Autor Tema: NBA  (Posjeta: 3661 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
Odg: NBA
« Odgovori #60 : Kolovoz 11, 2021, 23:11 »
.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #61 : Kolovoz 12, 2021, 13:07 »
Bio bi drugi play i u Lakersim, nebi trosili Lebrona na play poziciji, a ni West nece odigrat svih 99% tekmi, a da su mu dali 120M onda bi osto pa makar i iza Tuckera igro?!

U Bostonu će biti prvi play a u LA bi bio prva zamjena Westbrooku ili Westbrooku  i LJu... Ide igrati više u najboljim godinama, još je dovoljno mlad (27g) da ako ostane zdrav i igra prvog playa, dobije možda i jači ugovor kasnije.. iako tu očito nije bila lova primarni cilj, respect za odluku
YNWA!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #62 : Kolovoz 12, 2021, 13:10 »
Rekao bi ja da se ipak samo precijenio. Jer kad je odbio ugovor s Lakersima jos je mislim Kemba bio u Bostonu, a onda je i u Bostonu trazio vecu lovu pa pristao na jedino sto je mogao dobit. Morao bi iduce ljeto dobit ugovor od 75/3, sto mislim da je ipak nerealno ali ako mu uspije svaka mu cast.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #63 : Kolovoz 12, 2021, 13:15 »
Jedna dobra sezona je donijela dobre ugovore i gorim igracima od njega. Uvijek moze igrati u nekom Detroitu, Cavsima i ostalom srotu koji ce ga platiti masno.

Problem za C'se je taj sto nije nikakav upgrade u odnosu na Kembu, jedino sto je zdraviji. Vec se godinama muce sa pozicijom playa, a od odlaska Horforda, nisu imali krstenog centra.

Po svemu za sad sto su napravili, vjerujem da ce ici po Beala za iducu sezonu.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #64 : Kolovoz 12, 2021, 18:59 »
Jedna dobra sezona je donijela dobre ugovore i gorim igracima od njega. Uvijek moze igrati u nekom Detroitu, Cavsima i ostalom srotu koji ce ga platiti masno.

Problem za C'se je taj sto nije nikakav upgrade u odnosu na Kembu, jedino sto je zdraviji. Vec se godinama muce sa pozicijom playa, a od odlaska Horforda, nisu imali krstenog centra.

Po svemu za sad sto su napravili, vjerujem da ce ici po Beala za iducu sezonu.

Moguće je da se precjenio ali svejedno riskira i to donekle poštujem.

S boldanim se apdolutno slažem, nije upgrade na Kembu ali nije ni plaćen ko on, Celticsi očito ne slažu još nešto čime bi ozbiljno ugrozili vrh.
Ovo za centra apsolutno također stoji, nije mi jasno da ni Whitesidea ni Drummonda ni u jednoj kombinaciji nisu pokušali dovesti. Ok, to su centri koji nemaju šut i možda ne odgovaraju B. Stvensu ko Horford, međutim nose ti skok i klučaju paint pa imaju svoju vrijednost.. pokušali su s Tristanom Thompsonom ali vidim da je i on već trejdan dalje..
YNWA!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #65 : Kolovoz 12, 2021, 19:57 »
Moguće je da se precjenio ali svejedno riskira i to donekle poštujem.

S boldanim se apdolutno slažem, nije upgrade na Kembu ali nije ni plaćen ko on, Celticsi očito ne slažu još nešto čime bi ozbiljno ugrozili vrh.
Ovo za centra apsolutno također stoji, nije mi jasno da ni Whitesidea ni Drummonda ni u jednoj kombinaciji nisu pokušali dovesti. Ok, to su centri koji nemaju šut i možda ne odgovaraju B. Stvensu ko Horford, međutim nose ti skok i klučaju paint pa imaju svoju vrijednost.. pokušali su s Tristanom Thompsonom ali vidim da je i on već trejdan dalje..

Ciste tim, pokusavaju da grade oko Tatuma i donekle Browna. Jedino mi nije jasno dovodjenje Horforda, ako vec ides u rebuilding. Iduce sezone mu moras isplatit 27 miliona dolara. Stvarno los potez. Plus novi trener, pitanje je kako ce to sve izgledati.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #66 : Kolovoz 12, 2021, 19:59 »
Bolje je  igrat sa cetvoricom na terenu nego s Drummondom.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #67 : Kolovoz 12, 2021, 21:43 »
Ciste tim, pokusavaju da grade oko Tatuma i donekle Browna. Jedino mi nije jasno dovodjenje Horforda, ako vec ides u rebuilding. Iduce sezone mu moras isplatit 27 miliona dolara. Stvarno los potez. Plus novi trener, pitanje je kako ce to sve izgledati.

U jbt, ovo za trenera nisam znao.. promaklo mi, sad vidim tek.. da, Horford je preskup u ovim godinama..

Bolje je  igrat sa cetvoricom na terenu nego s Drummondom.

Kako se uzme.. možeš ga upotrijebiti, ali više je on defanzivno jak a oni ionako baziraju ofenzivu preko bekova i krila..
YNWA!!

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #68 : Kolovoz 13, 2021, 01:02 »

U jbt, ovo za trenera nisam znao.. promaklo mi, sad vidim tek..

strvens je sjeo za GM-a umjesto Aingea .

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #69 : Listopad 14, 2021, 14:03 »
Sta kazete za Irvinga..?!
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #70 : Listopad 14, 2021, 17:42 »
Pošto nije obavezno onda je to njegova privatna odluka, naravno i klub ima pravo na svoju odluku oko isplate.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #71 : Listopad 15, 2021, 00:34 »
Sta kazete za Irvinga..?!
kao da mu je ovo prvi put da izvodi pizdarije bez mozga.

Lik koliko dobro kontrolira loptu(rekao bi najbolji u ligi) toliko ne kontrolira svoj mozak(najbolji u ligi ).

Jbg, smeta mu pamet.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #72 : Prosinac 16, 2021, 22:31 »
Covid sve vise ulazi u klubove, do sad ih je ca 25 u karanteni

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #73 : Prosinac 19, 2021, 17:15 »
Covid sve vise ulazi u klubove, do sad ih je ca 25 u karanteni

Netsi pozvali Irvinga da igra, jer nemaju igraca. Durant isto pozitivan, a 25.12 bi trebali da igraju protiv LAL.  Bullsi veceras u 02:00 protiv LAL, a obje ekipe imaju pozitivnih igraca. Neki pisu da bi se zavrsnica mogla da igra u bubble, kao pretprosle godine