Autor Tema: Najkvalitetniji Forumaš u Sezoni 09/10  (Posjeta: 6990 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Najkvalitetniji Forumaš u Sezoni 09/10
« : Svibanj 28, 2010, 14:06 »
Posto je sezona odavno zavrsila, mislim da bi bilo i vreme da se izabere najkvalitetniji forumas u protekloj sezoni. Sezona je bila blago receno frustrirajuca, ali i u moru frustrirajucih odgovora opet su se nasli pojedinci ciji su postovi bili dosta smireni, kvalitetni i nadasve vredni citanja, pa kao i prosle godine kada je temu otvorio tata foruma @lfcmostar dozvoljeno je imenovanje trojice kandidata, te se bodovi razvrstavaju za 1 mesto (3), 2 (2) i 3 (1) bod. Nazalost u odnosu na proslu sezonu neki forumasi su nas napustili poput Est.1892, HOT itd (s nadom da ce se vratiti, kao i ostali razmetni sinovi), ali dosli su i neki drugi koji su pokazali kvalitetu u pisanju, stoga neka glasanje zapocne.

Moji kandidati su sledeci:

3. Zooran, iako je dosao sredinom sezone, njegovi postovi su odusevljavali svojom temeljitoscu i nadasve iscrpljujucim i detaljnim opisivanjem, kako kroz utakmice tako i stanje u klubu, a vidi se iz postova da je i vrsni poznavalac igraca i klubova, da je bio od pocetka bio bi i na stepenici vise, ali...

2. Margita, sta reci o covjeku koji se trudi svojim uvodima svaku utakmicu docarati na drugaciji nacin, od 50 utakmica koje smo odigrali ove sezone mislim da je sam napisao oko 40-ak, a samim time i ostalim otvorenim temama poput Liverpool u Europi, za koje opet treba mnogo truda i strpljenja, kapa dole zbog toga.

1. Mislim da ove godine zasluzeno je na prvoj poziciji, niko drugi nego kolega Eric, koji si je dao dosta truda u svojoj temi "pogled sa", izvrsno se nadopunjavajuci sa margitom i njegovim uvodima. Kao i dosta ulozenog truda prikazanim u temi       Season overview 2009.\2010. Isto kao i Margiti kapa do poda, i sta drugo reci nego samo nastavite tako i u sledecoj sezoni  :D

Ovim mojim izborom neznaci da necitam ni ostale komentare ostalih forumasa, ima ih dosta kvalitetnih, ali ova trojica su mi nekako iskakala iz okvira.

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
Odg: Najkvalitetniji Forumaš u Sezoni 09/10
« Odgovori #1 : Svibanj 28, 2010, 14:22 »
1.Eric

2.margita

3.zooran

To su također moja 3 kandidata,dosta uloženog truda u postovima i pisanju,svaka čast!

..još su tu Buljo i Dobra_Babel ali šta ćeš kad ih samo 3 mogu izabrati he,he.. :lol

no hard feelings boys
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #2 : Svibanj 28, 2010, 14:31 »
Ovo će biti bez ikakve konkurencije, čak mislim da će ova trojka jedini dobiti glasove, ne zato što ostatak ne valja nego oni oduševljavaju.
0. Gizmo!
1. Eric
2. Margita
3. Zooran

Prva dvojica se svakim novim postom izmjenjuju na toj prvoj stepenici, ali prednost Ericu zbog tog što je mlađi i samim time elokventnost pisanja mu je još više zapanjujuća i vrijedna divljenja.
Zooran se nakon svake tekme potrudio napisati iscrpnu analizu koju vrijedi pročitati, i iako tako nešto slično radi i @lfcmostar, trud i zalaganje ovog momka je nevjerojatno te stoga bronca.

Ostatak ekipe, poput wwi5t-a, lfcmostara, lg-a, genta, kk-a, davida i ostalih, među kojima su i naši divni moderatori također piše sjajno, ali ove gore je zbilja teško nadmašiti. Svaka čast svima na trudu  :super
« Zadnja izmjena: Lipanj 01, 2010, 13:44 Kop Ruler »

Offline lfc4ever

• Hero Member
« Odgovori #3 : Svibanj 28, 2010, 14:33 »
1. Eric
2. Margita
3. Zooran
Form is temporary, class is permanent.

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #4 : Svibanj 28, 2010, 14:48 »
Vec je doslo to doba godine za odmotati crveni tepih i podijeliti nagrade?  :hm  :D

1.Margita - necem trositi mnogo rijeci, svojski se potrudio oko utakmica, projekta oko predvidjanja rezultata utakmica ali i nekih drugih tema...

2.zooran - dobrodoslo pojacanje, cesto daje siri pogled na situaciju. Nadam se da ce u buducnosti svratiti vise forumasa zeljnih da doprinesu kvaliteti i siroj raspravi.

3.Garcai - zbog truda oko teme na pdf-u Povijest "Biografije Liverpoolovih Menadžera" koju sam s uzitkom citao, ali i trezvenog razmisljanja prilikom pisanja postova kada je vecina podlijegala emocijama. Valjda sam zelio reci da je robot  :D

Ima tu jos dosta ekipice, ww5t koji obicno posta ono sto vecina presuti (i zbog toga sto je visio cijeli dan s menom)  :D, lfcmostar jer je iz mostara, modovi s kojima je bilo lako suradjivati i realizirati zamisli, kop ruler jer je napisao pozitivan osvrt na moje pisanje  :D :D (zapravo jer je za svoje godine prilicno na visokoj razini razmisljanja i zato sto je robot)....
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2010, 15:45 Eric »
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #5 : Svibanj 28, 2010, 15:03 »
1. Luis Garcai
2. Laslo
3. Zooran

..ovaj izbor je dosadan,svi stavljate iste ljude (nije da nisu zaslužili),al opet,pošto je ovo kao glamurozni dio sezone  ;),mogli smo uvesti još neke kategorije,kao najbolji novi forumaš,dobri duh foruma,nagrada za životno djelo (valjda se piše djelo a ne dijelo,inaće sam fulao dns na maturi) i slično..čisto da razbije monotonost  :)))

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #6 : Svibanj 28, 2010, 15:05 »
Ovako, po meni:
1. i 2. mjesto dijele @Eric i @Margita
3. mjesto @Zooran

Obzirom na shit sezonu, dobro smo se svi još i držali, ponajviše ljubavi premo klubu, naravno bez ove gore 3jke i još jedno 10tak članova, teško da bi forum bio ovako OK.
 Čestitke svima  :super

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #7 : Svibanj 28, 2010, 17:02 »
Evo da i ja iznesem svoje nominacije, ovo su moj kandidati:

1. Eric - ne treba puno objašnjavati. Počeo je s nadograđivanjem uvoda u utakmicu "špijunirajući" protivnika, nastavio je s temom "LFC igrač utakmice", a kruna sezona je ovaj savršeni osvrt na sezonu! Kapa dolje u svakom slučaju :super
2. Zooran - oni koji su bili u Beču naprosto nisu mogli vjerovati da je to isti čovjek, među njima ni ja :sram Veliko osvježenje ovog foruma, savršene opservacije i poznavanje tematike!
3. Luis Garcai - uvijek je tu, masu korisnih informacija, po vremenu provedenom na forumu teški pacijent ;) netko je spomenuo kategoriju "dobri duh foruma", moj bi glas svakako išao Garcaiju!

Lani sam, ako se dobro sjećam, kandidirao KK-a, lfcmostara i wwi5t-a, oni dolaze odmah iza ove trojke, kao i još nekoliko članova koje smatram dobrom ekipom (kao ovu trojicu koju sam imao čast osobno upoznati!)!
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #8 : Svibanj 28, 2010, 22:53 »

..ovaj izbor je dosadan,svi stavljate iste ljude (nije da nisu zaslužili),al opet,pošto je ovo kao glamurozni dio sezone  ;),mogli smo uvesti još neke kategorije,kao najbolji novi forumaš,dobri duh foruma,nagrada za životno djelo (valjda se piše djelo a ne dijelo,inaće sam fulao dns na maturi) i slično..čisto da razbije monotonost  :)))

Jest "djelo", a ne "dijelo"  :super, no isto tako je "inače", a ne "inaće"  :lose, al se nadam da će ti matura ipak biti  :super.

