Dosta govori o tome kako će biti bolji u kup takmičenjima.
Imamo dosta igrača, pošto ne igramo u Europi možemo dosta korigirat sastave za Premiership i kupove.
Znam da je prioritet liga prvaka i što viši ligaški plasman, ali ne bi bilo loše da budemo dobri u kupovima. Englezi zasigurno cijene svoje kupove, pogotovo FA Cup.
Sigurno je Brendan izvukao pouku od loše igre iz ove sezone, pogotovo one tekme protiv Oldham Atletica
Radujem se ovoj sezoni, valjda ne može biti lošija od prošle...
