Autor Tema: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice  (Posjeta: 75508 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice
« Odgovori #3990 : Svibanj 22, 2022, 23:37 »
a jesam živčan bogati ubia bi sad prvog prolaznika u dresu shitya ni krivog ni dužnog

:lol  Ja sam dosta bolji sada, fizička aktivnost itekako godi, čak sam i optimističniji.

Stvarno treba biti ponosan na igrače i to nam treba biti apsolutno u prvom planu, a ne kako nismo osvojili titulu na zadnje kolo.

Za 6 dana finale LP, finale jbt, jedva čekam. Od sutra kreće ozbiljno nabrijavanje. Dilema je jedina gledati u društvu ili se peglati kuci sa streamovima, vjerovatno ova prva varijanta, iako cu biti jedini koji ce za Liverpool navijati

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #3991 : Svibanj 22, 2022, 23:54 »
Onaj prvi puta s Rodgersom i Pellegrinijem mi je kao neka druga prica. Pod Kloppom i Pepom ova dva puta su mi bas bili mrtva trka. Je, ono je zbog Gerrarda svakako emotivno dozivljeno, ali ona ekipa meni nije bila pravi kontender. Ono je bilo nadahnuce i nestvarna sezona ludog Suareza i nekako mi je Kloppova i Pepova era bas prica za sebe..

Zato i je boljelo još više, znali smo da se nakon toga vraćamo u prosjek. S ovom ekipom znamo da ćemo bit contenderi i dogodine. Ovdje je falilo tako malo da uzmemo quadruple i postanemo najbolja ekipa u povijesti i stvarno je užasan osjećaj, ali 2014. mi je i dalje najtužnija.

Osjećam se ko govno a za 6 dana finale LP, fuj

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #3992 : Svibanj 23, 2022, 00:00 »
Nema šta sad kao i prošli put kad smo ovako ostali bez titule, sljedeću sezonu otvoriti sa 20 pobjeda iz 21 utakmice, možda bude dovoljno  :lol Nadam se da će naredna sezona po tom pitanju biti kao ta. Naši će sigurno biti još gladniji titule nakon ove završnice...

Ali ogromna utakmica je u subotu, sve će ovo brzo u zaborav osvoji li se ono najvažnije... Ali svaki mogući trofej je važan, to pogotovo vidimo sad kad  malo malo pa mijenjamo champions wall!!!!! Videjeli smo kako je lijepo kad se taj broj promijeni i nakon osvojenog liga kupa, svaka utakmica je važna, svaki trofej je bitan, ova generacija mora osvojiti što više trofeja, oni to zaslužuju! Već imamo 6 "major" trofeja sa ovom generacijom, u subotu idemo po sedmi koji bi nam otvorio vrata za još 2 gdje bi bili veliki favoriti. Smrdo ih ima 9, idemo po ligu prvaka i onda da se Klopp izjednači, a nakon toga i da ga prestigne u narednoj sezoni  :kuler

Community shield ne računam u to, čak i da osvojimo to nitko ne gleda kao major trophy već samo jednu prijateljsku humanitarnu utakmicu koja je uvod u sezonu... Kako i gledati to kao bitan trofej kad je nemali broj puta dijeljen između ekipa jer su igrali neriješeno..

Proklinjem englesku reprezentaciju i sve engleske klubove osim Liverpoola da ne osvoje ništa na međunarodnoj sceni u narednih 100 godina, minimum do 21.12.2121.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #3993 : Svibanj 23, 2022, 02:44 »
Nisam gledao što se tamo događalo niti ću imati srca ikada pogledati. Što je luigi rekao, ne znam na koga bih se ljutio, osjećao sam neusmjereni bijes i frustraciju, čisto nevjerovanje da su se stvari ovako okrutno rasplele. Smiješno je govoriti o traumama u nečem sporednom poput nogometa, ali svi znamo da se emocionalno vežemo i investiramo do te razine da je jako teško prihvatiti neke sportske ishode. Nakon utakmice sam otišao odmah malo srediti misli i odspavati, oduprijeti se potrebi za čitanjem komentara, za ruminacijom i analizom.

Ipak, osjećao sam potrebu da nešto napišem, da odam poštovanje i ponos koje osjećam za igrače i navijače. Ostat će žal i bolno sjećanje, ali kod stvari koje tako malo možemo kontrolirati ostaje da ih naučimo prihvatiti, makar kao privremene kozmičke nepravde koje će nam se kad-tad vratiti, kako zna reći naš dragi we_love_you_Liverpool.

Inače mislim da unazad par godina baš pretjerano psihologiziramo nogomet i pokušavamo predvidjeti što bi bilo da su se stvari ovdje ili ondje drugačije dogodile ili što je u glavama igrača Liverpoola, Cityja, Aston Ville u ovom ili onom trenutku. Mislim da takva psihoanaliza češće nabada nego pogađa i u konačnici šteti ukupnoj nogometnoj analitici, jer se doima kao vrlo hipotetički i nesuvisli pogled na nogomet. Moramo vjerovati da su igrači psihički spremni na ovakve scenarije i da ih neće nimalo omesti nego da će naprotiv pomesti rojaliste iz Madrida.

Po meni smo ove godine više zaslužili dobiti prvenstvo nego Ligu prvaka, ali ruku na srce ona mi općenito više znači. Nemojte biti tužni, plešemo poeziju u pokretu na rubu savršenstva ove sezone i siguran sam da ćemo je zaokružiti najvećim od trofeja. :) 
Mo Salah, you little dancer!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #3994 : Svibanj 23, 2022, 07:24 »
🗣️"If you want to win big, you have to be ready to lose big"

Jurgen Klopp

:amen
Never miss a good chance to shut up.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #3995 : Svibanj 23, 2022, 08:04 »
Likovi na forumu su ljuti na Villu što su izgubili na Etihadu :lol

Bolesna sezona, ne mogu nas opet tako dobiti i iduće.
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #3996 : Svibanj 23, 2022, 08:19 »

:lol pa to je to, tko je opće očekivao vodstvo od 0-2 u prvih 70 minuta?

ona plitica sreće između nas i njih opet je otišla njima i to je to. šest puta bi me više boljelo da je City kiksao, a mi odigrali 1-1 ili čak izgubili. to bi tek bio meltdown, a ovo je na kraju ipak očekivan ishod, samo što tijek događaja boli. jebga, to je nogomet, idemo dalje.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #3997 : Svibanj 23, 2022, 08:32 »
Mene najviše muči činjenica da su naše 3 mrtve trke uvijek i isključivo zbog sreće otišle na njihovu stranu. Nevjerojatno je bilo Gerrardovo klizanje 2014, pa zatim 2019 onih par milimetara šta nismo postigli gol, pa zatim nevjerojatan gol Kompanija kad je prelomio tekmu s Leicesterom a nije 5 golova u karijeri sve skupa dao i sad ovo, gubiš 0:2 u 75 minuti a u 81 minuti vodis 3:2 pa to je nevjerojatno. Spomenut ću i 2012 koja se nas ne tiče ali i ono zabit dva gola u sudačkoj nadoknadi onako za titulu. Jednostavno imaju osim klase i dosta sreće, ali nikad, nikad neće imat ono što mi imamo. Nadam se da u subotu osvajamo 7 titulu prvala Europe, vrijeme je da i taj sretni Real bude poražen pa nek čelavac ne spava cijelo ljeto od muke i ljubomore i nek daje onakve izjave kao jučer poslije tekme di onako proziva Gerrarda. Kad tad će se okrenut sreća i na našu stranu, a to će bit već iduće sezone.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #3998 : Svibanj 23, 2022, 08:44 »

Nismo ljuti što su izgubili, nego kako su izgubili. Mislim vodiš 2:0 do 75 minute, to je momčad koja vrijedi 433 milijuna eura po transfermarktu, odnosno 21 najskuplja momčad na svijetu. I primiš 3 gola u pet minuta.

