Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 133676 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Eden

• Full Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #630 : Studeni 04, 2018, 18:00 »
Vidjet cemo demontiranje uniteda po svemu sudeci

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #631 : Studeni 04, 2018, 18:13 »
Kristalna palača izjednačila na 1-1
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #632 : Studeni 04, 2018, 18:29 »
Kristalna palača izjednačila na 1-1
Dugo su izdržali   :D

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #633 : Studeni 04, 2018, 18:40 »
Dugo su izdržali   :D

meni je od svega najnevjerojatnije kako Chelsea odlično gura

znači momčad se sastoji od vrhunskog Hazarda, odličnog Azpilicuete, ajmo reć da je Kante odličan na svojoj poziciji i ostatak momčadi mi je onako, ok, ništa nešto bolji od Arsenala. Al bome im odlično ide

iduće kolo će bit odlično
City-United
A Chelsea doma protiv Evertona, a tu se uvijek nekako nadam nekom kiksu
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #634 : Studeni 04, 2018, 18:44 »

znači momčad se sastoji od vrhunskog Hazarda, odličnog Azpilicuete, ajmo reć da je Kante odličan na svojoj poziciji i ostatak momčadi mi je onako, ok, ništa nešto bolji od Arsenala. Al bome im odlično ide

City-United
Chelsea je sa gotovo istom momcadi prije dvije godine osvojio naslov, tako da nista čudno što im odlicno ide

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #635 : Studeni 04, 2018, 18:54 »

znači momčad se sastoji od vrhunskog Hazarda, odličnog Azpilicuete, ajmo reć da je Kante odličan na svojoj poziciji
Ne znam ali po meni Azpi i nije neki igrac za ovaj stil igre,tehnicki je limitiran pa se ne snalazi bas,za Sarria bi bolje bilo da ima Arnolda na beku nego njega.
Kante mi također nije ni upola dobar kao u proslim sezonama kada je igrao na zadnjem veznom.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #636 : Studeni 04, 2018, 19:04 »
Chelsea je sa gotovo istom momcadi prije dvije godine osvojio naslov, tako da nista čudno što im odlicno ide

da, osim što su tad imali Costu u napadu koji je svemirski brod za sakatog Moratu

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #637 : Studeni 04, 2018, 19:05 »
Po meni se Chelsea podcjenjuje. Uložili su ogromne novce u sjajnog mladog golmana, stoperi Rudiger i Luiz su jako solidni, tim više jer se odlično nadopunjuju i Luiz igra jako hrabro. Azpilicueta i Alonso su vrhunski bekovi, ovaj prvi defanzivno drugi ofenzivno pa su na tom polju komplementarni.

U veznom redu imaju svjetske klase Jorginha i Kantea, a za treće mjesto se bore Kovačić, Barkley i Fabregas koji su sve odreda odlični igrači.

Napadački trojac predvodi Hazard koji je najbolji igrač lige, a Pedro i Willian s druge strane su vrlo kvalitetna i prekaljena krila. Jedino je po meni centarfor ispod razine, Morata i Giroud ni kvalitetom ni stilom igre nisu za ovakav Chelsea ali nisu ni panjevi kakvim ih se želi okarakterizirati.

Nadao sam se da će se dogoditi mini raspad kad je Conte otišao (mislio sam da će Hazard u Real) ali nažalost nije, napravili su vrlo dobar potez sa Sarrijem koji je doveo svog metronoma Jorginha i povukao Kovačića, usput su odlično zamijenili Courtoisa i legitimni su kandidat za titulu. Igraju bolje od nas u svakom slučaju.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Eden

• Full Member
« Odgovori #638 : Studeni 04, 2018, 19:09 »
Meni je drago što prolazimo ispod radara, nitko nas ne spominje u borbi za titulu, ipak ne stavlja neki pritisak na nas. Strašna konkurencija ove godine, sve govori kad liverpool ima najbolji start u povijesti a 3. je

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #639 : Studeni 04, 2018, 19:24 »
Ne znam ali po meni Azpi i nije neki igrac za ovaj stil igre,tehnicki je limitiran pa se ne snalazi bas,za Sarria bi bolje bilo da ima Arnolda na beku nego njega.
Kante mi također nije ni upola dobar kao u proslim sezonama kada je igrao na zadnjem veznom.
Azpilicueta tehnicki limitiran?,bek koji valjda najbolje izlazi iz tijesih siutacija od svih bekova....

