
« Zadnji post Legendinho Danas u 11:41 »
Bilo bi sramotno drugu sezonu zaredom ostat bez ikakvog trofeja s ovakvom ekipom, tako da uzimamo i Miki Maus kup ako smo u mogućnosti.
 Str: [1] 2 3 ... 10