Anketa

Sterling?

Da
Ne

Autor Tema: Ljetni transferi 2021  (Posjeta: 34239 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marijo

• Hero Member
Odg: Ljetni transferi 2021
« Odgovori #285 : Travanj 07, 2021, 16:17 »
Klopp stavi odavno mrtvog Keitu, Salah osim onog odbijanca apsolutno ništa, Gini užas prvo poluvrijeme, Mane je više i zaboravio klanjati koliko je vremena prošlo od zadnjeg gola, Trent smiješan u obrani, al naravno kriv je Philips
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #286 : Travanj 07, 2021, 16:24 »
Kako ono, zona zabrane leta philips :D
Philips d'or

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #287 : Travanj 07, 2021, 17:16 »
Ali znao sam čim je počelo preseravanje s igračem mjeseca, svakodnevnim objavama "This two (Kabak i Phillips)" i slično da će nam se dogoditi ovakva utakmica. Sreća da imamo dobar raspored u ligi, a Chelsea je favorit protiv Porta pa bi mogli imati dodatne dvije utakmice u ovom finišu sezone. Pa bi ipak mogli do tog 4. mjesta, premda nam ne davam natpolovične šanse.

U Konatea još uvijek ne vjerujem, nema mi to nimalo smisla. Iskrcati toliki novac za ozljedama podložnog stopera?
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #288 : Travanj 07, 2021, 17:24 »
Ali cuj molim te logike, znaci ako napad ne zabije dovoljno golova nije kriva odbrana ili pojedinac za gol.

Tom logikom ne treba kriviti Kariusa za finale 2018te. Ipak je trebalo dati 5 golova do te greske, pa bi je svi zaboravili

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #289 : Travanj 07, 2021, 17:31 »
Ne, nego kad ti veznjaci ne spoje 3 točna dodavanja i pritom ih protivnici s 2 dodavanja totalno slomiju, kad ti napad uopće ne sudjeluje u igri, kad imaš Manea koji sve što takne usere, kad protivnik s 2 dodavanja ide direktno na tvoju obranu koju veza više ne brani onda samim time nije čudno da obrana pogriješi koji put jer ne mogu bit svih 90 minuta iznad svojih mogućnosti

I da, sere se po Philipsu a to što je Trent bio 5 puta gori, to nikom ništa

Ovaj mamlaz je par šuteva i blokirao dok ih je Trent branio pogledom
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #290 : Travanj 07, 2021, 17:40 »
Dobro, ljudi su vec trebali navici da se vamo na forumu uvijek traze zrtveni jarci, i to obicno budu oni koje se najmanje vole, bili oni izraziti krivci ili ne. Lucas Leiva, Skrtel, Henderson sad Phillips i sl.

Kod sinocnjeg reza bilo bi odlicno da se moze okriviti samo jednog pojedinca, u sustini podbacili su svi kao ekipa.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #291 : Travanj 07, 2021, 17:54 »
Dobro, ljudi su vec trebali navici da se vamo na forumu uvijek traze zrtveni jarci, i to obicno budu oni koje se najmanje vole, bili oni izraziti krivci ili ne. Lucas Leiva, Skrtel, Henderson sad Phillips i sl.

Kod sinocnjeg reza bilo bi odlicno da se moze okriviti samo jednog pojedinca, u sustini podbacili su svi kao ekipa.
Pa kritikovao se i Trent i Mane i Keita. Ovo jednostavno nije tacno. Ali greska Philipsa nas je nacela i to je cinjenica. Ja znam da je on nebitan lik koji u buducnosti nece igrati neku bitnu ulogu kako kod nas tako i u nekom Newcastleu

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #292 : Travanj 07, 2021, 20:17 »
Pa kritikovao se i Trent i Mane i Keita. Ovo jednostavno nije tacno. Ali greska Philipsa nas je nacela i to je cinjenica. Ja znam da je on nebitan lik koji u buducnosti nece igrati neku bitnu ulogu kako kod nas tako i u nekom Newcastleu

ha mislim kolika je greška.. mislim znam da se ovaj provuko između dva braniča i ok, Phillips nije najbolje postavljen ali nije to čisti kiks braniča.. vrhunska lopta Kroosa kojom je prebacio zadnju liniju.. da, možda to nebi prošlo VVDu ali za ostale nezz..  mali Trent direktan je krivac za drugi gol a pogledaj mu i reakciju kod trećeg iako je i tu Phillips mogo bliže stati ali Trent  Vinija prati samo pogledom.. jednostavno ovazadnja linija je dvije klase slabija nego lani, ali nije samo do Phillipsa i Kabaka.. turčin je fino startao, par puta fino ogradio loptu, pred kraj isto solidna dionica ba stopera ali pričamo o RMu ne o Brightonu..
YNWA!!

