O svemu > Nogomet

Propali talenti/igraci

(1/22) > >>

devil2:
Nesto mi pade na pamet otvoriti ovaj topic gdje bi se prisjetili nogometasa koji su nekad puno obecavali, a nikad nisu ispunili ni 2% svog potencijala.
Vjerovatno ce biti razlicitih stavova oko toga sta znaci "propao", npr. moze li u isti kos Quaresma i De La Red (istina, imao je problem sa srcem) ili Sebastian Deisler...

Freddy Adu, Kerlon, Denilson, Portillo, Bojan (2% od onog sto se najavljivalo), Chevanton,  Bosko Jankovic, Milos Krasic, Bojinov, Michael Johnson, Tsigalko...

Ili domaci: Josip Tadic, Tomislav Busic, legendarni Teo Kardum, Bosko Balaban, Mario Grgurovic, Filip Ozobic, Ante Vukusic, Marko Janjetovic, Dario Jertec, Filip Loncaric...

mascherano:
Mislim da De La Red ne spada u ovu kategoriju jer je njega viša sila spriječila da postane WC zadnji vezni. Ostali koje si spomenuo su manje više sami utjecali na svoj razvoj.

1. Adriano - vjerojatno najkomplentniji nogometaš ikad koji nije ispunio ni 50% potencijala kojeg je mogao. Imao je sve što može krasiti nekog nogometaša al nedostajala mu jedna stvar - mozak.
2. Denilson(Betis) - futsalac koji je zalutao na velike terene
3. Bojan - slično kao Kramarić kod nas, ušao na velika vrata među seniore da bi mu onda slava udarila u glavu i upao u stagnaciju. Krama se dozvao pameti pa iskoristio drugu šansu, Bojanu će očito onaj preokret protiv Shakhtara 2010. biti vrhunac karijere.
4. Kieron Dyer - iako je kasnije muku mučio s ozljedama, nikad nije ispunio ni pola potencijala kojeg je imao.
5. Ryan Babel - objašnjenje nepotrebno.

mrdokic911:
Strani: Anderson i Nani iz M.U.
Domaći: treba vidjeti kako će se stvari odviti, no Delač je jako puno obećavao a stagnira već 2 godine, ako ne i više...

El Rey:
1.Torres -Vise pitanje psihe,ali mogao je i trebao puno puno vise.
2.Adriano-Mascherano sve rekao
3.Ronaldinho-Ocekivao sam njegovu dominaciju u Europi sve do umirovljenja,nazalost alkohol,lake zene  i opcenito taj stil zivota su ucinile svoje
4.Hargreaves- preodredejn da bude zadnji vezni koji ce dominirat godinama,nazalost ozljede mu nisu dopustile nesto takvo
5.Owen -Jos jedan kojeg su ozljede pojele

Ovo je prvih 5 kojih su mi sad pali anpamet,al ima jedno veliko brdo takovih.

I da,mozda da se u naziv teme ubaci i oni koji su mogli vise.

brutek:

--- Citat: devil2 - Listopad 06, 2014, 19:42 ---

Ili domaci: Josip Tadic, Tomislav Busic, legendarni Teo Kardum, Bosko Balaban, Mario Grgurovic, Filip Ozobic, Ante Vukusic, Marko Janjetovic, Dario Jertec, Filip Loncaric...

--- Kraj citata ---
hm, pa sad, balaban je ipak napravio karijeru, ne veliku kakvu je mogao, ali niti veću od stvarnih kapaciteta  koje je imao. ipak je bio standardni reprezentativac, a to se ipak ne može smatrati propalom karijerom
kao što se i vukušić još stigne "spasiti"
dodao bih popisu npr igora jovičevića i domagoja abramovića, pa i daria zahoru. svi su oni u mlađim kategorijama bili svojevremeni rekorderi u dinamu, prije kramarića
no uvijek trebaš imati veliku sreću uz sve ostalo u tim godinama, a i nekog tko će te gurnuti (npr. sjećam se generacije zorana mamića, u kojoj je on bio samo potrčko malim čarobnjacima s loptom. mislim da je kakvu takvu karijeru napravio samo onaj tko se isto nije isticao, alen peternac, te mali pavlek koji je pak harao u malonogometnim vodama kutije šibica. a zoki - reprezentativac 1998.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju