Novi Postovi

Str: 1 ... 8 9 [10]
91
Igrači / Odg: Thiago #6
« Zadnji post gogec Svibanj 18, 2024, 10:26 »
A mislim ko je čiji transfer, može popis za nas koji su neupućeni ko je doveo koga? :roll

Što se tiče Thiaga indikativno je bilo zašto ga Bayern nije produžio i o tome smo pisali tijekom samih pregovora, ovakav rasplet stvarno nije bilo teško predvidjeti.. zamijenili smo igrača koji je odigrao valjda ponajviše minuta u sredini (Wijnalduma) sa tehnički boljim igračem koji je valjda u tri sezone skupio minutažu jedne Ginijeve..

Da li je isplativ transfer, po meni nije, lik je na drugoj ili trećoj plaći  u klubu a igra malo ili ništa, teško ga je sa takvom plaćom i utopit dalje.. nadao sam se ljetos ponudi iz SA, al jbg sad..

Istina je da je imao i jedan odličan stint, jedno proljeće je stvarno bio odličan, ali fkt premalo je dao kad gledaš da smo ga platili 20-25M + 10ak milja po sezoni
92
Nogomet / Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Zadnji post redz Svibanj 18, 2024, 00:18 »
kako smo jači nego na svjetskom? sama činjenica da je modrić 2 godine stariji, a perišić dolazi na 60% forme nas čini debelo slabijima nego u katru. osim toga motor veznog reda brozović je potpuna nepoznanica sada nakon sezone provedene u onom prknu od lige.

mislim da ćemo se jako mučiti s kreacijom u napadu i dolaskom u gol šanse, ali da ćemo biti standardno čvrsti u obrani. dovoljno za prolazak skupine, a kasnije se nadati povoljnom ždrijebu. dobra stvar je što je nekako generalno u europi pala kvaliteta repki pa ne vidim nekoga osim portugala koga bi se trebalo bojati.
93
Ostalo / Odg: Jürgen Klopp
« Zadnji post redz Svibanj 18, 2024, 00:10 »
Alisson; Trent, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum; Salah, Mane, Firmino.

This will always be THE legendary XI of the Klopp era to me, yet incredibly they only played together ONCE!

That was in the 2019 Champions League final. Mad.

Their ages in that final:

Alisson - 26
Trent - 20
Matip - 27
Van Dijk - 27
Robertson - 25
Fabinho - 28
Henderson - 28
Wijnaldum - 28
Salah - 26
Mane - 27
Firmino - 27

A team in its absolute pomp, that was about to drop two points in their first 27 PL games the next season!

Osvojenih 103 od 105 mogućih bodova na red. :klanja

Jebena korona.  :suicide

čekaj, ovih prvih 11 nikada nije zaigralo prije ni poslije te utakmice zajedno???

pa da idem iz glave nabrajati sastav liverpoola iz te ere to bi bila ekipa koju bi vjerojatno složio osim wijnalduma možda, ali i on je igrao često i dugo kod nas...nestvarno mi zvuči da nismo tih 11 nijednom uspjeli izvesti na teren osim tada u finalu LP  :blink
94
Off-Topic / Odg: Dresovi
« Zadnji post Klavan Svibanj 17, 2024, 21:51 »
Uzeo 4 dresa, ukupno bilo 132 eura s kodom za popust. Poštarinu odabrao free. Isplati se uzet najmanje 4 dresa jer onda se dodatno smanjuje cijena po dresu.
95
« Zadnji post scouser68 Svibanj 17, 2024, 20:47 »
Keita je Edwardsov transfer, kao sto su Allison, VVD i Thiago Kloppov.

Secam se da sam prije godinu i pol postavio pitanje da li bi Thiaga trebalo prodat, jer je staklen i jer kosta previse. Vecina je bila protiv prodaje, jer njegova klasa znaci puno vise od 200 000 tjedno, i neka ode besplatno.

Sada obrnuta ploca.

Ovo o "obrnutoj ploci" ovisi tko je sta i u kojem trenutku pisao o njemu.. Kako se s njime slucaj razvijao takav se i dojam slagao.. kako se moze sada gledati na Thiaga bilo kako drugacije nego kao na los transfer? Covjek je odigrao u 4 sezone manje od 50 posto utakmica.. neupitno je njegovo znanje, ali koja je nama i klubu korist znati da on zna, ako to ne moze pokazati jer je staklen?  Vodile su se tu poprilicne diskusije i prije njegovog dolaska ima li smisla taj transfer jer se vrlo dobro znalo da je staklen.. A zadnje sto sam ocekivao nakon Thiaga je uzimanje na posudbu Mela iz Juventusa.. To mi je bio znak da se ekipa zajedno s Kloppom malo pogubila..

