Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Igrači / Odg: Thiago #6
« Zadnji post djapojunior Danas u 21:02 »
Da, točno to.
2
Ostalo / Odg: Jürgen Klopp
« Zadnji post Lasko Danas u 20:23 »

Ne volim bit patetičan, ali sutra bi mogao pustiti suzu. Koliko god bio frustriran radi toga što smo ostali kratkih rukava i njegov period u klubu je mogao i trebao biti podebljan s još kojim trofejem, toliko sam svjestan da je ovo zapravo bio moderni Shankly. I koliko god je Paisley bio uspješniji od njega, Shankly je veći manager, a Klopp je uz bok njemu.

Čovjek je prenio duh kluba i svega onog što klub predstavlja na teren. I zato ga ljudi iz Liverpoola i navijači Liverpoola koji znaju što je LFC toliko vole. Stvarno je bio savršen za ovaj klub. Nekako mislim da je svakog od nas taknuo, i uspjeh kluba je bio dio i moje osobne sreće i paralelnog razvoja u životu. Taj period otkad je došao u klub se poklopio i s mojim osobnim i karijernim razvojem.

Hvala Jurgen. Teško da ćemo više ikada vidjeti takvog čovjeka i trenera u klubu.

3
Igrači / Odg: Thiago #6
« Zadnji post Marijo Danas u 19:50 »
A mislim, priče “ovaj je Edwardsov, a ovaj je Kloppov” su mi pizdarija.

Niti bi Klopp imao toliko uspjeha bez Edwardsa i ekipe koja je radila posao u pozadini, niti bi Edwards bio toliko na glasu da nije bilo Kloppa koji je sve te igrače ukomponirao u cjelinu.

Možda niti jedan taj “Edwardsov igrač” ne bi došao da Klopp nije bio na klupi?
Možda Trent nikad ne bi bio to što je da nije bilo Kloppa?

Jebiga, to nikad nećemo znati, ali sad od Edwardsa radit nekog supergenijalca a pljuvat po Kloppu mi je baš promašeno. To su stvari koje jednostavno ne znamo, niti ćemo ih ikad znati.

Imali smo privilegiju živjet u vrijeme dok je Klopp bio na klupi, a Edwards u uredu i to trebamo tako gledat
4
Ostalo / Odg: FSG - vlasnik Liverpoola
« Zadnji post mihovil Danas u 19:48 »
Nego da imaš tako 4-5 klubova koji su postavljeni kao piramida gdje je jedan feeder club za sljedeći odnosno za višu stepenicu, nešto slično što red bull radi, bi li to bilo izvedivo? :hm
Vec sam pricao kako mislim da je to (nazalost) nuzna buducnost za klubove na najvisoj razini, pogotovo za zemlje di ne postoji ta nekakva “kulturoloska gravitacija” (stvarno ne znam kako bi bolje to nazvao) kao recimo u Njemackoj gdje je cijela liga/drzava feeder Bayernu.
5
Nogomet / Odg: Bundesliga
« Zadnji post djapojunior Danas u 19:36 »
Još jednom, Xabi  :love

Povijesni posao Leverkusena odrađen, ajde još ovih par utakmica odraditi. Ovo me veseli otprilike koliko i kad je Leicester osvojio. Nogomet  :love
6
Ostalo / Odg: FSG - vlasnik Liverpoola
« Zadnji post djapojunior Danas u 19:34 »
Ma da, ali realno ovo su sve feeder klubovi,a nisu imali koga feedati. Tu bi se u pravilu trebalo krenuti od gore prema dolje, ne obrnuto. Zato sam i rekao da je problem jer ovi klubovi nisu mogli generirati dovoljno novca.
Red Bull je krenuo od dolje prema gore, ali je prvo napravio stabilan klub u Salzburgu prije nego je to krenuo postepeno širiti.
7
Ostalo / Odg: Jürgen Klopp
« Zadnji post Marijo Danas u 19:22 »
https://www.instagram.com/reel/C7HTAPdtywb/?igsh=MXNxeHRtZm85NWZ2Zg==

A jebenti, isto će bit neobično gledat utakmice bez njega na klupi
8
« Zadnji post mihovil Danas u 18:26 »
Cudesna sezona, svaka cast  :klanja
9
« Zadnji post Luis Garcai Danas u 17:57 »
Cestitke Xabiu i Leverkusenu za sezonu bez poraza  :klanja.

Jos dvije utakmice imaju za odigrat, za troduplu krunu i povijest. Nesto sto nikome nije poslo za rukom.
 Str: [1] 2 3 ... 10