O svemu > Nogomet

Najbolja utakmica na kojoj ste bili

(1/21) > >>

Sprava-Benitez:
Meni je BiH-Spanija u mojoj Zenici na Bilinom Polju,,1-1 zavrsilo,,prepun stadion,navijalo se svih 90 minuta,,i da se pohvalim vidio sam Manola  :D,,tad je samo Alonso igro za Spaniju od nasih igraca,,i cim je uso pogrjesio,,presjekli mu loptu i Bolic maistorski prebacio Casillasa  :klanja,,inace tekma je extra bila,bilo je 20 sansi,,bilo ko je mogo pobjedit,,za njih je Vicente golcinu dao,,iskosa,ljevicom u raslje,,,znam da se tesko odlucit al valjda cete izabrat 1 bas ono extra tekmu ;)

kop end:
ja i nisam bio na puno utakmica(ne kontam lokalni klub gosk)
bio sam 4-5 puta na hajduk-dinamo al to nisu neke lijepe utakmice...
mozda hrv. bugarska (1-0) mislim da je tad olic do gol kako se sjecam :hm

bobo:
ka dite iša sam sa starim na utakmice i iz tog razdoblja mi se jedna utakmica urezela u sjećanje. hajduk- dinamo (ili croatia, nisam siguran) 3-2, još kad je niko čeko igra za hajduk. bilo je nešto malo kola do kraja, hajduk je triba tuć 2 gola razlike da bi na gol razliku bio prvi, do negdi 15. minute bilo je 2-0 za hajduk i stadion je bia u transu. dinamo je izjednačio na 2-2, a hajduk da gol za 3-2. nismo bili prvaci (mislim da je čak zagreb bio), al se te utakmice baš sićam i bila je prava fajterska, igra za prste polizat. za razliku od utakmica na kojima sam bio zadnjih 4-5 godina

silhofn2:
najbolja utakmica?
ljeto 1996 u njemackoj.stari schalkeov stadion.igrao se neki ljetni kup.pobjedili su bili.ta atmosfera i gol martina maxa.to nikad necu zaboravit. schalke 04 fur immer. naj klub u njemackoj

Sprava-Benitez:

--- Citat: silhofn2 - Veljača 26, 2009, 01:11 ---najbolja utakmica?
ljeto 1996 u njemackoj.stari schalkeov stadion.igrao se neki ljetni kup.pobjedili su bili.ta atmosfera i gol martina maxa.to nikad necu zaboravit. schalke 04 fur immer. naj klub u njemackoj

--- Kraj citata ---
schalke je uz dortmund uvijek imo najbolje navijace u njemackoj,,meni licno su poslje nasih najbolji schalkeovi i borusiini navijaci

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju