Anketa

Uskoro na tržištu, vezano i na Afrički kup:

-kupujemo firs team pojačanje, recimo od nekih 35m ili više
-kupujemo low budget pijačanje i nadajmo se novom 'Robinsonu'
-nema kupovine i Klopp ponavlja kako imamo dovoljno igrača u kadru

Glasanje završava: Danas u 17:59

Autor Tema: Zimski transferi 2021/2022  (Posjeta: 14247 )

luigi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline markoj

• Hero Member
Odg: Zimski transferi 2021/2022
« Odgovori #225 : Studeni 24, 2021, 08:59 »
Origi je odličan back up al kad vidim Firmina i odličan starter

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #226 : Studeni 24, 2021, 10:08 »
Opet redikulski potezi. U nas će grijat klupu, dok bi tamo sigurno zabio 5,6 golova pa bi ga mogli i prodati. Ovako ćemo se čudit jer nam nitko neće platit 15-20 miliona funti koje očito tražimo. Iz ove perspektive čovjeku se doima da se igrača kao šta su Ox, Origi, Minamino, Keita, Firmino nećemo riješit do kraja njihovih ugovora a definitivno bi trebali ako mislimo dovest neke nove igrače da nam omoguće progres.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #227 : Studeni 24, 2021, 10:11 »
Ako ga Newcastle želi, neka ga i plati.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #228 : Studeni 24, 2021, 15:21 »
Origi je odličan back up al kad vidim Firmina i odličan starter
YouTube clip ne znači baš ništa.
Po njemu i Firmino izgleda ko igrač.
Samo daj iskopaj mi jedan Origijev di radi ovakve stvari. Al, da opet, šta pričam, YouTube je to, ali zato Origi jebeno čita igru i presing mašina je, a to su stvari kojih nema na YouTubeu.

https://twitter.com/abduIinho/status/1462828472984866824?t=jD6TGQeUazyOmm4MChBQGQ&s=19

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #229 : Studeni 24, 2021, 15:24 »
E jebiga, tražiš youtube video za Origija, a za Firmina ti staviš twitter video. Već se tu vidi ta pristranost koju imaš prema Brazilcu.

PS: zanimljivo kako je većina poteza u warrior ili NB starijim dresovima. :p

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #230 : Studeni 24, 2021, 18:59 »
E jebiga, tražiš youtube video za Origija, a za Firmina ti staviš twitter video. Već se tu vidi ta pristranost koju imaš prema Brazilcu.

PS: zanimljivo kako je većina poteza u warrior ili NB starijim dresovima. :p

Da, morat cemo dresove mjenjat  :D
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #231 : Studeni 24, 2021, 22:02 »
Povezivalo nas se s Pedrom Goncalvesom prošlih sezona, a ove opet rastura. Može igrati u prednje 3 pozicije i u nekoj napadačkoj-veznoj poziciji.

Danas zabio dva komada BVB u prvom poluvremenu.

Nkunku isto dobio novu ulogu ove sezone. Od krilnog "playmaker a" je postao krilni napadač i jako je dobar koliko čitam i koliko sam gledao.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #232 : Studeni 24, 2021, 22:19 »
Pedro da, Nkunku ne. Moje misljenje

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #233 : Studeni 25, 2021, 21:18 »
Liverpool are keeping an eye on Raphinha's situation at Leeds and if the club decides to go big for a winger this summer, he could be a name on the list.

The Reds tried for the Brazilian last summer, but they deemed this asking price of £60m+ too expensive. [@FabrizioRomano]

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #234 : Studeni 26, 2021, 08:24 »
YouTube clip ne znači baš ništa.
Po njemu i Firmino izgleda ko igrač.
Samo daj iskopaj mi jedan Origijev di radi ovakve stvari. Al, da opet, šta pričam, YouTube je to, ali zato Origi jebeno čita igru i presing mašina je, a to su stvari kojih nema na YouTubeu.

https://twitter.com/abduIinho/status/1462828472984866824?t=jD6TGQeUazyOmm4MChBQGQ&s=19

Poslati ću ti klip KUDa I.G.Kovačić da vidiš kako plešu bolje od Firmina, od gledanja nema ništa
To ti je kao na tekmi protiv Watfoda kad je dao hat trick - da čovjek nije gledao rekao bi jeben igrač ali svi sa foruma bi to zabili (40% posto njegovih golova su bili neki odbijanci i pospremanja u mrežu). To što si je uljepšao statistiku niš ne znači. Da me se krivo ne shvati Firmino je dobar igrač koji bljesne s vremena na vrijeme ali nije ništa bolji od Origija
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2021, 09:08 markoj »

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #235 : Studeni 26, 2021, 10:18 »

Poslati ću ti klip KUDa I.G.Kovačić da vidiš kako plešu bolje od Firmina, od gledanja nema ništa
To ti je kao na tekmi protiv Watfoda kad je dao hat trick - da čovjek nije gledao rekao bi jeben igrač ali svi sa foruma bi to zabili (40% posto njegovih golova su bili neki odbijanci i pospremanja u mrežu). To što si je uljepšao statistiku niš ne znači. Da me se krivo ne shvati Firmino je dobar igrač koji bljesne s vremena na vrijeme ali nije ništa bolji od Origija

firmino je zadnji centralni napadač na svijetu za kojeg bi očekivao hat trick tap inova kakav je onda zabio.
Centralni napadač je na papiru, na terenu je gotovo najmanje baš to.

a da mene krivo ne shvatiš, negdje sam nekodan napisao post o Origiju koji si ti osobno lajkao, ali ja sam uvjeren da je Firmino puno kompletniji igrač od Origija. Da ima loše dane, petljanja i krive procjene i predaje ima,  i to kako Gento kaže po proizvođaču dresa sve češće, ali meni bi u puno više situacija ako su oboje spremni brazilac imao prednost. Možda ne u obim

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #236 : Studeni 26, 2021, 10:20 »
Mogu se složiti da ove godine Firminio nije još na razini te da ne daje ono što je znao do sada ali isto tako se ne mogu složiti da su Firminio i Origi iste kvalitete, tj mogao bi ako se trenutna kvaliteta Firminia uspoređuje sa Origiem
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #237 : Studeni 26, 2021, 10:21 »
nešto me zeza server, pa da nadopunim možda ne u obimu u kojem se firmino koristi, dao bi i drugima šansu, a kao što vidiš i daje se sve više, samo što taj netko je puno prije i više Jota a ne Origi.
Pa eto, možda će i to nešto reći, možda...

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #238 : Studeni 26, 2021, 15:43 »
Erling Haaland has told his entourage a move to Real Madrid 'holds the greatest appeal', however he has yet to make a final decision on his future. #ManCity, Man United, Chelsea and Liverpool have all been linked, and Haaland is a fan of English football.

[@MarioCortegana/@goal]

Mislite da Real ima i za Mbappea i za Haalanda i to u trenutku dok im treba nešto novo u vezi?

Offline Eden

• Sr. Member
« Odgovori #239 : Studeni 26, 2021, 15:53 »
Može ih Real oboje dovesti mislim. U Premiershipu jedino City ako se odluči za njega