Autor Tema: Premier Liga - 2022/23  (Posjeta: 18015 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
Odg: Premier Liga - 2022/23
« Odgovori #375 : Kolovoz 16, 2022, 10:15 »
@mihovil trebao je zabit, ma zabijat će, tek je dosao, mlad je, pritisak, treba mu dat kredita, na klubu i struci je da rade sa njim, ja se uopče ne bojim da će bit vrhunski igrač kod nas.

Npr. čisto za usporedbu ako se ne varam Haaland je protiv Bournemoutha imao manje od 10 dodira, i neka 2-3 pasa, ako se ne varam da sam tako pročitao ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #376 : Kolovoz 16, 2022, 10:23 »
@mihovil trebao je zabit, ma zabijat će, tek je dosao, mlad je, pritisak, treba mu dat kredita, na klubu i struci je da rade sa njim, ja se uopče ne bojim da će bit vrhunski igrač kod nas.

Npr. čisto za usporedbu ako se ne varam Haaland je protiv Bournemoutha imao manje od 10 dodira, i neka 2-3 pasa, ako se ne varam da sam tako pročitao ...
Je, imao je jedno dodavanje i to je bila asistencija. Al nije me briga sta radi City i Haaland, oni imaju malo drukcije postavljenu momcad od nas, nije mi to opravdanje za to sto je ovaj jucer odigrao. Ja gledam kako da mi najbolje iskoristimo Nuneza u onom sto imamo i kako da najbolje izgledamo kao momcad.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #377 : Kolovoz 16, 2022, 10:39 »
Je, imao je jedno dodavanje i to je bila asistencija. Al nije me briga sta radi City i Haaland, oni imaju malo drukcije postavljenu momcad od nas, nije mi to opravdanje za to sto je ovaj jucer odigrao. Ja gledam kako da mi najbolje iskoristimo Nuneza u onom sto imamo i kako da najbolje izgledamo kao momcad.
A ne mislis da tako razmislja i Klopp? Pa daj da i on to vidi. Ovo je jucer i skola za Nuneza svakako. Ne, ne opravdavam ga niti malo, ali mislim da je Klopp svakako imao plan uvoditi ga puno vise postupno i naci mu poziciju i ritam kao i najbolji sustav igre.. Okolnosti su svakako ispale drugacije, ali ono, ajmo ne bas pokopati igraca za ovaj podbacaj protiv Palacea.. Uzorak je premali, Nunez je mlad, liga je teska, nasa ocekivanja su visoka, mislim, dva remija na otvorenju su razocaranje jer je Pep sa Cityem napravio takvu situaciju da ti je remi prakticki ko poraz, nekad je remi imao znacaj puno veci po mom nekom dojmu, a danas skoro isto kao da si izgubio..

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #378 : Kolovoz 16, 2022, 10:42 »
https://www.premierinjuries.com/injury-table.php
Hvala. Za 5 igraca piše no return date, od toga su dva stopera  :lol

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #379 : Kolovoz 16, 2022, 10:45 »
3 kolo a mi već imamo debel problem kako sastaviti vezni red, stopere i napad. Idemo na Trafford, di će ovi koji su u debelo većim govnima tražit načina da se izvade protiv nas. Ali nema veze, City kiksaje iduće 3. Top 4 plafon ove godine sa ovim ozljedama i ovom veznom linijom. Nije da nismo imali sreće nego smo baš loši. Stavit ću ruku u vatru da će Milner bit u top 3 veznjaka s minutama ove sezone a tako ipak ne možeš u borbu za najviše domete.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #380 : Kolovoz 16, 2022, 11:02 »
darwin je manji problem od vezne linije koja 2 tekme ne postoji
nema tu sta milner trazit u pocetnih 11
trebali smo dovest ozbiljnog veznjaka,
ovako se krpamo i mucimo sa nekim polu rjesenjima i nidje nas
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #381 : Kolovoz 16, 2022, 11:22 »
Stavit ću ruku u vatru da će Milner bit u top 3 veznjaka s minutama ove sezone a tako ipak ne možeš u borbu za najviše domete.
Oces se okladit?  :D

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #382 : Kolovoz 16, 2022, 11:30 »
Da imamo veznjaka koji ima ideju, dobar pregled igre i koji zna dat korisnu dijagonalu onda bi i Darwin bio bolji ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #383 : Kolovoz 16, 2022, 11:32 »
Ruben Neves bi nam sad dobro došao.
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #384 : Kolovoz 16, 2022, 11:45 »
Meni nasa veza jucer nije uopce bila toliko losa. Do crvenog smo imali 75% posjeda lopte, stvorili smo par dosta dobrih sansi iz kojih smo trebali zabit a oni su nam prakticki jednom ozbilno presli centar (i iz toga zabili). Ne mogu krivit vezu za ovo jucer (osim Fabinha za uzasnu defenzivnu reakciju kod gola).

Znam da nam to sad malo postaje mantra i da "fali nam veznjak i ne mozes sa Milnerom u prvih 11 igrat" postaje popularno, ali meni jucer veza nije odigrala lose. Ok, ako ocekujemo da ce netko iz veze uzet loptu, proc 3 igraca i zabit gol onda su podbacili. Ali ja od nase veze ocekujem da drzimo kontrolu, da brzo recikliramo posjed i da stisnemo protivnika sto je blize moguce njihovom golu, nasa veza je jucer sve to odradila.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #385 : Kolovoz 16, 2022, 11:48 »
Nadam se da će Andersenu netko slomit nogu do kraja sezone

A šta se tiče Darwina, momku su tek 22 godine. Bit će ubojica, samo mu treba dat vremena
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #386 : Kolovoz 16, 2022, 11:57 »
Nadam se da će Andersenu netko slomit nogu do kraja sezone

A šta se tiče Darwina, momku su tek 22 godine. Bit će ubojica, samo mu treba dat vremena
Jako dobro, vrhunski post. Ako se nunez ne moze kontrolirati na ove sitnice kaj će tek bit kad bude igrao protiv mingsa i Carlosa iz Ville ili još nekih prgavijih igraca. Bude se potukao onda s njima?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #387 : Kolovoz 16, 2022, 11:58 »
Jako dobro, vrhunski post. Ako se nunez ne moze kontrolirati na ove sitnice kaj će tek bit kad bude igrao protiv mingsa i Carlosa iz Ville ili još nekih prgavijih igraca. Bude se potukao onda s njima?

Provjeri opet onu stranicu koju sam ti ranije poslao. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #388 : Kolovoz 16, 2022, 12:03 »
Provjeri opet onu stranicu koju sam ti ranije poslao. :D
Upravo vidio na Twitteru da je ozljedjen na 7-9 mjeseci. Ajde jedan igrač manje s kojim se može potuci.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #389 : Kolovoz 16, 2022, 12:05 »
Protiv mingsa bi lako zabio hat trick, a carlosa vise necemo gledati ove sezone. Nije mi jasno dovodenje nuneza ako i dalje pokusavamo igrati isti sustav ko s firminom, sto je automatski nemoguce jer su to dva potpuno razlicita igraca, a cisto sumnjam da smo za opciju s klupe isli davat 70-80 mil. Za to smo mogli ostaviti origija. Sto se tice broja dodira lopte nuneza, pa haland je imao neki dan samo 8 dodira na utakmici