Da ih je City nabio s par golova već u prvom poluvremenu puno bi nam lakše sve to palo, ovako je teško pomiriti se s tim. Uz to, kako je mashaka napisao očekivali smo da makar jedna utrka ode na našu stranu, ali ne, mi moramo odigrati sezonu s 30 pobjeda u prvih 32 utakmica da bi osigurali titulu. I ne samo to, nevjerojatan je način na koji su dobijali titulu, već je rečeno, Gerrardovo proklizavanje, pa Kompanyjev gol, i sad ovaj preokret u pet minuta.

Liga prvaka bi bila odlična utjeha, samo se bojim da smo si dobrano spustili izglede Thiagovom ozljedom.

"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #3999 : Svibanj 23, 2022, 10:01 »
@Lasko igrali su i tri dana prije utakmicu protiv Burnleya.

A sto se tice tih 3 gola za 5 minuta, vec vidjen scenarij. I mi smo preokretali slicno i primali slicno.

Mene samo sramota nasih navijaca koji vredjaju Gerrarda. Kad vidim dodje mi zao sto 2005 nije otisao u Chelsea.

Offline kenny77

• Newbie
« Odgovori #4000 : Svibanj 23, 2022, 10:19 »
Nisam gledao što se tamo događalo niti ću imati srca ikada pogledati. Što je luigi rekao, ne znam na koga bih se ljutio, osjećao sam neusmjereni bijes i frustraciju, čisto nevjerovanje da su se stvari ovako okrutno rasplele. Smiješno je govoriti o traumama u nečem sporednom poput nogometa, ali svi znamo da se emocionalno vežemo i investiramo do te razine da je jako teško prihvatiti neke sportske ishode. Nakon utakmice sam otišao odmah malo srediti misli i odspavati, oduprijeti se potrebi za čitanjem komentara, za ruminacijom i analizom.

Ipak, osjećao sam potrebu da nešto napišem, da odam poštovanje i ponos koje osjećam za igrače i navijače. Ostat će žal i bolno sjećanje, ali kod stvari koje tako malo možemo kontrolirati ostaje da ih naučimo prihvatiti, makar kao privremene kozmičke nepravde koje će nam se kad-tad vratiti, kako zna reći naš dragi we_love_you_Liverpool.

Inače mislim da unazad par godina baš pretjerano psihologiziramo nogomet i pokušavamo predvidjeti što bi bilo da su se stvari ovdje ili ondje drugačije dogodile ili što je u glavama igrača Liverpoola, Cityja, Aston Ville u ovom ili onom trenutku. Mislim da takva psihoanaliza češće nabada nego pogađa i u konačnici šteti ukupnoj nogometnoj analitici, jer se doima kao vrlo hipotetički i nesuvisli pogled na nogomet. Moramo vjerovati da su igrači psihički spremni na ovakve scenarije i da ih neće nimalo omesti nego da će naprotiv pomesti rojaliste iz Madrida.

Po meni smo ove godine više zaslužili dobiti prvenstvo nego Ligu prvaka, ali ruku na srce ona mi općenito više znači. Nemojte biti tužni, plešemo poeziju u pokretu na rubu savršenstva ove sezone i siguran sam da ćemo je zaokružiti najvećim od trofeja. :)

Trevelyan, ti si moj brat blizanac, alter ego koji je sročio osjećaje i misli upravo onakve kakve su i moje, a vjerujem ne samo moje. S tim da sam ja 2. poluvrijeme bio onemogućen da ga pratim direktno zbog posla ali sam pogledao najprije naših zadnjih 45 minuta pa onda ono na Etihadu čim sam mogao, navečer, u savršenom miru. Kao da sam se skriveno nadao da to nije bilo tako ili da će događaji krenuti nekim drugim tokom, a ne tako surovim za nas navijače voljenog crvenog liverpoolskog dresa.
A i gledajući reprizu zaboljela su me do smrti onih 5 prokletih minuta preokreta. Biti navijač Liverpoola je samo za ljude koji su puno strasti, ovakvih ili onakvih. Ali svakako, dubokih..
Na kraju, bilo bi prelijepo da završimo ovu legendarnu i možda neponovljivu sezonu najvrijednijim trofejem koji postoji. A za koji bi plavi iz Manchestera sigurno trampili nekoliko svojih naslova prvaka Engleske.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #4001 : Svibanj 23, 2022, 11:56 »
Ja nisam gledao utakmice, ni našu ni Cityevu. Ovo je valjda prvi put otkako pratim Liverpool da bi mi bilo prenapeto gledati, bilo da je City vodio već 5-0 u prvom poluvremenu ili ovako kako je na kraju ispalo što bi mi bilo još gore.

