Autor Tema: Igre (stolne, PC, PS, Xbox, Android, IOs,...)  (Posjeta: 45776 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Igre (stolne, PC, PS, Xbox, Android, IOs,...)
« Odgovori #390 : Studeni 27, 2021, 02:25 »
Detroit : Become Human.  :klanja :klanja

Kako me ovo remek djelo zaobilazilo do sad.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #391 : Prosinac 13, 2021, 21:29 »
Što od igara za PS5 preporučujete?
Stiže mi za koji dan  :D

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #392 : Prosinac 13, 2021, 21:45 »
Nema igara za PS5.  :D Imam ga day one kako je došao i igram PS4 igre na njemu. Ako si volio Spidermana, Miles Morales je dobar, ali kratak. Ako voliš FromSoftver igre onda Demons Souls remake dobro kotira.
"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #393 : Prosinac 13, 2021, 21:47 »
Što od igara za PS5 preporučujete?
Stiže mi za koji dan  :D
Days Gone kazu da je dosta bolje odradjen za PS 5

A ovo sto ti kolega kaze je istina. Uglavnom igram PS 4 igre

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #394 : Prosinac 18, 2021, 09:21 »
Onda sam se preuranjeno radovao  :O

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #395 : Veljača 26, 2022, 15:19 »
Kupio sam switch light prije 2 godine, kada je izasla ta verzija rucne kontrole. Odrastao sam na Gameboyu i NES-u, pa je imalo sentimentalne i nostalgijske vrijednosti. Kupio par igara tipa Super Mario Bros delux, Donkey Kong, Luigi mansion 3, Mario maker 2, Legend of Zelda: Links awakening. Sve super i zabavne igre. Cijena je paprena jer Nintendo ne spusta cijenu svojih eskluziva, pa makar bile i 8 godina stare. I to je najveci manjak u odnosu na sony.

Ali Breath of the wild, je tako dobra igra da se Switch isplati uzeti samo zbog nje. Utukao sam vise od 50 sati igranja u nju, nisam ni pomisljao boriti se protiv Ganona zadnjeg bosa, vec isao istrazivat svijet i dalje. Jedina mehanika koja mi je zasmetala je mehanika stamine i izdrzljivosti oruzija i stitova. Sve ostalo je manje vise perfekcija i uzivanje u igranju.

Sad bih trebao uzeti neku pokemon igru. Nisam igra nista od Emeralda, a sword/shield, pearl/diamond su na istu foru i nisu najbolje iz serijala.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #396 : Veljača 26, 2022, 17:23 »
Ja sam razmišljao uzeti si jednu od Nintendo Classic konzola, mislim da bi mi bilo prezabavno ponovno sve te stare igre igrati.
Ali stvarno drže cijenu i nisu baš dostupni.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #397 : Veljača 26, 2022, 18:54 »
Ja sam razmišljao uzeti si jednu od Nintendo Classic konzola, mislim da bi mi bilo prezabavno ponovno sve te stare igre igrati.
Ali stvarno drže cijenu i nisu baš dostupni.

One mini konzole nemoj. To su ti integrirane igre i ne isplati se, jer ako se pretplatis na njihovu mrezu mozes ih igrati na Switchu (Nes i Snes klasike).

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #398 : Veljača 26, 2022, 21:42 »
To nisam znao, tnx.  :super

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #399 : Veljača 27, 2022, 12:46 »
One mini konzole nemoj. To su ti integrirane igre i ne isplati se, jer ako se pretplatis na njihovu mrezu mozes ih igrati na Switchu (Nes i Snes klasike).

Ima i N64 igara od nedavno, ali se nešto dodatno naplaćuje i library igara je još siromašan, ali bit će sve bolja ponuda.

A ne volim baš RPG-ove, ali Breath of The Wild sam igrao 140 sati.  :D
"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #400 : Svibanj 02, 2022, 09:59 »
Možda je glupo pitanje, ali kako najjednostavnije imati besplatno noviju fifu na PC-u? Može li se negdje preuzeti?

Prijatelj me pita zbog svog sina, a ja sam totalno izašao iz toga. Može odg i u inbox, da ne tipkamo previše o tim temama. Hvala.  :super

Say what again!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #401 : Svibanj 02, 2022, 10:10 »
Možda je glupo pitanje, ali kako najjednostavnije imati besplatno noviju fifu na PC-u? Može li se negdje preuzeti?

Prijatelj me pita zbog svog sina, a ja sam totalno izašao iz toga. Može odg i u inbox, da ne tipkamo previše o tim temama. Hvala.  :super

Da ima sony, fifa 22 od sutra besplatna preko ps plusa. Sto se tice PC-a, steam ili epic games. Mozda oni nude bespla u svom katalogu. U krajnjem slucaju jedino pirati zagarantovano nude besplatne stvari.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #402 : Svibanj 02, 2022, 10:17 »
Da ima sony, fifa 22 od sutra besplatna preko ps plusa. Sto se tice PC-a, steam ili epic games. Mozda oni nude bespla u svom katalogu. U krajnjem slucaju jedino pirati zagarantovano nude besplatne stvari.

Gracias Garcai  :super
Say what again!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #403 : Svibanj 02, 2022, 17:43 »
Upratio sam i ja to za ps plus. Ne znam igras li ti fife ili neko drugi s foruma, da bacimo koju partiju ovih dana. Ionako prekucavam Last of Us po treci put. Nikad dosta, mogao bi je stalno igrati :D

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #404 : Svibanj 02, 2022, 19:23 »
Upratio sam i ja to za ps plus. Ne znam igras li ti fife ili neko drugi s foruma, da bacimo koju partiju ovih dana. Ionako prekucavam Last of Us po treci put. Nikad dosta, mogao bi je stalno igrati :D

LFCRi, Gogic i ja ti igramo fifu, baci tu nick pa te doda netko od nas
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!