Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 133457 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marijo

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #645 : Studeni 04, 2018, 23:35 »
Dobri smo u vezi, recimo ne vidim koji veznjak liverpoola bi trenutno mogao igrati u nasoj prvoj postavi. Fali tu da se morata probudi, ne vjerujem mu jos, i jedan stoper posto luiz ispada smijesan nekad

a brate, ako može Kovačić onda može i svaki iz Liverpoolovog veznog reda

Chelsea je igrala doma sva 3 derbija do sad, to isto uzmi u obzir
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Eden

• Full Member
« Odgovori #646 : Studeni 04, 2018, 23:59 »
a brate, ako može Kovačić onda može i svaki iz Liverpoolovog veznog reda

Chelsea je igrala doma sva 3 derbija do sad, to isto uzmi u obzir
Pa točno koji? Barkley/kovacic igraju tu trecu poziciju, cisto navedi nekog za primjer.. Recimo barkley ima 3 gola i 3 asista za sada.
Pa naravno, po meni je city daleko najveci favorit, imam osjecaj da su pokazanim zasluzili imati vecu bodovnu prednost. Onda liverpool pa mi, nama se mora dosta stvari poklopiti da bi konkurirali, luiz je tempirana bomba. Recimo vi imate tog VVD-a koji je fantastican, bar ovo sto sam gledao za sada

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #647 : Studeni 05, 2018, 03:20 »
Pa točno koji? Barkley/kovacic igraju tu trecu poziciju, cisto navedi nekog za primjer.. Recimo barkley ima 3 gola i 3 asista za sada.
Pa naravno, po meni je city daleko najveci favorit, imam osjecaj da su pokazanim zasluzili imati vecu bodovnu prednost. Onda liverpool pa mi, nama se mora dosta stvari poklopiti da bi konkurirali, luiz je tempirana bomba. Recimo vi imate tog VVD-a koji je fantastican, bar ovo sto sam gledao za sada

Pa mi bas i ne briljiramo ali osvajamo bodove sto je najbitnije. I prosle godine je napadu malo vise trebalo...doduse ove godine je malo veci fokus na obranu (napokon) pa i odiza izgledamo dobro (vecinu utakmica)...tek je pocetak i tesko je ista rec, ali City je stvarno mocan i nastavlja gaziti sve redom i po meni su definitivno prvi favoriti

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #648 : Studeni 05, 2018, 08:12 »
Svašta se još može promijenit i nikad ne reci nikad ali po meni borbe za naslov neće biti, ovaj City izgleda strašno močno, prekucat će opet sve, Guardiola koga god stavi na teren taj prekuca, Aguero, Jesus, Sane, Sterling, Mahrez, nemoguće da bar jedan od njih nema svoju večer i to ti je već dosta, a kad su 2-3 u formi onda to izgleda kao jučer.
Ozlijedi ti se najbolji igrač a ti pomakneš Bernarda u sredinu i dalje gaziš, pa koja bi još ekipa ovako bezbolno zamijenila jednig DeBruynea ?
Ovaj Laporte se isto savršeno uklopio sa Stonesom, imaš Otamendija i Kompanya na klupi, ma ono imaš sve, dovoljno kvalitetan i širok kadar i odlično uigran sistem, ako se nastavi ovako loše stvari sa DeBruyneom izvalit će koliko bude trebalo na zimu za nekog veznjaka koji će se naravno savršeno uklopit i to je to.

Ne vidim kako netko može ispratit njihov ritam u ligi, u LP je to druga priča i bit će tu dosta ekipa koje ih na 2 utakmice mogu dobit, ali na 38 u kojoj god ligi da igraju teško da im može itko parirat.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #649 : Studeni 05, 2018, 08:39 »
Jbga, mi možemo jedino gledati sebe i nastaviti raditi ovo što radimo, dakle pobjeđivati. Nažalost nemamo sreće, ovo je najbolji Liverpool otkada ga pratim ali konkurencija je brutalna. Ovo je čudo što uopće smo došli do ove razine (da smo legitimni kandidat za titulu) kad uzmeš u obzir da mi još uvijek nismo spojili 2 transfer roka gdje smo zadržali najbolje igrače. Gdje bi sada bili da su tu Sterling i Coutinho? Ono, konkurencija ti je jedan City s neograničenim budžetom i Pepom, a ti pored toga ne možeš zadržati najbolje igrače a kamoli dovesti nove na toj razini (a još ti Sterlinga uzme baš taj City).

