Anketa

Koji vam je od ovih sportova najdraži??

Taekwondo
7 (8.5%)
Boks
22 (26.8%)
Tučnjava na Tribinama
36 (43.9%)
Karate
2 (2.4%)
Ostalo
15 (18.3%)

Ukupno Glasova: 81

Autor Tema: Box,ultimate fight,k1 i ostalo  (Posjeta: 101415 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marijo

• Hero Member
Odg: Box,ultimate fight,k1 i ostalo
« Odgovori #30 : Lipanj 20, 2009, 23:58 »
ma svaka čast kličku, još jednom je pokazao da je odličan borac, al da nema srce šampiona. nekoliko rundi je imao skoro gotovog protivnika a bojao se uć u seriju. neznam šta da kažem. trenutačno su njih dvojica braće najbolji (iako su meni i najmrži). nadam se samo da će david haye napokon pokazat kako se treba borit protiv klička i da ga se može pobjedit

Lennox Lewis je najbolji borac svih vremena (svaka čast Aliju, al puno se sramotio na kraju karijere sa onim bezveznim porazima)
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Air

• Hero Member
« Odgovori #31 : Lipanj 20, 2009, 23:59 »
tu bi borbu volio pogledati, iako i ja mislim da bi ga vitalij zgazio iako ima 38g. i stariji je od ovog 5g. ako ikad misle vrijeme im je
LIVERPOOL FC 1892 - YNWA

Veliki potpisi ometaju preglednost foruma, to ste valjda na ovom forumu vec naucili. Zoky

Offline ringo starr

• Hero Member
« Odgovori #32 : Lipanj 22, 2009, 13:08 »
a jbt Čagajev se borio ko da mu nije bitno, on je dobio novce da odradi određen broj rudi i to je napravio.... oduran je boks postao, jos kad se sjetm onog meča holyfield-valujev :bljak :bljak

Offline Tony14ZD

• Hero Member
  • Grad u moru Grad u kamenu
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
« Odgovori #33 : Lipanj 22, 2009, 15:02 »
ma ovaj danasnji boks je propa totalno, prije bi u po runda izminili vise udaraca nego sto su ova dvojica u cilom meču, brate prije bi muhamed ali u skoro svakom meču nekom razbija po glave, to je bia boks a ne ovo

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #34 : Lipanj 22, 2009, 20:00 »
ha ja sam se sa frendom kladila u 100kn da kličko dobiva...

ali šteta odvojenih pola sata tuluma na tako loš meč  :|

Offline veky9

• Sr. Member
  • GLORYHUNTERS FUCK OFF!!!!
« Odgovori #35 : Lipanj 22, 2009, 20:26 »
Chagaev mi je drag boksac, ima odlicnu tehniku, kako je samo otplesao Valueva. :kuler Medjutim ovo je izgleda bilo skupljanje love za crne
dane pred kraj karijere. Steta sto se nije spremio i usao u mec kak spada, onda bi to bila borba za pamcenje. Ovako, svaka mu cast
na odlicnoj karijeri i puno srece u penziji. :super
"It's not the most important thing for me though, doing well for Liverpool is what matters most of all."

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #36 : Lipanj 27, 2009, 19:55 »
gledam ovj boks izmedju preskara i ukrajinca, i mec je odlican, ali ono sto mi se gadi kod obojice, a to je udarac posle zvona, ili kad ih sudija razdvaja, a pogotovo kad protivnik lezi na podu, nije ni malo sportski, a ni fer.

Offline ringo starr

• Hero Member
« Odgovori #37 : Lipanj 27, 2009, 21:52 »
sta sad citam da je nerjeseno , a prije pol sata pisalo da je izgubio :hm

Offline Reds_4ever

• Hero Member
  • JUSTICE FOR THE 96-YOU`LL NEVER BE FORGOTTEN
« Odgovori #38 : Lipanj 28, 2009, 08:55 »
Smack down je jedan najopasnijih sportova na svijetu. Njega prate milioni ljudi širom svijeta. U ovom sportu borci se uglavnom bore do iznemoglosti ili dok se ne onesvjeste . Najnormalnija star je da dođe do krvi ilido loma ruke, noge, vrata i sl. U Smack down-u nema previše pravila i poštivanja sudija!!! Možete ga gledati subotom i utorkom na DSF-u u 10.00h.

Evo malo slikica

Tu su i neki takmicari

Undertaker
Undertaker je jedan od najjacih boraca. Cesto njegovi protivnici izadu iz ringa sa krvlju iz usta, zate jer njegov novi napad ostavlja katastrofalne posljedice po protivnika. Uvijek pri njegovom izlazu prate ga zvona i oci drzi sirom otvorene ali ih sakrije tako da se uopste ne vide. Evo i jedna slika od njega.

Batista
Batista je isto dobar takmičar i mnogo borbi pobjeđuje. Ali on se nesmije boriti baš protiv svih takmičara- malo kukavički. Uglavnom nabildan borac a i on ima neke svoje napade.

Ne znam puno o ovome, nikad ne uspijem da gledam
LONG LIVE THE KING

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #39 : Lipanj 28, 2009, 10:03 »
sta sad citam da je nerjeseno , a prije pol sata pisalo da je izgubio :hm
zato sto je Preskar morao na infuziju i ostao je samo jedan u ringu pa su svi vidjeli samo njegovu ruku u zraku a suci su rekli da je nerjeseno
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #40 : Lipanj 28, 2009, 12:18 »
Šta tu nije sve namješteno? Tako sam ja čuo...

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #41 : Lipanj 28, 2009, 14:03 »
Šta tu nije sve namješteno? Tako sam ja čuo...
ma naravno... sve je to samo predstava za glupe Amerikance...  :lol koji sport to je samo farsa
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Reds_4ever

• Hero Member
  • JUSTICE FOR THE 96-YOU`LL NEVER BE FORGOTTEN
« Odgovori #42 : Lipanj 28, 2009, 14:13 »
Ma da je ono stvarno, pola bi ih već pomrlo :lol
LONG LIVE THE KING

Offline ringo starr

• Hero Member
« Odgovori #43 : Lipanj 28, 2009, 14:31 »
ćemu ova tema :?
ovo nije sport, ovo je kazališna predstava,a ako vec neko misli da je sport ima ona tema za borilačke sportove...

Offline Luka ri

• Hero Member
« Odgovori #44 : Lipanj 30, 2009, 16:33 »
 sport   :lol :lol :lol :lol :lol najopasniji :lol :lol :lol :lol :lol