Anketa

Njegova druga godina je bila za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
4 (11.1%)
4
12 (33.3%)
5
3 (8.3%)
Sljedeća godina će biti
0 (0%)
još bolja (kao prva)
3 (8.3%)
jednaka ovoj (kao druga)
12 (33.3%)
lošija (od prve i druge)
2 (5.6%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:55

Autor Tema: Mohamed Salah #11  (Posjeta: 141889 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Marijo

• Hero Member
Odg: Mohamed Salah #11
« Odgovori #1905 : Srpanj 05, 2022, 10:31 »
Ma Salah zaslužuje svaku funtu

On je svjetski brand, vjerojatno po popularnosti najveće ima Liverpoola ikad. Osim učinka na terenu, 30% prodanih dresova su s njegovim imenom. Pročitao sam na internetu da prodamo između 2.4 i 2.7 milijuna dresova pa vi sad računajte koliko je tu Salahovih i koja je to lova

Ne bi čak ni složio da je Salah igrao za sebe a Mane za momčad. Koliko smo samo puta Maneu jebali sve po spisku zbog bacanja i na najmanji dodir?

Mane je želio ići. Zbog love? Poštovanja? Novog izazova? Nebitno, želio je ići. Odlučili smo ga pustiti a uložiti u Salaha koji nam ima puno veći povrat uloženog novca
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1906 : Srpanj 05, 2022, 12:21 »
Salah je debelo preplaćen i moja želja je bila da on ode a ne Mane koji je igrao za klub za razliku od Salaha koji je igrao za sebe. Transfer sezona nam je koma dajemo Manea u bescjenje dovodimo igrače 100+ umjesto da jačamo vezni red

tu se slazem 100% :super
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #1907 : Srpanj 05, 2022, 16:45 »
A da je Salah otišao, a Man ostao, bilo bi drvlje i kamenje...

Drag mi je Mane, žao mi je da je otišao, ali na lijep način se rastao s klubom. Uz to je odmah dovedena zamjena koja bi mogla dosegnuti jednaku razinu.  Ali, da sam morao birati koga bi zadržao od njih dva, svaki put bi to bio Salah, bez sumnje.

Offline Ch13

• Hero Member
« Odgovori #1908 : Srpanj 05, 2022, 16:50 »
Salah se niposto nije mogao prodati,jer nemas njegovu zamjenu,a i tesko da je mozes naci na trzistu.A Mane mislim da je napravio ogromnu gresku sto je otisao u Bayern,pogotovo ako Lewa tamo ostane

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1909 : Srpanj 05, 2022, 17:59 »
To da Mane ima prednost ispred Salaha je kao da rađe gledaš borbu za ulazak u Ligu prvaka umjesto borbu za EPL
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1910 : Srpanj 06, 2022, 11:20 »
Zar nije Ronaldo na 550k, sumnjiva mi je ova lista

Sad je objavljeno da se Ronaldu i ostalima u Unitedu plaća smanjila za 25% jer se nisu kvalificirali za LP (većina ima takve klauzule) tako da mu je plaća pala s 480k na 360k.
Never miss a good chance to shut up.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #1911 : Srpanj 06, 2022, 11:32 »
Sad je objavljeno da se Ronaldu i ostalima u Unitedu plaća smanjila za 25% jer se nisu kvalificirali za LP (većina ima takve klauzule) tako da mu je plaća pala s 480k na 360k.

Pa kak će s tom mizerijom prehranit obitelj?
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1912 : Srpanj 06, 2022, 11:42 »
Pa kak će s tom mizerijom prehranit obitelj?

Cak je stavio avion na prodaju, kriza brate
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1913 : Srpanj 06, 2022, 11:47 »
Neće moći kupiti FIFA ultimate nego standard verziju. :O
Never miss a good chance to shut up.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1914 : Srpanj 08, 2022, 11:45 »
Salah je covjece proglasen najboljim igracem lige za sezonu 2021/22. Ne Liverpoola, lige cijele. Alo, daj se probudi. Glasali su igraci protiv kojih igra. Najbolji je strijelac i asistent sezone. Kome tocno i sta pokusavas objasniti?
Za njegove standarde koji su top svjetska klasa da, bio je losiji drugi dio sezone (svakako razlog lezi u AFCON-u gdje je odigrao po minutama deset utakmica u dva tjedna) no i takav je dao 8 golova u ligi i 4 asistencije i 1 gol i 2 asistencije u Ligi prvaka. Pa sad, jel bio nas najlosiji pojedinac i kao takav dalo bi se diskutirati.
To seciranje i sitnicarenje za Salaha ti je previse providno i bespotrebno. Cijela sezona u globalu donosi neki uspjeh timu, a ne da ti sad periodicno vadis i seciras momente kada je bio slabiji i onda se pjenis s time. Istovremeno, uzdizes Manea, a lik je godinu i pol igrao ispod nivoa. Nisam bas uocio da si taj dio nesto komentirao dok Salahu za puno kraci period seciras iz posta u post.
Gle, neobjektivan si, hejtas covjeka, a on je 5 sezona nas najbolji igrac ili ajde u top 3 najbolja igraca.
I za taj kontinuitet je sada nagrađen ovim ugovorom. Naravno, ocekuje se da i dalje nastavi tako. I osobno nimalo ne sumnjam da ce dati jos dosta toga za klub.

realno on je opet imao odličnu cjelokupnu sezonu, ALI, on je proljeće nakon AFCONa odigrao relativno slabo, dosta tekmi ga nigdje nije bilo. ne zamjeram mu ja ništa, jednostavno je bio iscjeđen i potrošen i mislim da ga je čak i Klopp mogao malo više resteretiti u fazi  nakon povratka s afričkog kupa.. hoću reći, uz 'pravog' Salaha možda bi digli jedan od ova dva trofeja što smo ostali kratki.

što se tiče plaće, meni su svi ti top sportaši preplaćeni, ali to je zakon tržišta. realno, ako nije najbolji igrač, sigurno je jedan od nositelja (key player-a) tako da u skladu sa time i opravdava ta sredstva. slažem se LG, nemam ja tu šta biti ponosan na njegove povišice, realno nebi plakao ni da smo ga dobro unovčili a doveli neku potentnu zvjerku, ali nije to tako jednostavno ko u FMu.. ugl, trebati će nam igrač njegovih kvaliteta, samo neka ga i dalje prati zdravlje.
YNWA!!

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1915 : Rujan 02, 2022, 11:35 »
realno on je opet imao odličnu cjelokupnu sezonu, ALI, on je proljeće nakon AFCONa odigrao relativno slabo, dosta tekmi ga nigdje nije bilo. ne zamjeram mu ja ništa, jednostavno je bio iscjeđen i potrošen i mislim da ga je čak i Klopp mogao malo više resteretiti u fazi  nakon povratka s afričkog kupa.. hoću reći, uz 'pravog' Salaha možda bi digli jedan od ova dva trofeja što smo ostali kratki.

što se tiče plaće, meni su svi ti top sportaši preplaćeni, ali to je zakon tržišta. realno, ako nije najbolji igrač, sigurno je jedan od nositelja (key player-a) tako da u skladu sa time i opravdava ta sredstva. slažem se LG, nemam ja tu šta biti ponosan na njegove povišice, realno nebi plakao ni da smo ga dobro unovčili a doveli neku potentnu zvjerku, ali nije to tako jednostavno ko u FMu.. ugl, trebati će nam igrač njegovih kvaliteta, samo neka ga i dalje prati zdravlje.

evo sa odmakom od par mjeseci nista sve potpuno isto , dobio je nov ugovor al se u njegovoj igri nista nije promjenilo,
zajeb tezak,

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1916 : Rujan 02, 2022, 11:51 »
Kužim da si troll, al aj daj bar malo više stila i kreativnosti
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1917 : Rujan 02, 2022, 13:01 »
Kužim da si troll, al aj daj bar malo više stila i kreativnosti

sasvim realan komentar o salahu , na zalost bez toga da se nekom dopadnem stilom il kreativnoscu.
ako sam sta izmislio il slagao ja se ispravim nije problem,

Online scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1918 : Rujan 02, 2022, 13:44 »

sasvim realan komentar o salahu , na zalost bez toga da se nekom dopadnem stilom il kreativnoscu.

Znaci, covjek je potpisao u sedmom mj. novi ugovor prije ljetnih priprema..odigrano je 5 kola nove sezone u kojoj na kontu ima 2 gola i 2 asistencije..koji k bi on po tebi trebao? Zabijati ko Halland ili sta? Daj covjece se skuliraj, gnojis iz ciste objesti..kako sam sebi nisi dosadan?

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1919 : Rujan 02, 2022, 13:56 »

Lik je prisle sezone bio nas najbolji golgeter i asistent. Malo je toga sto je mogao ucinit vise ili bolje.

Ove sezone moze lako da bude njegova najlosija u nasem dresu. Razlog je taj sto nema kreativnog veznog ili manjka istih. Ostaje vidjeti kako ce se Arthur snaci i kad ce se Thiago vratit. Od Thiaga barem znas da zna poturit loptu tamo gdje on zeli. Takodjer nema ni Manea da odvuce igrace na svoju stranu, Diaz jos nije ta klasa. A tu je i Nunez, koliko ce mu pomoci/odmoci vreme ce pokazat.