Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 93418 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Skipper

• Hero Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #1050 : Veljača 14, 2022, 21:40 »
Na Drini ćuprija, kakva knjiga. treći put je pročitao, još jednom u dahu, još jednom dojam kao da je prvi put. i još jednom mi niz leđa prošli trnci na zadnju rečenicu romana.

Ivo, alal ti vera.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1051 : Veljača 14, 2022, 21:51 »
Pa oscari se svode na to zadnjih 15-20 godina, prioritet su manjine i lgbt propaganda a tek onda sama kvaliteta filma.
:amen

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1052 : Veljača 15, 2022, 07:46 »
Na Drini ćuprija, kakva knjiga. treći put je pročitao, još jednom u dahu, još jednom dojam kao da je prvi put. i još jednom mi niz leđa prošli trnci na zadnju rečenicu romana.

Ivo, alal ti vera.

jebena knjiga koja nosi duh tog vremena u sadasnjost i ozivljava proslost koja nas nikad na ovim prostorima nije napustila vec vuce nazad i steze da uvijek budes budan.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #1053 : Veljača 15, 2022, 11:18 »
Ako je to najbolji film prošle godine (po Oskar nominacijama) onda jao si ga nama. Woke propaganda, bezveze film.

Slažem se naravno. :D Film je solidan, izvlači ga neočekivani rasplet, ali sav taj hajp.. Nezazluženo totalno.

A Denis Villeneuve nije dobio ni nominaciju za najboljeg redatelja. Tuga.
Say what again!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1054 : Veljača 15, 2022, 11:55 »
Crni vilenjaci, patuljci bez brade. Vec vidim kuda ide. Ocekujem jos gay plave carobnjake i sve ode u 3pm... mislim da cu lagano da preskocim Amazonovo skrnavljenje Tolkinovog djela.

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #1055 : Veljača 15, 2022, 13:07 »
Crni vilenjaci, patuljci bez brade. Vec vidim kuda ide. Ocekujem jos gay plave carobnjake i sve ode u 3pm... mislim da cu lagano da preskocim Amazonovo skrnavljenje Tolkinovog djela.

https://babylonbee.com/news/yass-queen-meet-these-10-new-inclusive-characters-in-amazons-lord-of-the-rings

:D

"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Offline Luis Garcai

• Hero Member

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1057 : Ožujak 02, 2022, 21:31 »
Pregledao Uncharted, bezveze mi je

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #1058 : Ožujak 04, 2022, 17:16 »
Novi Batman je pun pogodak! Vrhunski film

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1059 : Ožujak 05, 2022, 21:16 »
Novi Batman je pun pogodak! Vrhunski film
Kakav je u usporedbi sa proslim? Pogotovo trilogija

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #1060 : Ožujak 06, 2022, 02:53 »
Kakav je u usporedbi sa proslim? Pogotovo trilogija

Pa svakako drugačiji. Volim Nolanovu trilogiju ali ovo je puno mračniji Batman i tu se dosta stavlja naglasak na detektivski dio što je meni odlična promjena od klasične priče gdje Batman dođe spasiti stvari. Odmah je drugačiji dojam gdje Riddler izgleda zastrašujuće (film je sličan kao Se7en). Batman je tu brutalan i što je meni jako dobro je što je većina filma samo o Batmanu u smislu da se malo vidi Burce Waynea. Isto tako kostim je odličan, Catwoman je odlična, a Batmobile i motor su baš genijalni!

Radujem se drugim nastavcima

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1061 : Ožujak 07, 2022, 01:09 »
Pa svakako drugačiji. Volim Nolanovu trilogiju ali ovo je puno mračniji Batman i tu se dosta stavlja naglasak na detektivski dio što je meni odlična promjena od klasične priče gdje Batman dođe spasiti stvari. Odmah je drugačiji dojam gdje Riddler izgleda zastrašujuće (film je sličan kao Se7en). Batman je tu brutalan i što je meni jako dobro je što je većina filma samo o Batmanu u smislu da se malo vidi Burce Waynea. Isto tako kostim je odličan, Catwoman je odlična, a Batmobile i motor su baš genijalni!

Radujem se drugim nastavcima

Meni je bio ok film. Dobra prica, manjkave akcijske scene.

Pattinson mi nije za Batmana. Jednostavno njegov emo izgled, iz kojeg nije izasao jos od Sumrak sage (odgledao prvi dio), mi ne pase za Batmana. Zoe takodjer me nije odusevila kao Catwomen.

Radnja bi trebala biti smjestena izmedju Year 0 i Year 1. Svidja mi se prikaz Riddlera i Pingvina. Mafijasi isto dobro prikazani, kao i Batmobile.
(click to show/hide)

Ono sto mi se ne svidja, jesu akcijske scene.
(click to show/hide)

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #1062 : Ožujak 07, 2022, 20:11 »
Meni je bio ok film. Dobra prica, manjkave akcijske scene.

Pattinson mi nije za Batmana. Jednostavno njegov emo izgled, iz kojeg nije izasao jos od Sumrak sage (odgledao prvi dio), mi ne pase za Batmana. Zoe takodjer me nije odusevila kao Catwomen.

Radnja bi trebala biti smjestena izmedju Year 0 i Year 1. Svidja mi se prikaz Riddlera i Pingvina. Mafijasi isto dobro prikazani, kao i Batmobile.
(click to show/hide)

Ono sto mi se ne svidja, jesu akcijske scene.
(click to show/hide)

Postujem ali i dalje smatram da je ovo jedan od boljih Batman filmova. U ovom filmu se vidi ozbiljnost situacije i da je Riddler stvarno opasan. Ima mjesta za napredak (ja sam i malo subjektivan jer Batmana volim jos od malena  :) )

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1063 : Ožujak 10, 2022, 09:41 »
Mi pogledali jucer. Nama za klasu ispod Nolanovih filmova. Nekome ce se svidit mozda film, nama eto nije bas sjeo. Film mi je na kraju bio i predug s obzirom sto su sve potrpali u tu radnju i kako je na kraju sve ispalo. Necu vise pricat da ne spojlam.
Dao sam 6/10 na IMDB.

Vjerovatno ga vise necu ni pogledat

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1064 : Ožujak 12, 2022, 01:04 »
Pregledao novi Spider-Man. Koja limunada od filma. Valjda mislili da ce nostalgijom napraviti dobar film. Ono kad ne znas sta ces pa vracas negativce od prije 20 godina kako bi ih opet savladao. Svaka cast na ideji  :lol
Od svih 8 dijelova ovaj je uvjerljivo najlosiji. Tobey Maguire 1 i 2 dio ubjedljivo najbolji.

Smijesno mi je kako su od Tobeya napravili cirkusanta i ovako neozbiljnog lika.

4.5/10