Anketa

Njegova godina je bila za

1
0 (0%)
2
4 (16.7%)
3
7 (29.2%)
4
1 (4.2%)
5
0 (0%)
Nakon prilagodbe očekujem
0 (0%)
- puno boljega igrača
11 (45.8%)
- nešto kao ove godine
1 (4.2%)
- nisam siguran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 12

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Naby Keita #8  (Posjeta: 66062 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukari

• Hero Member
Odg: Naby Keita #8
« Odgovori #630 : Rujan 04, 2022, 17:04 »
Pogledao dok. o Figu, Real ga platio ko i mi Keitu.  :lud

Kužim kontekst vremena, ali današnji nogomet i cijene.  :lol
“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #631 : Rujan 04, 2022, 17:04 »
Pogledao dok. o Figu, Real ga platio ko i mi Keitu.  :lud

Kužim kontekst vremena, ali današnji nogomet i cijene.  :lol

Uračunaj inflaciju i platio ga je 5 puta više.
Never miss a good chance to shut up.

Online Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #632 : Rujan 04, 2022, 17:17 »
Jednostavno roba s greškom, dogodi se. Nije ni glava tu u pitanju, ne djeluje on kao problematičan lik šta se tiče psihe. Staklen igrač, još je super karijeru i napravio i zaradio ogromne pare.

Staklen je on, to je jasno, al gdje smo gledali na liječničkom ?
Kad je dosao odigrao je 7-8 utakmica i odmah veliki problemi, i od tad do sad se nije sastavio kod nas da je odradio normalna 3 mj. u komadu, a evo 5. sezona da je tu.

Ne znam, ne bi se kladio da nije ni glava problem kad sad vidim ove zahtjeve o statusu, šta ja znam, svakako veliki zajeb.

Sigurno i kao jedan od razloga zašto Klopp nije išao jače po veznjaka je taj da je i dalje ozbiljno računao na njema, a eto šta je dobio, sigurno se ni on tome nije nadao ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #633 : Rujan 04, 2022, 17:19 »
Ma tu priču treba završit na obostrano zadovoljstvo, predugo fćga se čekalo.. da je barem bilo ubacit u neki swap  veznjaka i nadoplatu
YNWA!!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #634 : Rujan 04, 2022, 17:26 »
Ma tu priču treba završit na obostrano zadovoljstvo, predugo fćga se čekalo.. da je barem bilo ubacit u neki swap  veznjaka i nadoplatu
A to je stvarno jako tesko izvedivo. Kao prvo on ce vjerojatno ic na nizu pkacu u iducem ugovoru tako da Keita nije imao nekog interesa ic negdje osim da mu mi placamo jos dio place do kraja ugivora. A trebalo bi nac klub koji je zainteresiran za njega, gdje smo mi zainteresirani za njihovog veznjaka i koji bi mogao Keiti dat veci dio place koji je imao kod nas. Uz sve to, klubovima bas takvi swap dealovi ne odgovaraju zbog FFPa. Tako da je to stvarno gotovo pa neizvedivo.

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #635 : Rujan 04, 2022, 17:44 »
Trebalo je prihvatit onu ponudu PSG-a od 40mil. ako je bilo uopce.

Online Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #636 : Rujan 04, 2022, 18:58 »
Ne znam šta se sve mora poklopit da mi na zimu dobijemo nešto za njega.
Popušili smo na njemu gadno, i to je to ...
It is terribly simple.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #637 : Rujan 04, 2022, 19:00 »
Ne znam šta se sve mora poklopit da mi na zimu dobijemo nešto za njega.
Popušili smo na njemu gadno, i to je to ...
Mislim da je gotovo nemoguce da ista dobijemo. Vjerojatno ce ostat na tribini ili rubu rotacije do kraja sezone i onda otic negdje slobodan.

Online Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #638 : Rujan 04, 2022, 19:42 »
Mislim da je gotovo nemoguce da ista dobijemo. Vjerojatno ce ostat na tribini ili rubu rotacije do kraja sezone i onda otic negdje slobodan.

Ma i ja vjerujem da nema ništa od toga.

Ali ono, neka opcija tipa da damo Keitu i 20-ak mil za Douglasa Luiza sad na zimu bi mogla bit dobra opcija za sve strane.
Villa dobije lovu i igrača koji im moze pruzit dobre partije do kraja sezone, za igrača kojem isto ističe ugovor.
Keita dobije novu pozornicu da nešto odigra i zaradi ili dobar ugovor kod Ville ili za neki bolji klub.
Mi dobijemo igrača koji želi potpisati za nas i koji bi nam bio vrlo dobro pojačanje.

Ali kažem ne vjerujem da će se nešto tako poklopit.
It is terribly simple.

Offline Virgil

• Hero Member
« Odgovori #639 : Rujan 04, 2022, 20:43 »
Ne znam, meni to ne zvuci kao samo ozljeda.

gledan cijela momčad je bila na utakmici sa Newcastleom, iza klupe na onom dijelu su bili i ozlijeđeni igrači, svi osim njega. Sakho tretman za gvinejsko govedo :srednji :super :super

Isuse kakav lijep dan, Bosanci nalupali Dončića, gvinejski Spearing šutnut iz momčadi... YNWA!

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #640 : Rujan 04, 2022, 21:34 »
Ma i ja vjerujem da nema ništa od toga.

Ali ono, neka opcija tipa da damo Keitu i 20-ak mil za Douglasa Luiza sad na zimu bi mogla bit dobra opcija za sve strane.
Villa dobije lovu i igrača koji im moze pruzit dobre partije do kraja sezone, za igrača kojem isto ističe ugovor.
Keita dobije novu pozornicu da nešto odigra i zaradi ili dobar ugovor kod Ville ili za neki bolji klub.
Mi dobijemo igrača koji želi potpisati za nas i koji bi nam bio vrlo dobro pojačanje.

Ali kažem ne vjerujem da će se nešto tako poklopit.
Ali ti keita ne zeli ici u villu koja ce mu nudit tri puta manju placu. Pogotovo ne u situaciji kada od 1.1. moze pregovarat s nekim klubom s kojim ce potpisati ugovor od ljeta. Ostat ce do ljeta, izmust lovu do kraja i onda ce potpisati ugovor s nekim ko free agent i ogrebat se za neki bonus. S njim smo imali dvije opcije. Raskid ugovora, pa odma isplata ostatka, ili mu to isplacivati kroz cijelu sezonu.

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #641 : Rujan 04, 2022, 21:54 »
A ovi razmisljali o novom ugovoru.. :joj hvala mu sto je se pobunio i nadam se da ce cim prije napustiti klub..
(click to show/hide)

Offline Virgil

• Hero Member
« Odgovori #642 : Rujan 04, 2022, 22:09 »
Ali ti keita ne zeli ici u villu koja ce mu nudit tri puta manju placu. Pogotovo ne u situaciji kada od 1.1. moze pregovarat s nekim klubom s kojim ce potpisati ugovor od ljeta. Ostat ce do ljeta, izmust lovu do kraja i onda ce potpisati ugovor s nekim ko free agent i ogrebat se za neki bonus. S njim smo imali dvije opcije. Raskid ugovora, pa odma isplata ostatka, ili mu to isplacivati kroz cijelu sezonu.

ko će njemu ponuditi ugovor, samo hanover ili koln za kikiriki

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #643 : Rujan 04, 2022, 22:10 »

Mislim da ćeš se iznenaditi gdje će završiti.
Never miss a good chance to shut up.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #644 : Rujan 04, 2022, 22:10 »
Zato zeli od nas izmust lovu do kraja, jer takav ugovor vise nece nigdje dobiti.