Liverpool > Utakmice

Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice

<< < (800/807) > >>

Massone:
Likovi na forumu su ljuti na Villu što su izgubili na Etihadu :lol

Bolesna sezona, ne mogu nas opet tako dobiti i iduće.

Skipper:

--- Citat: Massone - Svibanj 23, 2022, 08:04 ---Likovi na forumu su ljuti na Villu što su izgubili na Etihadu :lol

--- Kraj citata ---

:lol pa to je to, tko je opće očekivao vodstvo od 0-2 u prvih 70 minuta?

ona plitica sreće između nas i njih opet je otišla njima i to je to. šest puta bi me više boljelo da je City kiksao, a mi odigrali 1-1 ili čak izgubili. to bi tek bio meltdown, a ovo je na kraju ipak očekivan ishod, samo što tijek događaja boli. jebga, to je nogomet, idemo dalje.

mashaka:
Mene najviše muči činjenica da su naše 3 mrtve trke uvijek i isključivo zbog sreće otišle na njihovu stranu. Nevjerojatno je bilo Gerrardovo klizanje 2014, pa zatim 2019 onih par milimetara šta nismo postigli gol, pa zatim nevjerojatan gol Kompanija kad je prelomio tekmu s Leicesterom a nije 5 golova u karijeri sve skupa dao i sad ovo, gubiš 0:2 u 75 minuti a u 81 minuti vodis 3:2 pa to je nevjerojatno. Spomenut ću i 2012 koja se nas ne tiče ali i ono zabit dva gola u sudačkoj nadoknadi onako za titulu. Jednostavno imaju osim klase i dosta sreće, ali nikad, nikad neće imat ono što mi imamo. Nadam se da u subotu osvajamo 7 titulu prvala Europe, vrijeme je da i taj sretni Real bude poražen pa nek čelavac ne spava cijelo ljeto od muke i ljubomore i nek daje onakve izjave kao jučer poslije tekme di onako proziva Gerrarda. Kad tad će se okrenut sreća i na našu stranu, a to će bit već iduće sezone.

Lasko:

--- Citat: Massone - Svibanj 23, 2022, 08:04 ---Likovi na forumu su ljuti na Villu što su izgubili na Etihadu :lol

--- Kraj citata ---

Nismo ljuti što su izgubili, nego kako su izgubili. Mislim vodiš 2:0 do 75 minute, to je momčad koja vrijedi 433 milijuna eura po transfermarktu, odnosno 21 najskuplja momčad na svijetu. I primiš 3 gola u pet minuta.

Da ih je City nabio s par golova već u prvom poluvremenu puno bi nam lakše sve to palo, ovako je teško pomiriti se s tim. Uz to, kako je mashaka napisao očekivali smo da makar jedna utrka ode na našu stranu, ali ne, mi moramo odigrati sezonu s 30 pobjeda u prvih 32 utakmica da bi osigurali titulu. I ne samo to, nevjerojatan je način na koji su dobijali titulu, već je rečeno, Gerrardovo proklizavanje, pa Kompanyjev gol, i sad ovaj preokret u pet minuta.

Liga prvaka bi bila odlična utjeha, samo se bojim da smo si dobrano spustili izglede Thiagovom ozljedom.

Luis Garcai:
@Lasko igrali su i tri dana prije utakmicu protiv Burnleya.

A sto se tice tih 3 gola za 5 minuta, vec vidjen scenarij. I mi smo preokretali slicno i primali slicno.

Mene samo sramota nasih navijaca koji vredjaju Gerrarda. Kad vidim dodje mi zao sto 2005 nije otisao u Chelsea.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju