Nisu ni Virgila zapazili do 24. ili 25. godine pa je sad najbolji stoper na svijetu. Coady je proigrao tek u tim godinama i sad je dobar PL stoper. Ima još milijun takvih primjera gdje igrač tek u zrelijim godinama napravi neki skok u karijeri, pogotovo na stoperu, tako da me njegove godine uopće ne brinu, čak mu mogu biti i plus jer je zreliji i možda će bolje odgovoriti na pritisak nego mladi stoper. A to što ga klubovi koji dovode Sakha i slične nisu zapazili mi isto nije neki faktor.
Ne očekujem od njega neki takav skok u karijeri, ali mislim da je bolje gurati s njim tih pola godine nego ovim što sad imamo. A još ćemo dovesti nekog tako da je ovaj prva zamjena.