Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 98002 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lfc

• Hero Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #1185 : Studeni 17, 2022, 11:08 »
Meni je isto The Hateful Eight vjerojatno najdraži njegov film, uz Reservoir Dogse. Pulp Fiction mi je recimo precijenjen, trebam mu možda dat novu šansu nekad opet, dok Bastardse nikad nisam ni pogledao kak spada.

Offline boo razzer

• Hero Member
« Odgovori #1186 : Studeni 17, 2022, 11:16 »
šta god El Rey vidi u Mrskoj osmorci, ja vidim u Nemilosrdnim gadovima. taj mi film toliko leži da mi nikad ne može dosadit. al Reservoir Dogs i Pulp Fiction će uvijek bit u samom vrhu objektivnog mišljenja, o tome nema dvojbe.
+1
Kada su izašli Pulp Fiction i Reservoir Dogs napravili su dar-mar u filmskoj industriji i golem utjecaj na mnoge sjajne fimove i redatelje.
Ovaj štreber koji skoro da nema lošeg filma, ima i najbolje soundtrack-ove.
Moja lista:
1. Pulp Fiction
2. Reservoir Dogs
3. Nemilosrdni gadovi
4. Kill Bill 1 & 2
5. Django
6. Jackie Brown
.....itd.

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #1187 : Studeni 17, 2022, 11:32 »
Meni je Once upon a time in Hollywood njegov najdraži, a Hateful Eight i Reservoir Dogs su na dnu :D

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1188 : Studeni 17, 2022, 12:07 »
Top 3:
Hateful 8
Bastardsi
Django

:D

Never miss a good chance to shut up.

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1189 : Studeni 19, 2022, 11:44 »
https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/magazin/clanak/quentin-tarantino-bilo-jednom-u-hollywoodu-moj-je-najbolji-film/2412790.aspx

Sta on sam kaze o svojim filmovima.

Iskreno ne mogu reci da sam ljubitelj njegovih filmova. Obicno mi budu "too much" ili "over the top". Cesto i precenjeni zbog manjka realnosti.

Ono sto mi se svidja je upecatljiv govor lika, tipa Hands Lande u Inglorious Basterds ili Calvin Candie u Djangu.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1190 : Studeni 21, 2022, 11:23 »
Jucer sam treci put gledao mrsku osmorku,bas obozavam taj film pogotovo kad zahladi.
I mislim se jeli previse reci da je to mozda njegov najbolji film,Tarantinov jel.

ni blizu, ali o ukusima se ne raspravlja..
meni recimo Kill Bill uopće nije lego, ali top mi je Reservoir dogs, Pulp fiction i od 'novijih' Inglourious basterds..  Reservoir ima i jeben soundtrack, kao i Pulp, znači krene na radiju i odma imam te scene.. gadovi mi imaju top fore, C. Waltz ima vrhunsku ulogu tamo, baš me oduševio kako je odglumio..
YNWA!!

Online -marko-

• Hero Member
« Odgovori #1191 : Studeni 21, 2022, 13:56 »
Pozdrav svima, evo mene na poslu nakon 4 ipol mjeseca, pa tako i na forumu.  :D

Ljudi moji, Pulp fiction je generacijski film, remekdjelo s ogromnim utjecajem. Količina genijalnih originalnih dijaloga, a i zanimljivosti likova je tu nemjerljiva. Još dodaš neizvjesnost nelinearne radnje koja se na kraju savršeno posloži u cjelinu- top. Kategorija za sebe i meni daleko najbolji njegov film, odgledao sam ih sve više puta. Daleko iza Django pa Inglorious Basterds.
Say what again!

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1192 : Studeni 21, 2022, 16:42 »
Pozdrav svima, evo mene na poslu nakon 4 ipol mjeseca, pa tako i na forumu.  :D

Ljudi moji, Pulp fiction je generacijski film, remekdjelo s ogromnim utjecajem. Količina genijalnih originalnih dijaloga, a i zanimljivosti likova je tu nemjerljiva. Još dodaš neizvjesnost nelinearne radnje koja se na kraju savršeno posloži u cjelinu- top. Kategorija za sebe i meni daleko najbolji njegov film, odgledao sam ih sve više puta. Daleko iza Django pa Inglorious Basterds.

Preach.  :kuler