Autor Tema: Novi moderatori  (Posjeta: 32729 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Buljo

• Hero Member
  • Evriting for LFC - JC#23
Novi moderatori
« : Siječanj 21, 2009, 17:40 »
Pa kad smo vec poceli...Kad pisem i temu o prijedlozima,svi cute,a mozda ovako bude nesto konkretno napravljeno...
Ja osobno smatram da 1-2 nova moda nebi bila naodmet.Ka sta je samo trenutno vodstvo reklo,forum se siri,ljudi postaju nervozniji itd itd.Zbog toga smatram da je forumu,ovako velikom,potreban najmanje 1 moderator,pa cak i 2,koja bi rijesila sve muka  :super A smatram da bi to bili clanovi koji najvise zasluzuju,dakle kad bi ja bia admin stavia bi jednog zaebanta ko weku i ozbiljnjaka ko grbi ili hammer. :kuler Mislim da ce se vecina slozit sa menom da je ovo potrebno,a nadam se da ce i do ovoga doci,za poboljsanju foruma...samo nemojte govorit da je ovo poravljenje racuna bez krcmara,smatram da nije vec nesto najnormalnije na najnormalnijem forumu sta se kad tad moralo desit...Ali nemojte samo odmahivat rukom,zanima me i vase misljenje u vezi ovoga,pa onda na koncu i d aostvarac ovog foruma Zoky,gukne!

Evo ovo bi bila tema za prijedloge za nove modove...ili da bar kazete sta mislite o ideji

Ali nemojte je odma izbrisat...jer nema smisla onda nista...

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline liverbird91

• Hero Member
Odg: Novi moderatori
« Odgovori #1 : Siječanj 21, 2009, 17:44 »
moj prijedlog : patka torres

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #2 : Siječanj 21, 2009, 17:51 »
neko posebno misljenje o ovom prijedlogu nemam, ali stvarno nemam, nekako mi se svejedno.mozda bih mogao da predlozim ko bi to mogao da bude!!
evo sada sam gledao clanove foruma i u oko su mi upala dva imena:biljalfc i king kenny.

Offline liverbird91

• Hero Member
« Odgovori #3 : Siječanj 21, 2009, 19:13 »
neko posebno misljenje o ovom prijedlogu nemam, ali stvarno nemam, nekako mi se svejedno.mozda bih mogao da predlozim ko bi to mogao da bude!!
evo sada sam gledao clanove foruma i u oko su mi upala dva imena:biljalfc i king kenny.

možda imaš pravo. ne bi loše došla ženska ruka na ovom forumu :D  :super

Offline Emirates Boy

• Hero Member
« Odgovori #4 : Siječanj 21, 2009, 19:14 »
kop end je moj prijedlog. Redovito je na forumu, upozorava vas na Off Topic....  :super

Offline Buljo

• Hero Member
« Odgovori #5 : Siječanj 21, 2009, 19:33 »
Ajde ljudi pa sta gledate ko mutavi ovu temu a nista ne odgovarate...pa izjasnite se da vidimo vase misljenje  :super

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline liverbird91

• Hero Member
« Odgovori #6 : Siječanj 21, 2009, 19:39 »
Ajde ljudi pa sta gledate ko mutavi ovu temu a nista ne odgovarate...pa izjasnite se da vidimo vase misljenje  :super

Offline CroRed

• Hero Member
« Odgovori #7 : Siječanj 21, 2009, 19:48 »
opet moj potpis govori sve, jel stvarno dva mderatora nisu dovoljna za ovaj forum ,postavite nekog trenutno i ako se pokaze dobar ostavite ga za stalno (kao sta je bilo sa wekom). patka je po meni idealan mod jel je dosta na forumu,na svakoj je temi mogucoj i zato mislim da je on najbolji moguci izbor.
Zato preporucujem da svak sudjeluje u temi da ne bi bilo na kraju da nije odabran ko je treba bit, iznesite svoje misljenje za dobrobit ovog forumu u buducnosti

