Liverpool > Utakmice

Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice

<< < (799/807) > >>

luigi:

--- Citat: Virgil - Svibanj 22, 2022, 23:33 ---a jesam živčan bogati ubia bi sad prvog prolaznika u dresu shitya ni krivog ni dužnog

--- Kraj citata ---

:lol  Ja sam dosta bolji sada, fizička aktivnost itekako godi, čak sam i optimističniji.

Stvarno treba biti ponosan na igrače i to nam treba biti apsolutno u prvom planu, a ne kako nismo osvojili titulu na zadnje kolo.

Za 6 dana finale LP, finale jbt, jedva čekam. Od sutra kreće ozbiljno nabrijavanje. Dilema je jedina gledati u društvu ili se peglati kuci sa streamovima, vjerovatno ova prva varijanta, iako cu biti jedini koji ce za Liverpool navijati

Legendinho:

--- Citat: scouser68 - Svibanj 22, 2022, 23:33 ---Onaj prvi puta s Rodgersom i Pellegrinijem mi je kao neka druga prica. Pod Kloppom i Pepom ova dva puta su mi bas bili mrtva trka. Je, ono je zbog Gerrarda svakako emotivno dozivljeno, ali ona ekipa meni nije bila pravi kontender. Ono je bilo nadahnuce i nestvarna sezona ludog Suareza i nekako mi je Kloppova i Pepova era bas prica za sebe..

--- Kraj citata ---

Zato i je boljelo još više, znali smo da se nakon toga vraćamo u prosjek. S ovom ekipom znamo da ćemo bit contenderi i dogodine. Ovdje je falilo tako malo da uzmemo quadruple i postanemo najbolja ekipa u povijesti i stvarno je užasan osjećaj, ali 2014. mi je i dalje najtužnija.

Osjećam se ko govno a za 6 dana finale LP, fuj

we_love_you_Liverpool:
Nema šta sad kao i prošli put kad smo ovako ostali bez titule, sljedeću sezonu otvoriti sa 20 pobjeda iz 21 utakmice, možda bude dovoljno  :lol Nadam se da će naredna sezona po tom pitanju biti kao ta. Naši će sigurno biti još gladniji titule nakon ove završnice...

Ali ogromna utakmica je u subotu, sve će ovo brzo u zaborav osvoji li se ono najvažnije... Ali svaki mogući trofej je važan, to pogotovo vidimo sad kad  malo malo pa mijenjamo champions wall!!!!! Videjeli smo kako je lijepo kad se taj broj promijeni i nakon osvojenog liga kupa, svaka utakmica je važna, svaki trofej je bitan, ova generacija mora osvojiti što više trofeja, oni to zaslužuju! Već imamo 6 "major" trofeja sa ovom generacijom, u subotu idemo po sedmi koji bi nam otvorio vrata za još 2 gdje bi bili veliki favoriti. Smrdo ih ima 9, idemo po ligu prvaka i onda da se Klopp izjednači, a nakon toga i da ga prestigne u narednoj sezoni  :kuler

Community shield ne računam u to, čak i da osvojimo to nitko ne gleda kao major trophy već samo jednu prijateljsku humanitarnu utakmicu koja je uvod u sezonu... Kako i gledati to kao bitan trofej kad je nemali broj puta dijeljen između ekipa jer su igrali neriješeno..

Trevelyan:
Nisam gledao što se tamo događalo niti ću imati srca ikada pogledati. Što je luigi rekao, ne znam na koga bih se ljutio, osjećao sam neusmjereni bijes i frustraciju, čisto nevjerovanje da su se stvari ovako okrutno rasplele. Smiješno je govoriti o traumama u nečem sporednom poput nogometa, ali svi znamo da se emocionalno vežemo i investiramo do te razine da je jako teško prihvatiti neke sportske ishode. Nakon utakmice sam otišao odmah malo srediti misli i odspavati, oduprijeti se potrebi za čitanjem komentara, za ruminacijom i analizom.

Ipak, osjećao sam potrebu da nešto napišem, da odam poštovanje i ponos koje osjećam za igrače i navijače. Ostat će žal i bolno sjećanje, ali kod stvari koje tako malo možemo kontrolirati ostaje da ih naučimo prihvatiti, makar kao privremene kozmičke nepravde koje će nam se kad-tad vratiti, kako zna reći naš dragi we_love_you_Liverpool.

Inače mislim da unazad par godina baš pretjerano psihologiziramo nogomet i pokušavamo predvidjeti što bi bilo da su se stvari ovdje ili ondje drugačije dogodile ili što je u glavama igrača Liverpoola, Cityja, Aston Ville u ovom ili onom trenutku. Mislim da takva psihoanaliza češće nabada nego pogađa i u konačnici šteti ukupnoj nogometnoj analitici, jer se doima kao vrlo hipotetički i nesuvisli pogled na nogomet. Moramo vjerovati da su igrači psihički spremni na ovakve scenarije i da ih neće nimalo omesti nego da će naprotiv pomesti rojaliste iz Madrida.

Po meni smo ove godine više zaslužili dobiti prvenstvo nego Ligu prvaka, ali ruku na srce ona mi općenito više znači. Nemojte biti tužni, plešemo poeziju u pokretu na rubu savršenstva ove sezone i siguran sam da ćemo je zaokružiti najvećim od trofeja. :) 

gento:
🗣️"If you want to win big, you have to be ready to lose big"

Jurgen Klopp

:amen

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju