Autor Tema: Ljetni transferi - 2024  (Posjeta: 10266 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marijo

• Hero Member
Odg: Ljetni transferi - 2024
« Odgovori #120 : Travanj 15, 2024, 09:53 »
HITC understands that Man United are interested in Viktor Gyokeres, but they fear Liverpool could scupper their chances.

United want another striker
Liverpool now in the mix, with Ruben Amorim keen
Arsenal, Chelsea & AC Milan also interested

Nije neki izvor, ali nek se nađe. Uzeo bi ga.

Dođe li Amorim, stvarno se nadam da će povuć tih par momaka iz Sportinga sa sobom.
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #121 : Travanj 15, 2024, 10:04 »
Dođe li Amorim, stvarno se nadam da će povuć tih par momaka iz Sportinga sa sobom.

Nah. 2 su dovoljno dobra po meni i oba bi mi bili rotacijske opcije. Diomande s Konateom i Gyokeres s Nunezom. Ostali mi još nisu spremni ili nikad neće biti dovoljno dobri.
Never miss a good chance to shut up.

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #122 : Travanj 15, 2024, 10:30 »
Nah. 2 su dovoljno dobra po meni i oba bi mi bili rotacijske opcije. Diomande s Konateom i Gyokeres s Nunezom. Ostali mi još nisu spremni ili nikad neće biti dovoljno dobri.
A Gonzalo Inacio kao transfer želja ljeta 2023 ?

Konate nema budućnost u klubu kao starter jednako kao ni Darwin. Trebaju se tražiti prvotimci kojima će ova dva balvana biti zamjene.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #123 : Travanj 15, 2024, 13:29 »
A Gonzalo Inacio kao transfer želja ljeta 2023 ?

Konate nema budućnost u klubu kao starter jednako kao ni Darwin. Trebaju se tražiti prvotimci kojima će ova dva balvana biti zamjene.

Nisam baš impresioniran. Vjerujem da će kod nekog kluba kao Spursi ili možda Newcastle prije nego odmah u klub top-top razine.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #124 : Travanj 15, 2024, 13:31 »
Nisam baš impresioniran. Vjerujem da će kod nekog kluba kao Spursi ili možda Newcastle prije nego odmah u klub top-top razine.
Neka si ti impresioniran bastonijem kojega nećemo ni pokušavati dovesti  :lol

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #125 : Travanj 15, 2024, 13:36 »
Ma ne možeš ga dovesti obzirom da je u Interu trenutno posloženija situacija, nego kod nas.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #126 : Travanj 15, 2024, 13:41 »
Neka si ti impresioniran bastonijem kojega nećemo ni pokušavati dovesti  :lol

Ima drugih stopera/bočnih za tu ulogu. Gledao sam sad par tekmi Sportinga i nije me impresionirao defanzivno. Moguće da griješim, ali nije mi to najbolje što možemo. :neznam

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #127 : Travanj 16, 2024, 08:22 »
Ima drugih stopera/bočnih za tu ulogu. Gledao sam sad par tekmi Sportinga i nije me impresionirao defanzivno. Moguće da griješim, ali nije mi to najbolje što možemo. :neznam
Ako je sposoban odigrati 2 tekme zaredom bez da se uhvati za mišić, već je to ogroman upgrade na trenutne mogućnosti našeg rostera.  O:)

Bastonija ovo ljeto možemo prekrižiti, nismo poželjna destinacija za takvu klasu igrača jer bi mu to bio skok s konja na magarca. Bila je idealna prilika prošlo ljeto, ili da čekamo ljeto 2025 ako ga netko drugi ne uzme.
Ovo ljeto možemo gonjati Inacia, Diomandea, Scalvinija,... čak i Tah, Hincapie,Tapsoba djeluju nerealno obzirom da će i Alonso i Wirtz ostat u Leverkusenu te pokušati napraviti još jedan iskorak.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #128 : Travanj 16, 2024, 10:10 »
Ako je sposoban odigrati 2 tekme zaredom bez da se uhvati za mišić, već je to ogroman upgrade na trenutne mogućnosti našeg rostera.  O:)

Bastonija ovo ljeto možemo prekrižiti, nismo poželjna destinacija za takvu klasu igrača jer bi mu to bio skok s konja na magarca. Bila je idealna prilika prošlo ljeto, ili da čekamo ljeto 2025 ako ga netko drugi ne uzme.
Ovo ljeto možemo gonjati Inacia, Diomandea, Scalvinija,... čak i Tah, Hincapie,Tapsoba djeluju nerealno obzirom da će i Alonso i Wirtz ostat u Leverkusenu te pokušati napraviti još jedan iskorak.

To što je Bastoni moja vječita želja ne znači da je jedini igrač koji je bolji od Inacija za tu poziciju. Kažem, nije da bih plakao da on dođe, ali da bi bio ne znam kako oduševljen, ne bi.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #129 : Travanj 16, 2024, 16:43 »
𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Liverpool & Arsenal are still interested in @Eintracht centre-back William Pacho (22) and have inquired about him. He is allowed to leave in the summer for €50-60M

— @SkySportDE

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #130 : Travanj 25, 2024, 10:21 »
Svi vi koji se nadate da će Nunez biti prodan, ne bih  se puno nadao. Ugovor mu naredne sezone ne treba produživati jer će na ljeto 2025 imati još 3 pune sezone pod ugovorm. Imati će nepunih 26 godina, dakle njegov re-sale value će biti dobar, a s obzirom da dolazi novi trener logično bi bilo da mu se ponudi šansa nametnuti se.