Offline liverbird91

• Hero Member
« Odgovori #8 : Siječanj 21, 2009, 19:55 »
opet moj potpis govori sve, jel stvarno dva mderatora nisu dovoljna za ovaj forum ,postavite nekog trenutno i ako se pokaze dobar ostavite ga za stalno (kao sta je bilo sa wekom). patka je po meni idealan mod jel je dosta na forumu,na svakoj je temi mogucoj i zato mislim da je on najbolji moguci izbor.
Zato preporucujem da svak sudjeluje u temi da ne bi bilo na kraju da nije odabran ko je treba bit, iznesite svoje misljenje za dobrobit ovog forumu u buducnosti

ne možemo mi ništa birat bez zokya.  ;)

ovo je samo tema prijedloga, tema di bi tili vidit šta misle forumaši, većina njih traži promjenu i poboljšanje foruma, malo ih je spremno nešto poduzet. ajd, ljudi, izjašnjavajte se!   :D
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2009, 22:26 liverbird91 »

Offline Tony14ZD

• Hero Member
  • Grad u moru Grad u kamenu
« Odgovori #9 : Siječanj 21, 2009, 19:58 »
ja predlazen hammera i patku

Offline CroRed

• Hero Member
« Odgovori #10 : Siječanj 21, 2009, 20:05 »
ne možemo ni ništa birat bez zokya.  ;)

ovo je samo tema prijedloga, tema di bi tili vidit šta misle forumaši, većina njih traži promjenu i poboljšanje foruma, malo ih je spremno nešto poduzet. ajd, ljudi, izjašnjavajte se!   :D
imas pravo malo san pozuria ka da je vec gotova stvar, znaci AKO bude odabran
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2009, 23:03 CroRed »

Offline Buljo

• Hero Member
« Odgovori #11 : Siječanj 21, 2009, 20:05 »
Ja smatram da je ovo neophodno za forum.Sve se vise siri(mo),ka sta vidite imamo priko 80000 postova (!!!),moroni dolaze samo tako,a dva aktiivna moderatora sigurno ne mogu pokrit sve to,zato se ovakve stvari i dogadjaju...so...

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #12 : Siječanj 21, 2009, 20:15 »
ocito je da se patka torres jako gura da bude moderator i upravo zbog toga bi mu i dao da to bude jer mislim da bi se trudio da forum dobro funkcionira
inace, ja bi da to bude bilja, al posto tu i nije cesto, to bas i nije realno...
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline CroRed

• Hero Member
« Odgovori #13 : Siječanj 21, 2009, 20:17 »
ocito je da se patka torres jako gura da bude moderator i upravo zbog toga bi mu i dao da to bude jer mislim da bi se trudio da forum dobro funkcionirainace, ja bi da to bude bilja, al posto tu i nije cesto, to bas i nije realno...
slazem se ,zato i je glavni kandidat

Offline robijas

• Hero Member
« Odgovori #14 : Siječanj 21, 2009, 22:49 »
Hmm...vidim gore se spominju imena : kop end , patka , bilja i hammer...

Patka mi nekako nije za moderatora(nista licno  ;) ) , a bilja je na forumu prisutna samo iza ponoci(cesto u pripitom stanju  :lol ) i ponekad preko dana..naravno volio bi da ona bude mod , al cisto sumnjam da ona ima vremena za to  :super

Hammer je iskusan forumas i ako bi ko bio dobar mod , onda bi to on bio , jer zna kako je "radio" forum kada su njim harali DaPa , Dubrava , lfcmostar , Zoky i ostala kompanija , tako da bi sigurno doveo forum u red(naravno uz pomoc weke i grbija)..

Sto se tice kop enda , za njega ne mogu nista govoriti jer bas i nisam previse "pratio" njegove postove  :D

p.s. pored hammera za moda su se , po mom misljenju , "ubili" king kenny i Periklo  :super