Vrijeme kada su kupljeni Allison i Van Dijk koje spominjes je bilo upravo ono kada je taj balans jos funkcionirao izmedju Kloppa i Edwardsa.. Jer isto tako mozes navesti onda i npr. Salaha, Robertsona, Fabinha kao Edwardsove transfere. No nije to poanta. Tko je doveo bolje igrace.. Poanta je upravo uspjesna međusobna suradnja Kloppa i Edwardsa koja je do tog momenta s Thiagom bila ako ne idealna, onda vrlo funkcionalna..
96
« Zadnji post mashaka Svibanj 17, 2024, 18:14 »

Secam se da sam prije godinu i pol postavio pitanje da li bi Thiaga trebalo prodat, jer je staklen i jer kosta previse. Vecina je bila protiv prodaje, jer njegova klasa znaci puno vise od 200 000 tjedno, i neka ode besplatno.

Sada obrnuta ploca.

Ma glupo je sad raspravljat ko je čiji transfer, jer nikad nećemo znat. Ako već možemo tako raspravljat onda su sto posto Kloppovi transferi Diaz, Nunez, Endo, Gakpo. Jeli ijedan od njih igrač za prvih 11? Mislim da nije za ono šta mi želimo. Jesu li igrači za rotaciju i mogu li pomoci, jesu svakako. Ali ekipa se pojačava isključivo sa igračima koji ulaze u prvih 11 i rade razliku, ovi Kloppovi to baš i ne čine. Thiaga smo se trebali riješit još prošlo ljeto, a Keite i Oxa u ljeto 22 i to su te greške koje su napravljene.
97
« Zadnji post Luis Garcai Svibanj 17, 2024, 18:07 »
Nije samo on uzimao mjesto, uzimali su godinama mjesto u sredini terena i Keita i Ox. Užasna, ali baš užasna Kloppova politika da zadrži svu trojicu igrača do kraja ugovora i pusti ih besplatno. Koliko god dobrih stvari napravio za klub, isto je u nekim situacijama i oštetio klub  tim svojim odnosom prema nekim svojim igračima koje je tolerirao do iznemoglosti. Zamislite da smo svo vrijeme umjesto Thiaga imali tog Brunu iz Newcastlea i da smo umjesto Oxa i Keite recimo imali Vitinhu iz Psga. Na tom tragu bi sigurno Edwards bio da nije Klopp radio po svom. Ovo da je Milneru lani i ove godine Matipu htio dat nove ugovore je ništa drugo nego ludost. Hvala mu na svemu, bit će emotivno u nedjelju, ali nekad je stvarno bolje za buducnost da nečem dođe kraj.

Sada obrnuta ploca.
98
« Zadnji post mascherano Svibanj 17, 2024, 14:57 »
Nije samo on uzimao mjesto, uzimali su godinama mjesto u sredini terena i Keita i Ox. Užasna, ali baš užasna Kloppova politika da zadrži svu trojicu igrača do kraja ugovora i pusti ih besplatno. Koliko god dobrih stvari napravio za klub, isto je u nekim situacijama i oštetio klub  tim svojim odnosom prema nekim svojim igračima koje je tolerirao do iznemoglosti. Zamislite da smo svo vrijeme umjesto Thiaga imali tog Brunu iz Newcastlea i da smo umjesto Oxa i Keite recimo imali Vitinhu iz Psga. Na tom tragu bi sigurno Edwards bio da nije Klopp radio po svom. Ovo da je Milneru lani i ove godine Matipu htio dat nove ugovore je ništa drugo nego ludost. Hvala mu na svemu, bit će emotivno u nedjelju, ali nekad je stvarno bolje za buducnost da nečem dođe kraj.
Odličan zaključak  :super
99
« Zadnji post Lasko Svibanj 17, 2024, 14:27 »

Da, baš smo se sjebali s ovim veznjacima.
100
« Zadnji post Winx Svibanj 17, 2024, 14:09 »
Što? Taj je još tu?
Nadam se da ga neće morati gurati u počasnom krugu u invalidskim kolicima.  ]:)
 Str: 1 ... 8 9 [10]