Novi Postovi

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Igrači / Odg: Trent Alexander-Arnold #66
« Zadnji post Marijo Svibanj 20, 2024, 09:16 »
Dobro, mi isto moramo shvatit da razliciti ljudi se na razlicite nacine nose sa nekim stvarima. Ne volim nagadat sto je netko mislio ili kako se osjecao. Meni se recimo Salah danas cinio dosta motiviran.

Ma istina.
Možda su se već 20 puta emotivno pozdravili s Kloppom, pa im se ne da sad 21.put prolazit to sve ponovo
42
Ostalo / Odg: Arne Slot
« Zadnji post Marijo Svibanj 20, 2024, 08:56 »
Treba mu pružiti podršku jednaku, ako ne i veću nego kad je Klopp dolazio.  :super

Jedna era je završila, druga započinje. Preživili smo odlazak Gerrarda koji je puno više zadužio klub nego Klopp, onda možemo i odlazak Jurgena.

Po čemu je Gerrard više zadužio klub?
43
Nogomet / Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Zadnji post mascherano Svibanj 20, 2024, 08:54 »
kako smo jači nego na svjetskom? sama činjenica da je modrić 2 godine stariji, a perišić dolazi na 60% forme nas čini debelo slabijima nego u katru. osim toga motor veznog reda brozović je potpuna nepoznanica sada nakon sezone provedene u onom prknu od lige.

mislim da ćemo se jako mučiti s kreacijom u napadu i dolaskom u gol šanse, ali da ćemo biti standardno čvrsti u obrani. dovoljno za prolazak skupine, a kasnije se nadati povoljnom ždrijebu. dobra stvar je što je nekako generalno u europi pala kvaliteta repki pa ne vidim nekoga osim portugala koga bi se trebalo bojati.
Pogledaj širinu reprezentacije sada, pogledaj prije 2 godine, nebo i zemlja.

Sosa i Juranović koji su tada bili prvotimci su sada rezerve, Kramarić je u top formi, Petković također, Kovačić se u pravom trenutku podigao, Modrić je valjda ko vino - i dalje je to elitni veznjak samo ne za 90 minuta, već za 60, Brozović je nepoznanica al i dalje naš najbolji zadnji vezni.
Perišić neće vjerojatno biti starter, al imaš tu jednog Ivanušeca, Pjacu, pa čak i Baturinu za koje ne znaš tko igra u boljoj formi. Također, tu je Budimir u napadu.

Samo na osnovu forme i širine rostera vjerujem da smo jači, obrambeno bar za klasu.
44
Ostalo / Odg: Arne Slot
« Zadnji post mascherano Svibanj 20, 2024, 08:40 »
Treba mu pružiti podršku jednaku, ako ne i veću nego kad je Klopp dolazio.  :super

Jedna era je završila, druga započinje. Preživili smo odlazak Gerrarda koji je puno više zadužio klub nego Klopp, onda možemo i odlazak Jurgena.
45
Transferi / Odg: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi
« Zadnji post Winx Svibanj 20, 2024, 08:37 »
Nek nam vrate Wijnalduma, Manea, Firmina, a evo im Szoboszlaija, Nuneza i Enda.

:lol

Pa da znaš da bi se dalo o tome razmisliti.  ]:)
46
Ostalo / Odg: Jürgen Klopp
« Zadnji post Winx Svibanj 20, 2024, 08:27 »
Teško je nešto pametno napisati u ovom trenutku.
Iskreno, očekivao sam emotivnijeg Kloppa, ali vidi se da je on to već ranije "odradio" i jučer nije bilo takve emocije kao kad je odlazio Gerrard.
E ono mi je valjda najteže palo, isto kao i @luigi što kaže.
Vratio nam je klub na mjesto gdje i pripadamo. Šteta za onih nekoliko sezona s milimetrima zaostatka, ali to je tako u sportu.
Hvala mu na svemu.
 :love
47
Utakmice / Odg: Prognoza rezultata, Liverpool, sezona 2023./2024.
« Zadnji post Winx Svibanj 20, 2024, 08:17 »
Što dobija pobjednik prognoze?  :D
48
« Zadnji post luigi Svibanj 20, 2024, 00:11 »
Dobro, mi isto moramo shvatit da razliciti ljudi se na razlicite nacine nose sa nekim stvarima. Ne volim nagadat sto je netko mislio ili kako se osjecao. Meni se recimo Salah danas cinio dosta motiviran.

:super
49
Ostalo / Odg: Jürgen Klopp
« Zadnji post luigi Svibanj 20, 2024, 00:10 »
Hvala mu na svemu od srca, falit ce nam, a u isto se vrijeme nadam da nam nece puno faliti, idemo dalje. Puno teže mi je pao odlazak Gerrarda nego ovo sad
50
« Zadnji post mihovil Svibanj 19, 2024, 22:45 »
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10