Offline Eden

• Full Member
« Odgovori #640 : Studeni 04, 2018, 19:33 »

City-United
Dobri smo u vezi, recimo ne vidim koji veznjak liverpoola bi trenutno mogao igrati u nasoj prvoj postavi. Fali tu da se morata probudi, ne vjerujem mu jos, i jedan stoper posto luiz ispada smijesan nekad

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #641 : Studeni 04, 2018, 19:38 »
Azpilicueta tehnicki limitiran?,bek koji valjda najbolje izlazi iz tijesih siutacija od svih bekova....
Odlican kao treci stoper, kao bek u formaciji sa 4 nazad je meni nista specijalno pogotovo za igru kakvu igra Sarri,da biram Arnolda ili njega 100 puta bi prije uzeo Arnolda.
Cak i na SP-u je Nacho imao prednost ispred njega na toj poziciji.
Ali dobro to je neko moje viđenje.

Offline Eden

• Full Member
« Odgovori #642 : Studeni 04, 2018, 19:41 »
Odlican kao treci stoper, kao bek u formaciji sa 4 nazad je meni nista specijalno pogotovo za igru kakvu igra Sarri,da biram Arnolda ili njega 100 puta bi prije uzeo Arnolda.
Cak i na SP-u je Nacho imao prednost ispred njega na toj poziciji.
Ali dobro to je neko moje viđenje.
Istina, napadacki dosta limitiran tako da i nije nesto ekstra, defanzivno naravno dobar. Fali mu prodornosti u napadu koje nema nikako, nekako su prosla vremena takvih bekova, danas oni igraju u oba smjera... On je za treceg stopera vrhunski

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #643 : Studeni 04, 2018, 20:06 »
Meni je drago što prolazimo ispod radara, nitko nas ne spominje u borbi za titulu, ipak ne stavlja neki pritisak na nas. Strašna konkurencija ove godine, sve govori kad liverpool ima najbolji start u povijesti a 3. je

To da vas nitko ne spominje za titulu ne stoji. Tamo negdje nakon 5-6 kola mediji, punditi, drustvene mreze, forumi tko god, navode Chelsea kao jos jednog legitimnog title contendera uz Liverpool. Tim vise jer uz pokazanu igru u prvenstvu imate ipak manje intenzivnije napore u Europskoj ligi pa je logicno i jaci fokus na prvenstvo. Niste ispod nikakvog radara. Vise ne.
Onako usput, Liverpool ima izjednacen najbolji start u povijesti, ali Premier lige (isti bodovni start kao 2002/2003 nakon 11 kola).  B-)

Offline Eden

• Full Member
« Odgovori #644 : Studeni 04, 2018, 22:49 »
To da vas nitko ne spominje za titulu ne stoji. Tamo negdje nakon 5-6 kola mediji, punditi, drustvene mreze, forumi tko god, navode Chelsea kao jos jednog legitimnog title contendera uz Liverpool. Tim vise jer uz pokazanu igru u prvenstvu imate ipak manje intenzivnije napore u Europskoj ligi pa je logicno i jaci fokus na prvenstvo. Niste ispod nikakvog radara. Vise ne.
Onako usput, Liverpool ima izjednacen najbolji start u povijesti, ali Premier lige (isti bodovni start kao 2002/2003 nakon 11 kola).  B-)
Mozda sada, ali i dalje su velika vecina skepticni.. Pogotovo prije pocetka rijetko tko nas je vidio recimo u borbi, a kod vecine smo i bili izvan top4. Mislim kako je ipak manji pritisak na nama od strane medija i opcenito ljudi uzimajuci u obzir da je sarrijeva prva sezona