@-marko-, obavio u BSK-u, sve OK.

A što se tiče kvalitete, pošto imam sve opcije, ali baš sve osim Arena clouda, moram vam reći ako pucate na kvalitetu signala, onda je satelitska tu neprikosnovena.
Ako imaš opciju to uzeti.... vidim da A1 nudi i tu opciju.
S druge strane, imam i Evo tv pošto mi je inače problem na vikendici internet, to sam uzeo.
Evo sinoć primjer na Evo tv-u, utakmica sinoć na Arena 1 odlična slika, multiprijenos na Areni 6 užas, ali baš užas od slike, ne znam da li je bila i 576i rezolucija. Tako ti je i s IPTV-om, i što ekipa kaže tu nema baš pouzdanosti. Na IPTV-u ima možda 10-tak posto signala u full HD-u (ali da je baš stvarni full hd, ne upscaling), i nešto malo 4K kanala. S druge strane, ako ti je do kvantitete onda IPTV ili još veću kvantiteta kanala imaš na satelitskoj, ovisno kakvu antenu staviš (ja imam s 8 lnb-ova tj. hvata 8 staelita).