Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 121078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
Odg: Formula 1
« Odgovori #1350 : Rujan 13, 2021, 19:54 »
Dobio je tri mjesta kazne za sljedecu utrku.
Glupost. Istu stvar je njemu Hamilton napravio na Silverstoneu i dobio 10sec zadržavanje u boxu.

Ne opravdavam, ali FIA je po tko zna koji put dokazala da nije dosljedna po pitanju kazni: Perez na Norrisa u Austriji, Hamilton na Maxa u Silverstoneu, pa sad Max na Hamiltona u Monzi, 3 potpuno ista sudara a 3 različite kazne.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1351 : Rujan 13, 2021, 20:34 »
Glupost. Istu stvar je njemu Hamilton napravio na Silverstoneu i dobio 10sec zadržavanje u boxu.

Ne opravdavam, ali FIA je po tko zna koji put dokazala da nije dosljedna po pitanju kazni: Perez na Norrisa u Austriji, Hamilton na Maxa u Silverstoneu, pa sad Max na Hamiltona u Monzi, 3 potpuno ista sudara a 3 različite kazne.
Verstappenu se ovakve stvari ponavljaju,vjerovatno im je prekipjelo.

Mada slazem se da bi trebao biti isti kriterij.

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #1352 : Studeni 08, 2021, 17:10 »
Prati tko osim mene?  :D
Izgleda da ce Verstappen do prvog naslova :)

Jeben su bolid napravili ove sezone,a i Max je skoro bezgresno odradio gotovo sve.
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2021, 17:17 El Rey »

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1353 : Prosinac 05, 2021, 23:13 »
Strašna utrka danas

Za Maxa ne znam šta reći. Tip je spreman ubit sve oko sebe za naslov. Strašan vozač ali nekad pretjeruje
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #1354 : Prosinac 06, 2021, 00:25 »
Strašna utrka danas

Za Maxa ne znam šta reći. Tip je spreman ubit sve oko sebe za naslov. Strašan vozač ali nekad pretjeruje
Ma previse SC-ova,crvenih zastava i cega sve ne.Staza preuska,brzi zavoji,ogromne brzine i dobijes ovo.
Mogu priznat da je bilo dramaticno i da dugo nisan gleao ludu utrku.

Maxa vise necu komentirat,tip je bolestan sta drugo reci.

Ocito jos nije dovoljno zreo da uzme naslov,ovo sta on radi na stazi nije normalno.

Recimo ovako da je Ham u tijesnim situacijama vozio na Maxov nacin imali bi deset sudara izmedu njih dvoje.
Isto tako je istina da Max iskoristava nesposobnost Masa i ide preko granice zdravog ukusa bas zbog toga.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1355 : Prosinac 06, 2021, 00:59 »
Mali je odličn vozač ali ovo što radi je opasno, nesportski i izvan pameti  :O
YNWA!!

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #1356 : Prosinac 06, 2021, 12:37 »
Bojim se da ne bi isao na sudar bude li u nepovoljnoj situaciji.
DNF obojice donosi Maxu naslov,Ham se treba paziti toga,ovaj je spreman na bas sve.

RB je izvukao jos nesto dodatnih konja,imali su dobar pace na ravnici.Mercedes je zadnjih 10 krugova izvukao vise na račun pogodenih guma nego njihovog pacea.Razlika medu bolidima je l-la.
Mozda najveca razlika je sto RB bolid ranije pocne gubiti snagu.

Kad se sve zbroji i oduzme tesko mi je zamisliti da ce Ham popusit.
Treba biti prije svega pametniji i birati bitke protiv Maxa.
Paziti se njegovog divebombanja,koje bi ja kaznjavao samo tako.
Njemu se to uvijek nekako progleda kroz prste.

Offline Ch13

• Sr. Member
« Odgovori #1357 : Prosinac 06, 2021, 18:10 »
Bojim se da ne bi isao na sudar bude li u nepovoljnoj situaciji.
DNF obojice donosi Maxu naslov,Ham se treba paziti toga,ovaj je spreman na bas sve.

RB je izvukao jos nesto dodatnih konja,imali su dobar pace na ravnici.Mercedes je zadnjih 10 krugova izvukao vise na račun pogodenih guma nego njihovog pacea.Razlika medu bolidima je l-la.
Mozda najveca razlika je sto RB bolid ranije pocne gubiti snagu.

