Anketa

Koliko ste zadovoljni s prijelaznim rokom?

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Autor Tema: Ljetni transferi 2021  (Posjeta: 72395 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online bobbyboi13

• Sr. Member
Odg: Ljetni transferi 2021
« Odgovori #1305 : Kolovoz 03, 2021, 13:10 »
Divock Origi is expected to remain at Liverpool as a squad player next season.

Liverpool are not actively looking to sell, but he will be allowed to leave if a £15-20m bid is made.

[@TheAthleticUK

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1306 : Kolovoz 03, 2021, 13:16 »
I onda ce opet vlasnici bit krivi za to sto nemamo dovoljno kvalitetnih opcija naprijed…

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1307 : Kolovoz 03, 2021, 13:37 »
Boli ga kita, nitko neće dat toliko para za njega, nigdje neđe dobit bolji ugovor, odmarat će na klupi i možda se posveti još kojem studiju, golova će vjerojatno imat nulu na kontu. Otić će on ali za koju godinu kad mu istekne ugovor a dotad ne t3eba očekivat pojačanja za napad.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1308 : Kolovoz 03, 2021, 13:41 »
Liverpool’s asking prices for both Origi and Shaqiri are putting off potential suitors this summer, with the pair proving difficult to shift.

A cut price fee may be accepted for Shaqiri and even a loan may be a possibility for Origi. [The Mirror]

Ovo bi vec imalo nekakvog smisla…

Offline Virgil

• Jr. Member
« Odgovori #1309 : Kolovoz 03, 2021, 15:37 »
Samo ne razumijem koja je svrha postojanja Origija više u ovom klubu. Pa on od one simultanke u LP i protiv Njukasla ne postoji više. Doslovce se ne sjećam da je ikako i igrao prošle sezone?

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1310 : Kolovoz 03, 2021, 15:54 »
Samo ne razumijem koja je svrha postojanja Origija više u ovom klubu. Pa on od one simultanke u LP i protiv Njukasla ne postoji više. Doslovce se ne sjećam da je ikako i igrao prošle sezone?
sjećam se ja.
igrali smo prvenstvo, neku utakmicu sa prošaranim sastavom na Anfieldu. imao je zicer, opucao odmah, pogodio spojnicu. mislim da nam je to bila utakmica negdje kad je krenuo crni niz.

utopiti ga bilo gdje, bilo kako.

Online adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1311 : Kolovoz 03, 2021, 18:11 »
sjećam se ja.
igrali smo prvenstvo, neku utakmicu sa prošaranim sastavom na Anfieldu. imao je zicer, opucao odmah, pogodio spojnicu. mislim da nam je to bila utakmica negdje kad je krenuo crni niz.

utopiti ga bilo gdje, bilo kako.
Burnley, utkamica kad smo izgubili niz neporaženih utakmica kod kuće.
firmino je prvi od prednjih kao najblizi odlasku
onda salah jer kod njih dvojice ponestaje zaista volje za zivotom i to je ocigledno

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1312 : Kolovoz 03, 2021, 20:41 »
🇪🇸🥈· Liverpool are interested in Bournemouth's Arnaut Danjuma. The Reds will have to pay €25m to sign him and Villarreal are also interested.

Source: MARCA 🗞 https://t.co/WN0aJckuwb

🇮🇹🥉· Napoli's CEO has named their price for Lorenzo Insigne. The Italian side was €25m. Earlier in the window Liverpool were linked with a move for the winger.

Source: @CorSport 🗞 https://t.co/61IYIUoVQl
« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2021, 20:48 Luis Garcai »

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1313 : Kolovoz 03, 2021, 22:22 »
🇪🇸🥈· Liverpool are interested in Bournemouth's Arnaut Danjuma. The Reds will have to pay €25m to sign him and Villarreal are also interested.

Source: MARCA 🗞 https://t.co/WN0aJckuwb

🇮🇹🥉· Napoli's CEO has named their price for Lorenzo Insigne. The Italian side was €25m. Earlier in the window Liverpool were linked with a move for the winger.

Source: @CorSport 🗞 https://t.co/61IYIUoVQl

Ja mislim da smo ovo ljeto bili povezani sa bar 500 igrača po ovim transfer glasinama, a na kraju će iskočit neki Jota ko lani, kao grom iz vedra neba nadam se.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1314 : Kolovoz 04, 2021, 00:45 »
According to @Ekremkonur Wolves have made a £10M bid for Divock Origi but Liverpool want £20M.

Nadjimo se na pola puta i vozi...

Offline Virgil

• Jr. Member
« Odgovori #1315 : Kolovoz 04, 2021, 09:50 »
Pa stvarno debil moraš biti i da pomisliš da tražiš 20m, vrijeđanje inteligencije.

Online Bobby

• Hero Member
« Odgovori #1316 : Kolovoz 04, 2021, 10:21 »
Ako ponude 12 + neke bonuse mislim da ćemo prihvatiti. Znamo da neće igrati kod nas i pokazali smo da smo ovo ljeto spremniji prihvaćati manje iznose za nepotrebne igrače. Ako bi tko za Shaqa ponudio još 10 milijuna bio bih prezadovoljan.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1317 : Kolovoz 04, 2021, 11:44 »
Pa stvarno debil moraš biti i da pomisliš da tražiš 20m, vrijeđanje inteligencije.
ono... kako se uzme...a ono što je sigurno u današnje doba se uzima.

koliko je ono onaj white dobio od arsenala, još stoper ili tako nešto...

ja ne mislim da origi vrijedi 20, ali pitao bi, ima budala i novaca okolo..

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1318 : Kolovoz 04, 2021, 12:03 »
Copied from sportening.com:

ℹ️Liverpool ready to let Ben Davies leave on loan, with Sheffield United leading race.

Blades had initial offer rejected this week, with Reds unwilling to agree to an option to buy.

Celtic and Bournemouth also among those keen. (Neil Jones)

Nadam se da ovo ne znači da Phillips ostaje.
Never miss a good chance to shut up.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1319 : Kolovoz 04, 2021, 12:39 »
Copied from sportening.com:

ℹ️Liverpool ready to let Ben Davies leave on loan, with Sheffield United leading race.

Blades had initial offer rejected this week, with Reds unwilling to agree to an option to buy.

Celtic and Bournemouth also among those keen. (Neil Jones)

Nadam se da ovo ne znači da Phillips ostaje.

Ostat će i Phillips i Shaqiri i Origi i svi ostali, jer nitko nije baš toliko lud da ponudi za Shaqa 15 m £, Origija 20 m £ i biće i Phillipsa 15 m £. Ovi naši ko da su na teškim drogama ovaj rok i koliko novca za (ispod) prosječne igrače traže. Davno su završila vremena Brewstera u Sheffield, Solankea i Ibea u Bournemouth itd. Koja je svrha bila dovest ovog Daviesa, nula minuta je skupio, i onda ga počet slat na posudbe?? Ovu ulogu koju je on odradio u klubu u ovih pola godine je mogao bilo tko s ovog foruma tko igra ozbiljnije rekreativni nogomet.