Ljudi nisu sretni s tolikim promjenama? Mislim, jednog napadaca smo tragicno izgubili, jedan nije sposoban biti ni rotacija, jedan zeli osjetni poboljsani ugovor zivota pred 29-tu godinu koji mu nasi nece dati nego su ga prodali za 75 milja eura sto je po meni bas odlican posao i jedan ne moze u tri i pol godine koliko je dobio sansu zabiti jedan gol iz tri-cetiri izgledne sanse u prosjeku.
Sta se tocno trebalo napraviti? S time da su zamjene u Wirtzu i ako dodje i Isak svakako upgrade uz Ekitikea za kojeg ne znamo tocno sta ce nam donijeti. Cak i mali Ngumoha je zanimljiv materijal mozda i za malo vecu rotaciju nego smo svi na prvu mislili. A isto se pricalo i za pretproslo ljeto kada smo u jednom transfer roku zamijenili doslovno cijeli vezni red (Hendo, Fabinho, Milner, Ox, Keita za Maccu, Szobu, Gravena i Endu..to se dosta brzo prestalo spominjati.. Ne kazem da je uobicajeno na taj nacin poslovati da prakticki cijeli jedan segment ekipe grupno zamijenis, ali kad se razno razne okolnosti tako posloze, nemas bas izbora..