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #293 : Travanj 07, 2021, 20:28 »
Ma jedino da mu ne gledas kao gresku jer se radi o poluamaterskom igracu pa radi toga, a meni je ono greska velika stopera, uzasno postavljanje. Inace kod treceg gola Wijnaldum mi je tu najgori bio, a cini mi se da ni Fabinho nije uradio ko zna koji posao. I on je jucer bio uzasan, pokusavao raditi nesto sto inace ne radi, glupi driblinzi na nasoj polovici

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #294 : Travanj 07, 2021, 20:37 »
Ma jedino da mu ne gledas kao gresku jer se radi o poluamaterskom igracu pa radi toga, a meni je ono greska velika stopera, uzasno postavljanje. Inace kod treceg gola Wijnaldum mi je tu najgori bio, a cini mi se da ni Fabinho nije uradio ko zna koji posao. I on je jucer bio uzasan, pokusavao raditi nesto sto inace ne radi, glupi driblinzi na nasoj polovici

ono je po meni prije svega vrhunska lopta Kroosa a ovo ostalo spada pod tolerantnu grešku jer jednostavno tako svaki gol u nogometu onda možeš nekom pripisati a zapravo nekad je dodavanje ili udarac taj koji izbaci nekog iz obrane, ostavi nekog na krivoj nozi i slično.. igrače krivim kod izrazitog kiksa što po meni ovdje nije slučaj.
mislim svejedno, ugl ne krivim ga zbog toga, možda i zbog toga što si rekao i što očekujem od njega..
YNWA!!

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #295 : Travanj 07, 2021, 21:02 »
ono je po meni prije svega vrhunska lopta Kroosa a ovo ostalo spada pod tolerantnu grešku jer jednostavno tako svaki gol u nogometu onda možeš nekom pripisati a zapravo nekad je dodavanje ili udarac taj koji izbaci nekog iz obrane, ostavi nekog na krivoj nozi i slično.. igrače krivim kod izrazitog kiksa što po meni ovdje nije slučaj.
mislim svejedno, ugl ne krivim ga zbog toga, možda i zbog toga što si rekao i što očekujem od njega..
Lopta jeste bila dobra, ali nema sanse da bi ta lopta prosla pored Militaa i NAcha npr iako se radi o prosječnim igračima npr.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #296 : Travanj 07, 2021, 21:09 »
Lopta jeste bila dobra, ali nema sanse da bi ta lopta prosla pored Militaa i NAcha npr iako se radi o prosječnim igračima npr.

a možda, ali nije to ništa slučajno.. Kroos je posle tekme izjavio da im je to bio dio taktike, ići na naša dva stopera.. valjda pustit da se dignu vosoko i izoložiti ovakvim situacijama.. realno Zizou je to dobro postavio, obrana mu je bila čvrsta a napad je odradio svoje.. djelovalo je to prilično smisleno s njihove strane iako ni taj RM nije onaj od prije npr 3 sezone..
YNWA!!

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #297 : Travanj 08, 2021, 14:46 »
Liverpool have reportedly enquired about a potential transfer deal for Norwich City attacking midfielder Emi Buendia.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #298 : Travanj 08, 2021, 22:47 »
Keitu bi definitivno prodao, prvo jer nije opravdao očekivanja kvalitetom igara, drugo jer je previše podložan ozljedama, treće jer će na ljeto imati još 2 godine ugovora i s 26 godina možemo povratiti dobar dio novaca.

Ako će Wijnaldum ići, onda bih zadržao Chamberlaina još jednu sezonu čisto da ne izgubimo 3 veznjaka u jednom transfer roku, makar bi isto razmislio ako dođe konkretna ponuda.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #299 : Travanj 08, 2021, 23:16 »
Ma Ox mora ići. I za naše dobro i pogotovo za njegovo. Mislim da bi u nekom WHU mogao imati igre kao Lingard. Za nas odavno nije.
Never miss a good chance to shut up.