A što se ostalog tiče, teško je ne složiti se sa većinom, ali dijelom i s tobom pa ću to pokušati elaborirati u izlaganju. Izjasnit ću se i sam, mada možda nemam prava na to koliko ostali članovi, obzirom na ne baš dug status člana ovdje.

1. Zooran - vodio sam se izborom najelokventnijeg forumaša u pravom smislu te riječi. Po mom sudu riječ je o članu koji svakim svojim postom dokazuje da se razumije u nogomet, da se ne upušta u nagađanja i, najvažnije, poštuje sugovornike, u njegovom pisanju nema nametanja, čak je koji put teško reći radi li se o forumašu ili netko prenosi tekstove profesionalaca.

Shvatimo li forum kao specijalizirano mjesto (osobito ovakav, uvjetno rečeno, "uskospecijalizirani forum") po meni Zooran za prsa pobjeđuje margitu i Erica čije postove (tj. komentare i analize) također uživam čitati. Ovdje mala prednost margiti čisto zbog toga što jako patim na pisanje č/ć/dž/đ/š/ž  :super, ali (uz dužne isprike i  :super) bodovi nijednome (i nadam se da nikome neće trebati za pobjedu na kraju).

2. king kenny - pođemo li od spomenute "uskosti" foruma, treba voditi računa i o strasti. Mada je glupo reći da king kenny ne spada i gornju kategoriju, njegove postove ipak doživljavam impulzivnijima, provokativijima (nakon gorespomenute trojice, teško je pisati išta drugo osim "slažem se", a king kenny ostavlja prostor za diskusiju što forum ipak jest) i nekako više strastvenima, možda baš zato što se ne slažem uvijek sa svime što napiše, mada mi je sve blisko što napiše.

U ovu grupu bi, po mom osobnom dojmu spadali i  npr. Luis Garcai, wwi5t, silvan ili david_1991 no i njima uz  :super ipak 0 bodova. Pravila su pravila.

3. gizmo - forum na kraju krajeva mora biti mjesto gdje će ljudi rado svraćati i gdje neće biti zle krvi (što se ovdje - a ipak je riječ o nogometu - (pre)često događa). Zbog toga treće mjesto dijelim subjektivno gizmu, članu koji se možda ne ističe (mada nije da ne bi mogao) predugim i preinspirativnim postovima, no koliko sam stekao dojam jedan je od rijetkih koji je sa svima na forumu "na ti".

Moram i ovdje dodijeliti jedan  :super pa bih spomenuo ovom prilikom ringa staRR-a.

Eto, toliko od mene.

P. S. Poučen sudjelovanjima u izborima na nekim drugim forumima nisam spomenuo, niti u bodovanju razmatrao moderatore. Njima  :super  :super, ali ni bodovi ni spomen imena. "Nomina sunt odiosa."
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline gizmo

• Hero Member
    • klikni mi na klitoris
« Odgovori #9 : Svibanj 28, 2010, 23:00 »

3. gizmo - forum na kraju krajeva mora biti mjesto gdje će ljudi rado svraćati i gdje neće biti zle krvi (što se ovdje - a ipak je riječ o nogometu - (pre)često događa). Zbog toga treće mjesto dijelim subjektivno gizmu, članu koji se možda ne ističe (mada nije da ne bi mogao) predugim i preinspirativnim postovima, no koliko sam stekao dojam jedan je od rijetkih koji je sa svima na forumu "na ti".

hvala, hvala, hvala,...

neču vas razočarati,....

ovo je samo kruna moje cjeloživotne misije,...

nebih dobio ovakvo priznanje da ne vjerujem u boga, i u mir u svijetu....

hvala vam svima, neču vas razočarati

BOG VOLI HRVACKU!

