Diaz je brz, enrgičan i vrlo dobar igrač, ali ovo je bio savršeni tajming da ga prodamo.
Nikad neće biti svjetska klasa, ali mu želim sve najbolje u Bayernu.
Davao je uvijek i srce i dušu na terenu, i ne treba ga vrijeđati. Jednostavno mi možemo kupiti sad boljeg igrača uz malu nadoplatau i to je to.
Ili Isak ili Rodrygo, meni paše apsolutno. Obojica su veliki upgrejd u odnosu na Lucha. Nek mu je sretno u Munich.