Anketa

Messi na kraju...

...ostaje u Barceloni
14 (43.8%)
...ide neki Engleski klub
15 (46.9%)
...ide u neki Taljanski klub
3 (9.4%)
...ide u neku drugu EU ligu
0 (0%)
...ide u neku drugu ne-EU ligu
0 (0%)

Ukupno Glasova: 32

Glasanje završeno: Rujan 01, 2020, 11:36

Autor Tema: Transfer vijesti - nevezano uz LFC  (Posjeta: 39285 )

krpa, martin i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Transfer vijesti - nevezano uz LFC
« Odgovori #675 : Lipanj 16, 2021, 17:30 »
Brighton have rejected a £40m bid from Arsenal for defender Ben White. #AFC #Arsenal #bhafc
Never miss a good chance to shut up.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #676 : Lipanj 18, 2021, 17:36 »
[RMC, Mohamed Bouhafsi] PSG is getting close to a deal for Hakimi around 70 millions. Hakimi's priority is Paris.

Offline treiler

• Hero Member

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #678 : Lipanj 24, 2021, 16:38 »
🚨 Arsenal moving closer to agreement with Brighton for Ben White. #BHAFC want guaranteed ~£50m, #AFC offering ~£45m + £5m. Face-to-face talks have taken place & negotiations continue over add-ons, payment structure etc. No other bidders yet @TheAthleticUK https://t.co/x9fJEUSMZ3

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #679 : Lipanj 24, 2021, 18:39 »
📝 We are delighted to confirm the signing of winger Milot Rashica from Werder Bremen!

🇽🇰 #WelcomeRashica 🇽🇰

Norwich. Promaklo mi je i tek sad vidjeh.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #680 : Lipanj 25, 2021, 11:15 »
Close to completion - According to @talkSPORT sources, Jack Grealish close to joining @ManCity in £100m deal.

Jim White.

Offline Coutinho#10

• Hero Member
« Odgovori #681 : Lipanj 25, 2021, 11:33 »
Nazalost vjerujem da je ovo istina. Talksport je u vlasnistvu uzasnih ljudi, ali se Jim White i njegova ekipa ovo ljeto pokazuju kao dobar izvor i cesto prvi kod ovakvih vijesti.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #682 : Lipanj 25, 2021, 11:36 »
Bolesno.

Preplacen jedno 40-50 miliona

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #683 : Lipanj 25, 2021, 11:42 »
Bolesno.

Preplacen jedno 40-50 miliona

Slažem se. Odličan igrač, ali 60m max. S druge strane, i Sancho će koštati 85 milijuna, ali će s plaćom biti na duplo od Grealisha pa će transfer sveukupno biti skuplji, a trenutno mi je Grealish mrvu bolji (znam da je Sancho mlađi).

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #684 : Lipanj 25, 2021, 13:05 »
Na određen način mi čak i nije mrsko kad se City ovako isprsi. Svi kao nešto štede, korona, ovo ono i onda dođe šeik i stavi 100 kila funti na stol

Ajde dragi, ima se može se  :D
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #685 : Lipanj 26, 2021, 12:42 »
Manchester United are getting closer to agreeing a deal to sign Jadon Sancho from Borussia Dortmund.

A proposed deal for the England winger is worth in the region of £77m, with the clubs in the process of finalising the payment structure and potential add-ons.

Šteta, nisam ga htio vidit u Unitedu. Čak i cijena nije toliko paprena, koliko je bila lani u ovo doba.
Grealish i Kane će vjerojatno u City.
Valjda ćemo i mi naći načina za pojačati ofenzivni dio ekipe.

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #686 : Lipanj 26, 2021, 15:09 »
77 milja funti i 350 keki tjedno isto funte, fala rodjak ko da jesi

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #687 : Lipanj 26, 2021, 16:33 »
Neka im Sancha. Ne trebamo se sekirati, nema on radne navike koje su potrebne, imamo mi dovoljno jake opcije na krilima, a svijet se i dalje okreće, dolaze novi igrači iz dana u dan, pojavit će se neki bolji od Sancha 2004-2005 godište tko zna gdje... Možda negdje u Gani, Maliu...Nimalo nisam razočaran što će tamo, a ne kod nas. Ugušit će Greenwooda potpuno sa Sanchom.

A baš me zanima kako City misli izvesti Grealisha i Kanea? Ne mogu ih dobiti za ispod 200 milijuna. Čime misle to pokriti? Šta će sa ffp? Ili će opet u korupciju i potkupljivanje uefe... Ja mislim da nema šanse da oba prijeđu tamo. Jedan možda.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #688 : Lipanj 26, 2021, 16:36 »
Neka im Sancha. Ne trebamo se sekirati, nema on radne navike koje su potrebne, imamo mi dovoljno jake opcije na krilima, a svijet se i dalje okreće, dolaze novi igrači iz dana u dan, pojavit će se neki bolji od Sancha 2004-2005 godište tko zna gdje... Možda negdje u Gani, Maliu...Nimalo nisam razočaran što će tamo, a ne kod nas. Ugušit će Greenwooda potpuno sa Sanchom.

A baš me zanima kako City misli izvesti Grealisha i Kanea? Ne mogu ih dobiti za ispod 200 milijuna. Čime misle to pokriti? Šta će sa ffp? Ili će opet u korupciju i potkupljivanje uefe... Ja mislim da nema šanse da oba prijeđu tamo. Jedan možda.

A šta je točno to? Jel se to reže ili maže?  ]:)

Online Bobby

• Hero Member
« Odgovori #689 : Lipanj 26, 2021, 16:44 »

Neka hvala, može biti domaći da nam ne ide na AFCON usred sezone :D Ali ne bih ovo baš opisao kao bezazlen transfer, Sancho je top igrač koji ima odlične ofanzivne brojke u Dortmundu i igra Unitedu slabo desno krilo. Sad će imati Rashford-Bruno-Sancho i Cavani/Martial naprijed, dosta jaka prednja četvorka.

Što se tiče Cityja, mislim da neće dovesti nijednog kapitalca iz PL, teško da će Levy pustiti Kanea za bilo kakvu ponudu ispod 150 milijuna, a Villa se i dalje pojačava i mislim da će im Grealish dati još jednu sezonu da se probaju probiti u Europu.