Kad se sve zbroji i oduzme tesko mi je zamisliti da ce Ham popusit.
Treba biti prije svega pametniji i birati bitke protiv Maxa.
Paziti se njegovog divebombanja,koje bi ja kaznjavao samo tako.
Njemu se to uvijek nekako progleda kroz prste.

Jebo vas Hamilton najveci rasista među sportasima ikada.A i Formula 1 postala rasisticki sport

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1358 : Prosinac 06, 2021, 20:52 »
Jebo vas Hamilton najveci rasista među sportasima ikada.A i Formula 1 postala rasisticki sport

Po cemu je to Hamilton najveci rasist, a F1 rasisticki sport?

Sto se tice Maxa njemu svaka cast, tip vozi stvarno svaku utrku na limitu, i daje taj žar u F1, da ne gledamo dominaciju jednog vozaca ili nednog bolida, ali nekad dolazi sa tom svojom zeljom za pobjedom do glupih odluka, i veoma opasnih odluka. Ne volim RB niti bih htio da osvoji Max, ipak sam Hamilton fan jos od Mercedesa, pa i sad u Mercedesu :)

Mislim da ce Hamilton ic na iskustvo, i da ce to osvojit. Imat ce Bottasa koji bi mogo pushati Maxa na pogresku ako bude do toga doslo, tu je Max onda sam protiv svih takoreceno. Neka pobjedi bolji, obojica su zasluzili, samo da ne bude nekih glupih sudara ili odluke da rijesavaju prvenstvo!!
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Ch13

• Sr. Member
« Odgovori #1359 : Prosinac 06, 2021, 21:32 »
Po cemu je to Hamilton najveci rasist, a F1 rasisticki sport?

Sto se tice Maxa njemu svaka cast, tip vozi stvarno svaku utrku na limitu, i daje taj žar u F1, da ne gledamo dominaciju jednog vozaca ili nednog bolida, ali nekad dolazi sa tom svojom zeljom za pobjedom do glupih odluka, i veoma opasnih odluka. Ne volim RB niti bih htio da osvoji Max, ipak sam Hamilton fan jos od Mercedesa, pa i sad u Mercedesu :)

Mislim da ce Hamilton ic na iskustvo, i da ce to osvojit. Imat ce Bottasa koji bi mogo pushati Maxa na pogresku ako bude do toga doslo, tu je Max onda sam protiv svih takoreceno. Neka pobjedi bolji, obojica su zasluzili, samo da ne bude nekih glupih sudara ili odluke da rijesavaju prvenstvo!!

Prvi naslov osvojio samo zato jer je crnac.Pretjecao pod crvenom zadtavom i umjedto diskvalifikacije njemu dali naslov.Pa onda u dvobojima s Vetelom,stalno Vetela kaznjavali,a njega za iste stvari nista,jer opet on je crn,pa da nebi netko nesto govorio o rasizmu

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1360 : Prosinac 06, 2021, 22:47 »
Prvi naslov osvojio samo zato jer je crnac.Pretjecao pod crvenom zadtavom i umjedto diskvalifikacije njemu dali naslov.Pa onda u dvobojima s Vetelom,stalno Vetela kaznjavali,a njega za iste stvari nista,jer opet on je crn,pa da nebi netko nesto govorio o rasizmu

:lol :lol

trazi si pomoc covjece

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1361 : Prosinac 07, 2021, 12:51 »
Ja ne razumijem zađto Hammiltona toliko idealzirate_

Viđe puta se pokakao na stazi, a i izvan nje kao pravi šupak, da mu nije tatice, ne vjerujem da bi imao ovakvu karijeru. Svaka mu čast na znanju, ali Max je naravno daleko motiviraniji, da osovoji prvi naslov, nego Hammilton 1000 i neki, Ne branim njegovih par glupih poteza, ali pošto ja pratim F1 od stoljeća 7. , navijam da sezona ovakvim poretkom i završi.

Uvijek je toga bilo u F1, niti najveći nisu bili imuni na takve pizdarije.

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #1362 : Prosinac 09, 2021, 19:47 »
U nedjelju utrka odluke,za koga ste?
Pretpostaviti cu da sam jedini  za Lewisa  :D

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1363 : Prosinac 09, 2021, 21:00 »

+1

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1364 : Prosinac 10, 2021, 11:33 »

+1

Inače jesam za mlade lavove i promjene, ali jednostavno ne volim 'cilj opravdava sredstvo' način..  ili fer ili nikako..
YNWA!!