Offline lfcmostar

• Hero Member
    • Zrinjski info
« Odgovori #10 : Svibanj 29, 2010, 00:09 »
Evo da i ja dam svoje mišljenje o protekloj sezoni... :kuler

1. margita -  čovjek koji ulaže enormnu količinu energije da bi forum bio mjesto gdje možete pročitati konstruktivne i kvalitetne stvari te da bi ovo bilo  mjesto gdje čovjek voli dolaziti. Njegovo pisanje je esencija onog što bi ovaj foruma zaista trebao biti - mjesto laganini druženja i kvalitetnog sadržaja!  Svaka čast.... :super :super :super (mada bi bilo lijepo kad bi podjelio koji info o nabavci navijačkih rekvizita sa ostalom rajom, barem sa kk i sa mnom  :D )

2. Eric - što reći o čovjeku koji je naš špijun suparničke strane. Jedno veliko hvala za sve ono što je napisao i još jedno veliko hvala za sve ono što će napisati kako bi ovaj forum bio na zavidnoj razini.. :super :super

3. Luis Garcai - fantastičan forumaš i čini se izvrstan momak! Jako volim pročitati njegove percepcije i njegovo prisustvo na forumu daje ton realnosti i objektivnosti, ali istovremeno protkano velikom emocijom prema klubu.  :super

Naravno, sve pohvale standardnoj ekipi, da ih ne nabrajam poimenice! Samo da nagalsim da mi je daleko najljepši forumaš - gizmo  :x, najmarkantniji forumaš king kenny  :D,  a najljepše noge ima bez konkurencije - Crna Guja  :kuler

Ja nažalost nemam više toliko vremena za forum, ali se trudim uvijek koliko je god to moguće naći vremena za isčitati postove dragih forumaša.
Keep  up good work!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #11 : Svibanj 29, 2010, 00:15 »
gizmo... uauuu O:)
nisam znao da se bas 'TI' krijes iza tog nicka :love
sa svim obavezama oko spasavanja svijeta, borbe protiv gladi,... ti jos pises na nasem forumu :super

ps slazem se i prihvacam zavrsni komentar u postu Lasla, pa tako niti ja necu napisati svoje misljanje u ovom izboru
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #12 : Svibanj 29, 2010, 00:16 »

hvala, hvala, hvala,...

neču vas razočarati,....

ovo je samo kruna moje cjeloživotne misije,...

nebih dobio ovakvo priznanje da ne vjerujem u boga, i u mir u svijetu....

hvala vam svima, neču vas razočarati

BOG VOLI HRVACKU!

Ć ć ć ć ć.... Kao prvo nije Hrvacka, nego 'Rvacka...i to je zapravo bila. Sad se kaže "ova država" ili "ova zemlja" i vjeruje se ne u Boga, nego u Europu bez granica, Huga Chaveza i vegansku prehranu. Žao mi je...titula vam se oduzima (zbog proceduralne pogreške).  ]:)
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline gizmo

• Hero Member
    • klikni mi na klitoris
« Odgovori #13 : Svibanj 29, 2010, 00:26 »

Naravno, sve pohvale standardnoj ekipi, da ih ne nabrajam poimenice! Samo da naglasim da mi je daleko najljepši forumaš - gizmo   :x, najmarkantniji forumaš king kenny  :D,  a najljepše noge ima bez konkurencije - Crna Guja  :kuler

a šta jest, jest...

evo da i ja nabacim par svojih favorita:

domagoj, emil, darijo, goga, kruno, david, mate, dobrivoj, damir, prvi josip, robač, luka, ante i drugi josip....

a i rudy mi je u zadnjih par dana nabacio osmjeh na facu (nije dugo na forumu, a već ga kandidiram)....

pozdrav iz Maksimira!

(dabogda me uvijek razveselili vašim forama i tekstovima)
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2010, 00:33 gizmo »

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #14 : Svibanj 29, 2010, 00:32 »
Zooran, mislim da je dobro načitan na LFC tematiku i svaki post mu je vrijedan čitanja.
Kingkennyja znam i djelimo stavove pa eto..
Margita i Eric kao 'trudbenici' foruma te rekorderi u najdužim postovima.

Svima veliko hvala na dobrim postovima i vidimo se i u narednoj, nadam se boljoj i sretnijoj sezoni.