Anketa

Njegova godine je na kraju za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
7 (18.9%)
5
11 (29.7%)
Ove godine je dokazao...
0 (0%)
...da je prva opcija
19 (51.4%)
...da je dobar ali ne još dovoljno
0 (0%)
...nisam siguran da je dovoljno dobar
0 (0%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Trent Alexander-Arnold #66  (Posjeta: 57972 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline treiler

• Hero Member
Odg: Trent Alexander-Arnold #66
« Odgovori #405 : Rujan 04, 2023, 20:26 »

Offline adn4n

• Hero Member
  • In Klopp we trust!
« Odgovori #406 : Listopad 16, 2023, 17:45 »
No, he was asking me how to put a free kick in the top corner. I just showed him the video when I scored at Leicester last year and they got relegated.

TRENT ALEXANDER-ARNOLD
on James Maddison saying Trent asked for a replay against Spurs via Channel 4 Sport
Mo Salah, world class, but not every day. Sadio Mane, world class, but not every day. Roberto Firmino, world class, pretty much every day.

He plays to the left, he plays to the right - Adam Lallana makes Messi look shite!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #407 : Studeni 15, 2023, 03:56 »
Trent Alexander-Arnold is a target for Real Madrid, who see the right-back as their next big English star.

An opening offer of £70M could be made soon.

(Source: Liverpool Echo)

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #408 : Studeni 15, 2023, 07:58 »
Trent Alexander-Arnold is a target for Real Madrid, who see the right-back as their next big English star.

An opening offer of £70M could be made soon.

(Source: Liverpool Echo)

Neka lijep od**bu i neka kupuju po Brazil i njihovim "tržištima robe."

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline ultrasFIUME

• Sr. Member
« Odgovori #410 : Studeni 30, 2023, 07:35 »
Super napisano. Dosta pratim autora i podcaste na tribini.hr.
Možda TAA i lošim obrambenim reakcijama na terenu traži od Kloppa da ga pretvori u čistog veznog igrača, no problem je što na desnom beku nema alternative za klasičnih 4-3-3 kojeg trener preferira.
Realno Jones, Elliott, Endo, a možda ni Gravenberch nisu još spremni svojim skill setom za početnu postavu u jakim utakmicama kao protiv Cityja.
Ova "Pepova" transformacija obrana/napad gura Trenta u sredinu, ali opet je problem kad on treba braniti tu svoju desnu stranu, to iziskuje i fizikalije i konstantno trčanje na relaciji desna bočna strana i vezni red.

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk

Matches attended:
Milan - Liverpool (UCL 21/22)
Liverpool - Southampton (EPL 22/23)
Chelsea - Liverpool (EPL 23/24)
Manchester City - Liverpool (EPL 23/24)

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #411 : Studeni 30, 2023, 11:20 »
Super napisano. Dosta pratim autora i podcaste na tribini.hr.
Možda TAA i lošim obrambenim reakcijama na terenu traži od Kloppa da ga pretvori u čistog veznog igrača, no problem je što na desnom beku nema alternative za klasičnih 4-3-3 kojeg trener preferira.
Realno Jones, Elliott, Endo, a možda ni Gravenberch nisu još spremni svojim skill setom za početnu postavu u jakim utakmicama kao protiv Cityja.
Ova "Pepova" transformacija obrana/napad gura Trenta u sredinu, ali opet je problem kad on treba braniti tu svoju desnu stranu, to iziskuje i fizikalije i konstantno trčanje na relaciji desna bočna strana i vezni red.

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk

Mislim da je vrijeme klasičnih krilnih igrača davno prošlo. Svi moraju biti polivalentni, Trentova je prednost da ima odličan pregled igre i zato se super snalazi i u vezi.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #412 : Prosinac 04, 2023, 11:17 »
Igracina :klanja

Nego, sta mislite o trajnom presenjenju u vezni red i dovođenju novog RB?
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #413 : Prosinac 04, 2023, 11:42 »
Igracina :klanja

Nego, sta mislite o trajnom presenjenju u vezni red i dovođenju novog RB?

To se pitanje postavlja od kraja prošle sezone, i koliko sam to pratio, jedni misle da ga treba ostaviti na beku, neki zagovaraju da igra samo u vezi.
Po meni, neka ostane polivalentan igrač pa ga možemo koristiti na više pozicija. Jedino me njegova igra u obrani često ubije u pojam.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #414 : Prosinac 04, 2023, 13:05 »
A puno toga ovisi i o tome kako zadnji vezni igra. Ako zadnji vezni može dobro pokriti njegove odlaske naprijed, onda nek ostane na beku pa može mijenjati pozicije po potrebi.
On ima ulogu koja u mnogome ne ovisi samo o njemu tako da nema puno smisla samo pojednostaviti priču na pitanje koju poziciju da igra.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #415 : Prosinac 05, 2023, 15:55 »
According to Opta, the number of open-play crosses they are making in the Premier League has dropped season by season from a high of 17.66 per match in the 2019-20 title win to 10.71 during this one. Over the same period, Alexander-Arnold’s crossing from open play has dipped from 6.74 per 90 minutes to 2.34.

With their rebuilt midfield offering more creativity, Liverpool are playing through the central areas of the pitch to a much greater degree.

Alexander-Arnold’s expected assists per 90 have gone down from 0.25 last season, and 0.29 in 2021-22, to 0.16 in this one. That can be explained by his involvement earlier in moves, rather than being the one playing the final pass.

Mislim da nikad pod Kloppom neće biti dio vezne trojke. Desni bočni koji ulazi u sredinu, tu ga mogu vidjeti. Čak i "na krilu" nakon što Salah ode pa se prebacimo na 442. Ali kao dio vezne trojke, mislim da je Klopp tu bio jasan da ga ne vidi na toj poziciji. Možda Lijnders.
Never miss a good chance to shut up.

Offline El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #416 : Prosinac 05, 2023, 16:31 »
Bas sam to i ja promislio.

Lijnders jedva ceka da to napravi,trlja ruke.
Nadam se da nece imat priliku za to jos koju sezonu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #417 : Prosinac 05, 2023, 16:46 »
Meni uopće nije profil igrača za veznog u trojci, neka njega tu gdje jeste, a nadam se da ide uskoro i novi ugovor

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #418 : Prosinac 05, 2023, 16:52 »
Ma grijeh je ovakvu nogu i centaršut gušit u sredini. Nek se on ubacuje povremeno, ali primarno ga želim gledat na beku. U sredini je jedan od igrača, ali ovakvog beka na svijetu nema.

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #419 : Prosinac 05, 2023, 16:56 »
Frajer ima sve predispozicije da bude De Bruyne u vezi. Treba sagledati i situaciju da potencijalno na beku ne dolazi do punog izražaja. Oštrica ima dvije strane. :D
19 + 6 + 8 + 9 + 3 + 4 + 1