Nama se treba poklopit savršena sezona s puno sreće da uzmemo titulu. Zasad dobro guramo, ali ako Keita uskoro ne proradi mislim da ćemo izgubiti korak. Prethodnih sezona smo imali Lallanu pa Chamberlaina kao taj kreativni kotačić/linchpin u veznom redu, nažalost prvi je u silaznoj putanji a drugi je out cijelu sezonu. Nije slučajnost da ne izgledamo fluidno kao protekle godine jer nam upravo takav igrač fali. Keita još nije uhvatio ritam što i ne čudi, ali zabrinjavaju ove ozljedice.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #650 : Studeni 05, 2018, 09:29 »
Kao što sam i govorio prije početka sezone, glavni preduvjet da netko zaprijeti Cityu jest taj da City podbaci, 100 bodova u sezoni ne može nitko ispratiti pa tako ni mi, ako oni ponove prošlu to je to, samo se njih tu pita.

Što se nas tiče imamo dosta više bodova nego što bi trebali imati po prikazanom, dosta loše djelujemo, obrana ok ostalo sve podosta ispod nivoa završnice prošle sezone.
Fali nam taj 1 veznjak, govorio sam da nam treba još netko ofanzivno orjentiran, puno tu gubimo.
Furiozno smo ušli u sezonu, digla se euforija a sad polako nedostaci dolaze do izražaja, fali kvalitete u vezi, a napad nam je neprepoznatljiv, da ih nismo vidjeli prošle sezone koliko mogu sad bi govorili da nemaju oni šta tražiti u Liverpoolu po prikazanom do sad u sezoni.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #651 : Studeni 05, 2018, 11:15 »
City izgleda fenomenalno, al ko zna, možda 2-3 lošija rezultata i eto ti krize

npr nek sad ne pobijede United (a stvarno vjerujem da bi se mogao ponoviti prošlosezonski rezultat) a mi pobijedimo Fulham i eto nas opet izjednačeni

malo nakon igraju protiv Chelsea, to će isto bit odlična utakmica. Ne brinite, prosut će i oni bodove
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #652 : Studeni 09, 2018, 19:41 »
Raheem Sterling extends his contract with Manchester City until 2023.
https://twitter.com/ManCity/status/1060955174808809472

Offline Brna

• Hero Member

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #654 : Studeni 10, 2018, 12:22 »

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #655 : Studeni 10, 2018, 15:23 »

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #656 : Studeni 11, 2018, 16:42 »
Sjajan je ovaj Alonso,kakva tehnika udarca...
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #657 : Studeni 11, 2018, 17:44 »
Kako je brutalan ovaj City sta je ovo. :klanja

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #658 : Studeni 11, 2018, 18:19 »
Ma Sterling ne valja..

Online we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #659 : Studeni 11, 2018, 19:39 »
Igraju fenomenalno, nikad bolje, a kad pogledaju tablicu Liverpool je samo na - 2! A po zakonima statistike, velikih brojeva i svega morat će doći i njihiv pad forme, nemoguće da 2 sezone u kontinuitetu odrade top u ligi. Mada i ovaj scum danas nije neko mjerilo, pogotovo sredina sa kojom su izašli. Mi moramo nastaviti pobjeđivati, dosađivati im, neće ni njima biti svejedno ako se nastavi ovako da taj dosadni Liverpool koji nije ni na 50% svog potencijala, konstantno diše za vratom. Stvorit će i to pritisak kod njih, a vjerujem da ćemo mi uskoro postati puno ubojitiji, a nadam se i njihovom padu forme koji će siguran sam doći. To moramo iskoristiti ako mislimo biti veliki!

A koliko sreće za Arsenal.... U 92 Traoreu mrtvu šansu skide Leno, a 2 minute kasnije pogodiše prečku sa 25 m Wolvesi....