Anketa

Messi na kraju...

...ostaje u Barceloni
14 (43.8%)
...ide neki Engleski klub
15 (46.9%)
...ide u neki Taljanski klub
3 (9.4%)
...ide u neku drugu EU ligu
0 (0%)
...ide u neku drugu ne-EU ligu
0 (0%)

Ukupno Glasova: 32

Glasanje završeno: Rujan 01, 2020, 11:36

Autor Tema: Transfer vijesti - nevezano uz LFC  (Posjeta: 72974 )

Mastodont i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online mihovil

• Hero Member
Odg: Transfer vijesti - nevezano uz LFC
« Odgovori #1470 : Srpanj 04, 2022, 14:40 »
Jesam li ja jedini koji smatram da je Eriksen gotov s ozbiljnijim igranjem nogometa. Iskreno iznenadio sam se kad sam čuo da je potpisao za Brentford. Lik je na svu sreću živ ostao, nakon šta smo svjedočili nažalost onim nemilim scenama lani.
Definitivno nije netko tko ce ih moc preporodit ali vjerujem da ce im jako lijepo doc u rotaciji. Naravno da imaju puno vecih problema od toga da sad srecuju neke stvari u rotaciji ali svejedno izolirano gledano ovo je dobar deal za United.

Online mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1471 : Srpanj 04, 2022, 16:06 »
Meni je ovo generalno šta izvodi United jako loše. Uvjerljivo imaju najnesposobniju upravu na otoku, za svaki transfer im trebaju mjeseci da ga realiziraju. Ten Hag je tražio pojačanja prije priprema, pripreme već počele ono od transfera zasad ništa. Natezanje s tim De Jongom, a lik uopće nema želju doči u United i želi ostat u Barci. Ragnick im je dao petama vjetra doslovce preko noći, čim je očito shvatio s kim ima posla, a imali su planove sa njim kao savjetnikom u klubu. Evo i Ronaldo ih više ne želi, a ovo šta Ten Hag planira je nekakva verzija Ajaxa u Premierligi. Isključivo iz razloga jer nijedan ozbiljan top igrač ne želi doći u United, pa igra na tu kartu da će privući igrače iz svog Ajaxa. To opet ne može završit boljim plasmanom od 6-7 mjesta. A koliko smeća u toj ekipi ima još uvijek je bespredmetno govorit. Jedna već sad totalno neizbalansirana ekipa puna. Da mi je samo znat kako taj Ten Hag planira ukomponirat Fernandesa, Eriksena i Van Den Beeka, bekove nema, zadnje vezne nema, napad bez Ronalda je slabiji za 15-20 golova, a glavni cirkusant Maguire je još uvijek prva stoperska opcija i kapetan. Ekipa koja je u dubokom rudniku iz koje se ne nazire svjetlo dana.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1472 : Srpanj 04, 2022, 16:36 »
...napad bez Ronalda je slabiji za 15-20 golova...
S vecinom toga se slazem, al ovo bi im vjerojatno bilo najbolje pojacanje koje u ovom trenutku mogu dobit.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1473 : Srpanj 04, 2022, 16:39 »
Ronaldo im je unazadio razvoj mladih igraca, steta je napravljena. Slazem se da nemaju dugorocne vizije, mada po pisanju pojedinaca na ovoj temi neki bi voljeli da i mi ovako dovodimo igrace, samo nek neko dolazi ipak je prelazni rok najbitnija stavka u pracenju fudbala.

Sto se tice Eriksena odlicno pojacanje, bez problema on upada u prvih 11 i sa srcanim manama je klasa za sve njihove veznjake pa cak i tu "klasu" Fernandesa

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1474 : Srpanj 04, 2022, 17:03 »
❗️Exclusive. Cristiano Ronaldo just arrived to @selecaoportugal training facilities. He's still in Lisbon after missing @ManUtd first pre-season day. Ronaldo's future is still uncertain. He wants to play @ChampionsLeague. https://t.co/e2eQ3TAuQE
Never miss a good chance to shut up.

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #1475 : Srpanj 04, 2022, 17:17 »
Ako pristane na presijecanje plaće na pola i ulaženje s klupe, može kod nas. Nije Divock, ali može poslužit :D

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1476 : Srpanj 04, 2022, 17:20 »
Davao bi mu 275 K sedmicno da ulazi s klupe ? :D

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1477 : Srpanj 04, 2022, 17:55 »
Ne postoje pare na koje bi pristao da oni nama plaćaju da mi u klubu igraju on, Messi, Neymar i takvi :D

Pa to je kancerogeno sve.
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1478 : Srpanj 04, 2022, 18:09 »
Ne postoje pare na koje bi pristao da oni nama plaćaju da mi u klubu igraju on, Messi, Neymar i takvi :D

Pa to je kancerogeno sve.

ne znam jel govoris iskreno al da je trulo i po momcad ubitacno to sigurno, ne bi ih volio ni da oni nama placaju za igru  :bljak
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline boo razzer

• Sr. Member
« Odgovori #1479 : Srpanj 05, 2022, 08:14 »
Pa nama ne treba, ali je Cityu trebao nakon odlaska Fernandinha. Druga stvar sto imaju para na bacanje pa nisu morali traziti jeftiniju opciju za back up Rodria
Oftopic: Da li još neko misli da je Rodri trenutno najbolji zadnji vezni u svijetu? I Fabinho je blizu, ali meni je Rodri otkriće prošle sezone.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1480 : Srpanj 05, 2022, 11:24 »
Možda nije najbolji, ali je top 3 definitivno bio prošle sezone. Dosta bolji od Fabinha.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1481 : Srpanj 06, 2022, 20:36 »
Sterling u Chelseau, Jesus u Arsenalu.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1482 : Srpanj 06, 2022, 21:03 »
[Alfredo Pedulla] Bayern Munich have offered €75m + Bonuses for De Ligt, Juventus are waiting for Chelsea’s bid.

[Di Marzio] Meeting in progress between the Juventus and Ramadani to talk about Koulibaly.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1483 : Srpanj 06, 2022, 22:49 »
Bayern Munich have told FC Barcelona they don't want any installments in any deal for Robert Lewandowski and that they want all the money upfront in cash because Bayern believes that FC Barcelona won't exist in "one or two years' time". #fcblive #fcbayern [@honigstein] https://t.co/MIBgrCxgpl

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1484 : Srpanj 08, 2022, 21:39 »
[Gerard Romero] Raphinha will join FC Barcelona regardless of whether Dembélé stays or not.