Autor Tema: Novosti iz nogometa (nema bas veze sa LFC)  (Posjeta: 209488 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Novosti iz nogometa (nema bas veze sa LFC)
« Odgovori #2550 : Lipanj 03, 2021, 15:42 »
Ma teško će Kane otići. Židov će tražit puno previše novca u ovom Covid vremenu šta teško ko može platiti. Ne vjerujem da taj ide ispod 120 milja, makar mislim da će Levy tražit i 150 jer ima ugovor do 2024. Mislim žao mi je Kanea, top igrač u najboljim godinama, volio bi nešto osvojiti šta je očito nemoguće u Spursima.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #2551 : Lipanj 04, 2021, 13:59 »
Gledam malo ekipe za Euro dok slažem ekipu za fantasy, po imenima su Englezi fantastični. Ne znam kako igraju, ali mislim da bi postava 4-2-3-1 tipa Walker-Maguire-Stones-Shaw Rice-Henderson Sancho-Grealish-Foden Kane bila vrhunska.

E: I opet bi na klupi ostali Sterling, Mount, Rashford, DCL, bome lijepa dubina.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2552 : Lipanj 04, 2021, 15:11 »
Ma Mount mora igrati u prvoj. Za klasu je bolji igrač od Ricea, ne zaostaje puno u odbrani, a o napadu i kreaciji da ne pričamo.

Mada ce igrati u 3-4-2-1 sistemu vjerovatno, gdje ce mozda Grealish izletiti iz postave

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2553 : Lipanj 04, 2021, 15:14 »
Mozemo li stvarno usporedivat Mounta i Ricea, potpuno drugi tip igraca i potpuno druga uloga. Ne mozes ubacit Mounta na tu ulogu nikako.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2554 : Lipanj 04, 2021, 15:32 »
Mozemo li stvarno usporedivat Mounta i Ricea, potpuno drugi tip igraca i potpuno druga uloga. Ne mozes ubacit Mounta na tu ulogu nikako.

Koju ulogu ? Ako se vec bude igralo sa 3 nazad, mislim da je Henderson dovoljan uz Mounta. Naravno da su drugaciji tip igrača, ali Mount je fantastican presing igrač, mnogo pomaze odbrani i vraća se. Rice mi je vise za back up Hendi ili za stopera uz Maguiera i Walkera, iako ja mislim da ce igrati i Henderson i Rice i Mount i da ce to cesto izgledati 5-3-2

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #2555 : Lipanj 04, 2021, 15:40 »
Realno, Francuzi najjaci po imenima, mada im standardno fali kreacije u sredini.
Njemacka i Spanjolska odavno nisu bile slabije. Od Hrvatske ne ocekujem puno, mislim da je staroj gardi prosao vrhunac, a ovi mladji nisu na toj razini.
Englezi bi mogli ovdje daleko, mislim da vise nisu samo jaki pojedinci na papiru, nego mogu sastaviti i mocan tim. Ovako su mi puno drazi od Francuza koje ne podnosim, kao ni Belgiju.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2556 : Lipanj 20, 2021, 21:00 »
Copied from sportening.com:

🎙 Barcelona's president Joan Laporta has announced that the remaining Super League clubs have filed a motion to cancel UEFA's agreement with the clubs that left the Super League. If the motion goes through, the Super League is fully back.

"Liverpool and Manchester United were the real founders of the Super League. The Super League project is alive.

What a coincidence that a certain state-owned club that refused the Super League is investing more than ever in their squad. What a coincidence that they can offer to double a player's salary.

As soon as we receive the green light from the court, we will create the greatest competition in the world of sports, and everyone will want to join us.

They threatened they pressured. They forced some clubs to apologize and pay fines. Now, look what happened. Time proved us right.

The Super League will be the most attractive competition in the world, and it will be based on meritocracy and solidarity.

Did you see UEFA's reaction? Apologize, pay us and beg for forgiveness. It's a monopoly. A new era is coming. It'll take some time, but it's coming."
Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2557 : Srpanj 01, 2021, 15:40 »
Copied from sportening.com:

ℹ️ Madrid's 17th Commerical Court has now filed a new order, and told UEFA to cancel ANY fines and sanctions against ALL 12 Super League clubs, the 9 that decided to leave, and the 3 that decided to remain.

Madrid's 17th Commercial Court has also told UEFA that if they reject the order, there will be criminal charges against UEFA, and high-ranking UEFA officials, including UEFA president Ceferin. (Arancha Rodriguez, COPE)

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2558 : Srpanj 07, 2021, 11:02 »
Pedri games played in last 365 days: 7️⃣0️⃣

Kad mali pregori i propadne u 22 godini pitat cu ih...

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #2559 : Srpanj 11, 2021, 04:16 »
Napokon uze i Messi nešto sa Argentnom i drago mi je! Iako se nije pojavio u finalu, još je pokvario magiju De Paula u finišu i spetljao se u 1 na 1 šansi gdje je mogao riješiti sve 7-8 minuta prije kraja, ali ih je vukao do finala i zasužio je ovo! Nadam se da se riješio osvajač zlatne lopte za ovu godinu da se ne sprdamo sa nekim Kaneovima ili Sterlinzima...

I kakva partija De Paula, majstora, kakva asistencija kod gola, pa kod te promašene šanse Messia! Brutalan igrač, ništa lošiji, ako nije i bolji od ishajpanih Grealisha, Mounta i ostalih precijenjenih engleza.
5 puta prije bih volio vidjeti njega u Liverpoolu nego onu prepotentnu facu od 100 milijuna Grealisha i njegov gayasti šorc.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2560 : Kolovoz 15, 2021, 22:38 »
🚨🌕| The Super League will be launched in either 2022 or 2023. All 12 clubs are still on board and are only waiting for the European Court of Justice's approval, which they expect to receive in the next few months. @voz_populi #rmalive

🚨🌕| The Super League is expected to have a new format and will NOT be a closed league. @voz_populi #rmalive

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2563 : Rujan 13, 2021, 11:27 »
https://twitter.com/kendallrowanx/status/1437126575716196354

:D

Haha nisam ni skontao da je promasio, tek na ponovljenom. Ja kontam neki nas bivsi golman kiksao pa zato postavljas  :D

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2564 : Rujan 13, 2021, 12:25 »
Haha nisam ni skontao da je promasio, tek na ponovljenom. Ja kontam neki nas bivsi golman kiksao pa zato postavljas  :D

Ma nisam stavio samo zbog promašaja. Ovo je kompletan shit show od valjda 6-7 igrača. :D