Mislim da će bit slična situacija i s ostalim napadačima, jedino bi definitivno imalo smisla prodati Salaha koji će ući u zadnju godinu ugovora. Međutim, dosta će tu ovisiti o igraču i njegovim ambicijama. Ne bih se iznenadio ako bi ga primjerice prodali u PSG. Opet bi imao šansu za trofeje, a otvara se ogromna rupa odlaskom Mbappea. Simons je dešnjak, Dembele je ambidekster, Salah je ljevak. To mi baš ima smisla.

Digresija - čudno kako je klub bio u naletu prije mjesec dana. S klincima smo osvojili trofej, pobjeđivali utakmice. Činilo se kako ne trebamo nikoga kupovati na ljeto s obzirom na tolike unutarnje rezerve kvalitete. I onda smo se ispuhali kao balon.

U veznom redu vidjet ćemo je li Bajčetić taj. Ali nekakve velike dolaske ne očekujem, ako uopće. Imamo 6 senior veznjaka (Endo, Gravenberch, Bajčetić, Mac Allister, Jones, Elliott) i još 2 mladića koja smo etablirali u Clarku i McConnellu. Tu je još i Morton koji čeka svoju šansu.

Definitivno nam treba nekakav Gvardiol u obrani i osvježenje u napadu.

"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #131 : Travanj 25, 2024, 10:56 »
Svi vi koji se nadate da će Nunez biti prodan, ne bih  se puno nadao. Ugovor mu naredne sezone ne treba produživati jer će na ljeto 2025 imati još 3 pune sezone pod ugovorm. Imati će nepunih 26 godina, dakle njegov re-sale value će biti dobar, a s obzirom da dolazi novi trener logično bi bilo da mu se ponudi šansa nametnuti se.

Mislim da će bit slična situacija i s ostalim napadačima, jedino bi definitivno imalo smisla prodati Salaha koji će ući u zadnju godinu ugovora. Međutim, dosta će tu ovisiti o igraču i njegovim ambicijama. Ne bih se iznenadio ako bi ga primjerice prodali u PSG. Opet bi imao šansu za trofeje, a otvara se ogromna rupa odlaskom Mbappea. Simons je dešnjak, Dembele je ambidekster, Salah je ljevak. To mi baš ima smisla.

Digresija - čudno kako je klub bio u naletu prije mjesec dana. S klincima smo osvojili trofej, pobjeđivali utakmice. Činilo se kako ne trebamo nikoga kupovati na ljeto s obzirom na tolike unutarnje rezerve kvalitete. I onda smo se ispuhali kao balon.

U veznom redu vidjet ćemo je li Bajčetić taj. Ali nekakve velike dolaske ne očekujem, ako uopće. Imamo 6 senior veznjaka (Endo, Gravenberch, Bajčetić, Mac Allister, Jones, Elliott) i još 2 mladića koja smo etablirali u Clarku i McConnellu. Tu je još i Morton koji čeka svoju šansu.

Definitivno nam treba nekakav Gvardiol u obrani i osvježenje u napadu.
S obzirom kako szobo igra većinu sezone, ne bi ga ni ja dodao na ovaj popis  :D

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #132 : Travanj 25, 2024, 11:03 »
A nije da su ostali veznjaci nesto bolji od njega, Macca je daleko najbolji, Jones imao par dobrih partija pa je nestao isto kao Szobo, Endo se trudi ali jbg kad tu fali kvalitete pa ostane samo na trudu, Elliott takodjer nista posebno. Ove sezone je jedino Macca odigrao momacki, pogotovo drugi dio sezone kad je igrao na svojoj poziciji.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #133 : Travanj 25, 2024, 11:14 »

:lol najskupljeg sam zaboravio totalno. Eto, onda 7, plus 3 perspektivna mladića. Zbilja ne vidim gdje ima mjesta tu za dodatna pojačanja. Jedino ako nekoga ne prodamo.

P.S. također ne treba zaboraviti igrače na posudbama kad sam već spomenuo Mortona. Carvalho igra odličnu sezonu, a van den Berg se etablirao kao starter u Bundesligi.
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2024, 11:26 Lasko »
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #134 : Travanj 25, 2024, 11:51 »
Ja samo jednu želju na ljeto imam, a to je da Urugvajsko drvo bude prodano. Dajte Salahu, Van Dijku i Robertsonu ugovor na 5 godina još, ali ovo drvo molim vas prodajte. Nikad ali nikad neće bit pojačanje, nit će zabijat zicere. Ako bude Slot trener, eno ima u svom Feyenordu nekog Meksikanca desetku, nek dovede njega a Nuneza odjebe. Nemam ja više živaca gledat utakmice di Nunez igra.