Autor Tema: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi  (Posjeta: 9111 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi
« Odgovori #120 : Svibanj 13, 2022, 19:52 »
Dobro se sjećam sprdačina kad smo dovodili Robertsona, a bilo je "meh" komentara i na Wijnalduma siguran sam. Čak je i miho bio dosta nezadovoljan kad smo išli po Robba, to mi je jedna simpatična anegdota.

Raphinha je već dokazan igrač, to što je ispao iz lige ne znači ništa, ali meni je zanimljiva ova njegova dimenzija protiv niskog bloka. Imamo problem s tim, pogotovo kad Salah počne silovati i ustrči se kao kokoš, treba nam malo svježine i drugih opcija tada.

Isto tako i u veznom redu, no vidjet ćemo kakve planove ima Klopp za Carvalha i Elliotta.

:dobarpost

Ovo je ključ, al aj ti to objasni Nkunku fan boyu

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #121 : Svibanj 13, 2022, 20:11 »
Robertson škotska sjekira (i to doveden kao druga opcija, Chilwell je bio prva), Salah trkaća kokoš, Wijnaldum nema nikakvog smisla za ovaj sustav, VVD se proglašavao jednim od najgorih transfera ikad (tad se svršavalo po de Ligtu), mislim da je najveće uzbuđenje vladalo oko Keite.

Otkad je Klopp u klubu mene svako ljeto sve manje interesira transfer rok. Prije bi se živcirao, sad znam da će on, Edwards i skautska služba kupiti što valja. Nekad je iritantno što ne kupujemo toliko često, jebiga navijači uvijek hoće nešto novo, ali evo u Unitedu su stalne promjene i mega pojačanja svako ljeto pa eto gdje su.

Btw ove rasprave gdje se kaže "mogu se kladit da ga nisi gledao" su tako glupe, pa naravno da nije, tko gleda portugalsku ligu? Uhvatiš nekad utakmicu ili dvije nekog igrača, ako ne stigneš ni to onda pogledaš statistiku i to je to, nismo skauti da trebaš pogledat 20 mečeva prije pisanja mišljenja. Darwin je bio fenomenalan protiv nas, i Klopp je pričao hvalospjeve o njemu, bit će da i on nije čuo za njega do našeg meča.

:dobarpost

Ovo je ključ, al aj ti to objasni Nkunku fan boyu

Ako se ne varam El Rey je pisao da je gledao Nkunkua dosta puta u Bundesligi, tako da smiri malo s tim podcjenjivačkim postovima. Ako netko više naginje drugom igraču, ne znači da ga nije gledao. Uostalom, ako ga ti nisi gledao, kako ga možeš ocjenjivat?

Offline El Rey

• Hero Member
  • Come on you Villains!!
« Odgovori #122 : Svibanj 13, 2022, 20:18 »
Meni je npr tako isfurana fraza macak u vreci.
Jer kao ne postoji sansa da Raphinha to postane?
Ja razumijem da smo oprezni s bundesligaskim igracima,al je glupo generalizirat i odma nekog oznaciti mackom u vreci.

Nkunku je Luis Diaz koji jos vise ulazi u zavrsnice i koji po potrebi prilicno dobro zna odigrati laznu devetku.
Hvala Bogu mogu se i ja zajebat s procjenom,samo kazem da mi je drag igrac i da sam primjetio kvalitete koje ima.
Sad hoce li ih prebaciti u drugu ligu to ne znam.

Nisam jebeno vidovit,ali ostajem pri svome da bi rade Nkunkua za vise novaca.
Jednostavno nisam impresioniran Raphinhom i to nema ama bas nikakve veze sa statistikom,al nikakve.

Postoji sansa da bi bio bolji u boljem okruzenju,ali i drzim da nije neka tragedija ako ga se preskoci.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #123 : Svibanj 13, 2022, 20:29 »

Ako se ne varam El Rey je pisao da je gledao Nkunkua dosta puta u Bundesligi, tako da smiri malo s tim podcjenjivačkim postovima. Ako netko više naginje drugom igraču, ne znači da ga nije gledao. Uostalom, ako ga ti nisi gledao, kako ga možeš ocjenjivat?

Nisam ni mislio na El Reya, ja ne kažem da je Nkunku loš, samo da mi više smisla ima dati na X igrača 20 miliona, nego na X igrača 80 miliona, kada ima drugih pozicija koje škripe

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #124 : Svibanj 13, 2022, 20:30 »
Raphinha je dobar i zanimljiv igrač ali meni bode u oči jer igra Salahovu poziciju i neće se naigrat. Čisto sumnjam da će bit zadovoljan s ulascima s klupe u 80 minuti, ili što će počet utakmicu u liga kupu protiv Barnsleya. Mislim da uopće ne gledamo dovest back upa Salahu.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #125 : Svibanj 13, 2022, 20:34 »
Nisam ni mislio na El Reya, ja ne kažem da je Nkunku loš, samo da mi više smisla ima dati na X igrača 20 miliona, nego na X igrača 80 miliona, kada ima drugih pozicija koje škripe

Kada dovedemo Tchouamenija, koje nam to pozicije škripe?
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2022, 20:42 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #126 : Svibanj 13, 2022, 20:40 »
Kada dovedemo Tchouamenija, koje nam to pozicije škrope?
Ne znam za koliko mislis da ga mozemo dovesti jer kad se i Real ukljuci a vjerovatno hoce ide to na 60+ miliona, a nesto ne vjerujem da cemo mimo toga dovoditi jos nekog u napad za slicne pare obzirom da ocekujem da ostanu i Salah i Mane.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #127 : Svibanj 13, 2022, 20:45 »
Ne znam za koliko mislis da ga mozemo dovesti jer kad se i Real ukljuci a vjerovatno hoce ide to na 60+ miliona, a nesto ne vjerujem da cemo mimo toga dovoditi jos nekog u napad za slicne pare obzirom da ocekujem da ostanu i Salah i Mane.

Ne vjerujem da će se Real uključiti ovo ljeto i mislim da ćemo ga dovesti za cca 55 milijuna.

Očekujem bar 70 milijuna od prodaje, a nekih 60-70 milijuna ćemo sigurno moći potrošiti ovo ljeto (plus prodaja) ako će biti potrebe za tim (i dobre prilike).

🚨 NEW: Jude Bellingham has confirmed he will not be leaving Borussia Dortmund this summer despite links to a number of major European clubs. #awlive [liverpool echo] https://t.co/BTcVij6zzW

Bellingham is a player the Reds do admire, although any possible move was always likely to come in 2023. That's because of the World Cup later this year and due to Erling Haaland's switch from the Westfalenstadion to Manchester City, as per @LivEchoLFC

Bellingham: "The only future I think about is the next game for Dortmund. I look forward to next season. I look forward to it finally starting. But yes, I will be here next season and I will be ready."
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #128 : Svibanj 13, 2022, 20:48 »
Ako se Real ne ukljuci onda ga mozemo dovesti za te pare, a opet i da zaradimo te pare vjerujem da bi ih cuvali za Bellinghama