Anketa

Tko osvaja?

Turska
Italija
Wales
Švicarska
Danska
Finska
Belgija
Rusija
Engleska
Hrvatska
Austrija
Makedonija
Nizozemska
Ukrajina
Škotska
Češka
Poljska
Slovačka
Španjolska
Švedska
Mađarska
Portugal
Franscuska
Njemačka

Autor Tema: EURO 2020  (Posjeta: 7976 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
Odg: EURO 2020
« Odgovori #495 : Srpanj 12, 2021, 13:27 »
Rice je jučer bio najbolji Englez na terenu. Daleko najbolji. :neznam

Imao je jednu lošu reakciju gdje je izgubio dvoboj protiv Chiese. Osim toga je bio odličan.

Ovo je istina, odlično je odigrao veliku većinu utakmice.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #496 : Srpanj 12, 2021, 13:39 »
"najnetalentiraniji izbornik od 24 na euru" je citat s ovog foruma.

Varijantu sa Fodenom i Mountom na osmicama je ako sam dobro shvatio gogeca on naveo kao nešto što bi htio vidjeti, a i razne slične varijante sam vidio ovdje među komentarima kao nešto što bi ljudi htjeli i što smatraju da bi bolje funkcioniralo.

A ovo za neuspjeh nije nešto što sam citirao, već čisto komentar na to kako smatram da je Southgate napravio 2 rezultata koja su dobra s onime što je imao i da njegov mandat smatram uspješnim.

Hvala, puno konkretnije  :super

Nisam skužio da je netko taj citat napisao, sorry.

Iako nisam ljubitelj Southgatea, branio sam ga do finala protivno velikoj većini kojima se gadi način igre Engleza na ovom prvenstvu. Što se mene tiče, ako donosi vrhunski rezultat, igraj sa 5 stopera i 3 zadnja vezna, kapa dole.

Ovo nije vrhunski rezultat s obzirom na format prvenstva, pitajte engleske navijače.

A Southgate je apsolutno podbacio u trenutku kad ima cijelu zemlju, top ekipu, top atmosferu, cijeli Wembley i 1:0 u samom startu utakmice. Nakon svega toga ne možeš ovako odigrati. I naravno u trenutku raspucavanja penala. Pa njemu je promašeni penal označio karijeru i penalima se posebno posvećuje u svom radu, znači baš debakl.

Koliko me oduševio protiv Njemaca, toliko me razočarao sinoć u ta 2 trenutka.
Say what again!

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #497 : Srpanj 12, 2021, 13:46 »
A tko gubi skok od Cristantea i (puno veci problem) Verattia?

ko gubi prvi skok, nemogu skužiti?
uz Verattija je Mount.. naravno da je puno problema kod gola, ali na taj volumen napada od 19 udaraca moralo je nešto se i zavući, makar ovako na silu.. samo velim za Ricea iako je doista odigrao solidnu tekmu  defanzivno, jedan je od sukrivaca na gol.. nisu to male greške, Bonuccija je držao pa pustio.. ma dobro, stvarno se nadam da nećemo posezati u blagajnu za takvim igračem.. na 6ici imamo čovjeka koji puno više na ti s loptom u nogoma od njega (Fabinho)..
YNWA!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #498 : Srpanj 12, 2021, 14:06 »
Iako nisam ljubitelj Southgatea, branio sam ga do finala protivno velikoj većini kojima se gadi način igre Engleza na ovom prvenstvu. Što se mene tiče, ako donosi vrhunski rezultat, igraj sa 5 stopera i 3 zadnja vezna, kapa dole.
Ovo je i moj generalni stav. Pogotovo jer kao sto pisem, mislim da englezi imaju puno vise rupa nego to zvuci na prvu kad vidis kolko imaju tih ofenzivnih zanimljivih opcija. Al nije dosta imat samo hrpu ofenzivnih opcija da bi mogao kvalitetno igrat ofenzivno.

Ovo nije vrhunski rezultat s obzirom na format prvenstva, pitajte engleske navijače.
A ono, navijaci, mozemo li njih uzeti kao nesto objektivno? Pogotovo engleske :D

Al da, nije vrhunski rezultat, al je ispunjavanje ciljeva (rekao bi da je cilj za engleze prije pocetka trebao biti polufinale a nakon skupina finale). Tako da su ispunili cilj. Na SPu su ostvarili rezultat iznad cilja. Kad uzmem to dvoje zajedno i gledam onda taj njegov mandat, za mene uspjesan. A igra kako ja mislim da ima najvise sanse za bit uspjesan uz ovu ekipu.

ko gubi prvi skok, nemogu skužiti?
Mislim da je Shaw, ali generalno nebitno. Samo kazem da su mi te dve greske (Mount pogotovo) vece nego Riceova. A da se nadam da necemo ic po njega se slazem apsolutno.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #499 : Srpanj 12, 2021, 14:42 »
Ma nije izbornik kriv, to je urota kolonijalnih zemlja protiv krune  :lol
Onaj gol na početku i prva dva penala su zabili bijeli a onda su tamnoputi promašili ostala tri penala... kažem vam ja urota protiv izbornika, države, kraljice i krune  :srednji
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Coko gerrard

• Hero Member
« Odgovori #500 : Srpanj 12, 2021, 16:17 »
Nije mi jasna tolika uživancija nekih na račun poraza Engleza.Nebi se toliko radovali da je Hrvatska osvojila,koliko se sad hejtaju Englezi.Kada govorimo o drugima,zapravo najviše govorimo o sebi.

Offline Dr.Lecter

• Hero Member
« Odgovori #501 : Srpanj 12, 2021, 16:54 »
Nije mi jasna tolika uživancija nekih na račun poraza Engleza.Nebi se toliko radovali da je Hrvatska osvojila,koliko se sad hejtaju Englezi.Kada govorimo o drugima,zapravo najviše govorimo o sebi.

Odi na YouTube, pogledaj komentare... Cijela Europa se raduje. Krivo je samo Englezima, svi ostali slave pobjedu Italije.
Ona priča o aroganciji i bahatosti Engleza također je prisutna i kod ostalih država, tako da ne vjerujem da je to belosvetska zavera protiv Engleza nego da tu ima nešto. Pa navijači su izviždali svaku protivničku himnu, od skupine do finala.
Jbga, kako siješ tako ćeš i žeti.

Uostalom, i sami su svjesni toga :
https://www.colossusbets.com/blog/england-hate/
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2021, 17:02 Dr.Lecter »

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #502 : Srpanj 14, 2021, 16:36 »

baš...ne razumijem ljude koji se naslađuju s porazom nekakvih tamo engleza koji nisu finala vidjeli 50 godina. navijao sam za italiju zbog onog 'penala' suđenog protiv danske, ali divnije je gledati sretne talijane nego mizerne engleze.