Anketa

Njegova godina je bila za

1
0 (0%)
2
4 (16.7%)
3
7 (29.2%)
4
1 (4.2%)
5
0 (0%)
Nakon prilagodbe očekujem
0 (0%)
- puno boljega igrača
11 (45.8%)
- nešto kao ove godine
1 (4.2%)
- nisam siguran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 12

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Naby Keita #8  (Posjeta: 66062 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Virgil

• Hero Member
Odg: Naby Keita #8
« Odgovori #645 : Rujan 04, 2022, 22:17 »
Mislim da ćeš se iznenaditi gdje će završiti.

Na šta ciljaš? Ja mu teško vidim neki ozbiljni angažman...

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #646 : Rujan 04, 2022, 22:27 »
Mene ne bi cudilo da ga Bayern uzme jer Nagelsman...
Ili Juve, oni vole dovesti dzaba igraca pa makar se on zvao i Poulsen

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #647 : Rujan 04, 2022, 22:31 »
Igrat će ova prevara i dalje na nekoj vrlo dobroj razini.
 Juventus, Milan, Bayern, Psg, Leipzig, Dortmund. Stavio bi kuću da će u nekom od ovih timova završit.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #648 : Rujan 04, 2022, 22:33 »
Igrat će ova prevara i dalje na nekoj vrlo dobroj razini.
 Juventus, Milan, Bayern, Psg, Leipzig, Dortmund. Stavio bi kuću da će u nekom od ovih timova završit.

Također. S tim da su mi favoriti Inter i BVB.
Never miss a good chance to shut up.

Online Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #649 : Rujan 04, 2022, 23:13 »
Nitko od tih klubova njemu neće dat veliku lovu, veću lovu bi izvukao u Villi nego će u Italiji ili u BVB ili Leipzigu ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #650 : Rujan 05, 2022, 08:16 »
Nadam se da klub ne laže oko Keite, jer lažno pravdanje izostanka na temelju izmišljenih problema sa zdravljem je baš ono dno dna. Pretpostavljam da je ipak to slučaj, jer se previše tu stvari ne slaže. Vjerojatno mu je klub nudio novi ugovor koji se ovome nije svidio, jer zna da može dobiti odlične uvjete bilo gdje kada na tržištu bude slobodan igrač. S 28 godina imat će dovoljno vremena za još jedan 5-godišnji ugovor.

Jako je indikativan i ovaj ekspresni dolazak Arhtura. Da Keita nije prekrižen, ne vjerujem da bi išli po njega jer bi se Thiago i Henderson vratili u dogledno vrijeme. Ovo mi se čini kao da je Keita već odigrao zadnje minute za klub.

Šteta je velika s financijske strane, jer smo platili preko 50m funti za igrača koji će nam sada otići bez odštete u 28 godini.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #651 : Rujan 05, 2022, 11:12 »
ne znam al nije prvi koji odlazi bez odstete , zar nije moguce vidjet o kakvom se suftu radi
 i predvidjet ovakve situacije i zastitit se na vrijeme,

zasto ga nismo stavljali na transfer listu davno prije,
ovde ima i kloppove sujete jako mnogo jer nije htio prije dvi tri godine njegovim izlaznim transferom priznat da se zajebo,

ne znam al ovo je ocigledan propust kloppa , keita je prije tri godine trebo bit prodat, sad je kasno plakat,

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #652 : Rujan 05, 2022, 11:21 »
žali bože broja kojeg nosi, riješit ga se pod hitno. nek prodaje maglu negdje drugdje
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Virgil

• Hero Member
« Odgovori #653 : Rujan 05, 2022, 11:28 »
ma dobro kriviti klub zbog njegovog dovođenja nema potrebe,on je u leipzigu izgledao kao savršeni veznjak za kloppovu momčad,i po igri i po statistici. što je krenulo u krivu je već za analizu. ili nas je jednostavno majstorski prevario u bundesu,ne bi bio prvi kom je to pošlo za rukom ne...

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #654 : Rujan 05, 2022, 12:18 »
Ovamo mislim da je Klopp dobro zajebao iz razloga jer mu je previše vjerovao. Vjerojatno je živio u nadi da će ovaj uhvatit kontinuitet i pokazat kvalitetu koja ga je i dovela ovamo, ali jbg ništa od toga. U biti već dvije godine je bilo jasno da je ovo sa Keitom promašaj i žao mi je šta ga nismo pokušali prodati još prošlo ljeto, da vratimo barem 1/3 uloženog.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #655 : Rujan 05, 2022, 13:44 »
Ovamo mislim da je Klopp dobro zajebao iz razloga jer mu je previše vjerovao. Vjerojatno je živio u nadi da će ovaj uhvatit kontinuitet i pokazat kvalitetu koja ga je i dovela ovamo, ali jbg ništa od toga. U biti već dvije godine je bilo jasno da je ovo sa Keitom promašaj i žao mi je šta ga nismo pokušali prodati još prošlo ljeto, da vratimo barem 1/3 uloženog.

a dobro jbt na Kloppu je da ga trenira, da sugerira da li da ga se dovede ili da li da se produžuje ugovor. promašen je transfer prije svega zbog ozljeda, nezz kakav mu je zdravstveni karton bio u bundesligi ali sumnjam da bi ga dovodili da je bio ovakav.. neke stvari se jednostavno ne poklope..

da smo ga ranije trebali utržiti i ići 'damage control' sad je svima jasno, jbg, mnogi od nas su čekali da proigra, pokazao je par zanimljivih tekmi, lani što je igrao nije bilo tolko loše, povremeno i baš dobro, ali jbg, jeremija ima druge planove i malo se precjenio..
YNWA!!

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #656 : Rujan 08, 2022, 11:37 »
Nešto se piše da je jučer potpuno spreman sjedio doma, ne bi me čudilo uopće.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #657 : Rujan 08, 2022, 11:39 »

a vidi ako je on u timu strano tijelo koje remeti atmosferu koja ionako ne izgleda bajna, onda je i bolje da je doma
YNWA!!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #658 : Rujan 08, 2022, 11:43 »
Nije prijavljen za ligu prvaka, tako da nije ni mogao bit s momcadi. A kao sto sam rekao mislim da je tu ipak nesto vise od ozljede u igri.

Offline treiler

• Hero Member
« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2022, 11:58 treiler »