Znam da zvuči suludo, ali stvarno mi je bilo too much jer sam očekivao da će City opet nekako izvući ovu mrtvu trku, jednostavno je bilo gotovo nemoguće očekivati suprotno i iznervirao bi se previše.

Jbg, tako to ide, to je nogomet. Nema zamjerke našima, s ovoliko bodova bi u 95% situacija i liga bili prvaci. Stisli su do kraja i izgubili za bod od nemoguće momčadi s nemogućim budžetom. Napasti ozbiljno Ligu prvaka, bez obzira na sranje što Thiaga neće biti. A ako i tu izgubimo, jebiga, opet smo osvojili dva trofeja.

Došli smo od neizvjesnih borbi za 4 mjesto do neizvjesnih borbi za 4 trofeja. Stvarno smo se digli na jednu višu razinu, u sam svjetski vrh i nadam se da ćemo i u finalu LP to kapitalizirati, a i u godinama koje slijede.
Samo se nadam da ćemo u narednim godinama uzeti još koje prvenstvo, to bi mi bilo draže i od Lige prvaka.

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #4002 : Svibanj 23, 2022, 12:33 »
ovi kompleksi koji nam se stvaraju oko cityja me podsjećaju na fergusona i sve te godine patnje kad je man utd uvijek bio najveći rival, a uvijek bolji od liverpoola. mislim da ništa nije slučajno i to što se sad percipira kao sreća je zapravo dio sporta, city je moćna ekipa i sve što su dobili su zaslužili svake te sezone. realno, uvijek smo mi njih ganjali, a ne oni nas.

ali miran sam u glavi jer znam da imamo ekipu koja se može potući s njima svake godine i očekujem da sljedeće godine vraćamo titulu prvaka engleske. berba trofeja pod kloppom je tek počela.

Offline kenny77

• Newbie
« Odgovori #4003 : Svibanj 23, 2022, 12:34 »
Da, to je lijepa nada da u neizvjesnoj budućnosti u kojoj će šeici i dalje (a možda još i više) kupovati ispodprosječne ekipe u koje će upumpat silne petrol-dolarske-milijarde, na valu odrađenog posla Kloppa i ekipe osvojimo još koje prventsvo ili trofej općenito. Ovo je bila sjajna generacija, vrhunska u svakom smislu, sportskom i izvansportskom: bez afera, gluposti, kriminala i koječega što "krasi" mnoge druge ekipe, sa minimalnim trzavicama (Salah-Mane') itd. Dečki su stvarno sjajni, kapa dolje !!
Jedino što bih potpisao da i ne osvojimo prvenstvo u idućih par godina ako ćemo osvojiti još nekoliko Champions Leaguea. Pa makar i kao drugoplasirani iza ovih ljigavih plastično-napumpanih guardiolijevaca. Volio bih da im ni Haaland ne pomogne u toj njihovoj namisli da osvoje ChL u idućim godinama pa neka vide da pare ne znače automatski uspjeh (klasičan primjer toga je PSG ali ne samo u nogometu nego i u rukometu...)

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #4004 : Svibanj 23, 2022, 12:48 »
🗣️"If you want to win big, you have to be ready to lose big"

Jurgen Klopp

:amen

Kakva je ovo veličina od čovjeka i trenera.

Momcima svaka čast što su bili u igri do zadnjeg kola. U drugom dijelu sezone 16 pobjeda i 3 remija  :klanja. Osvajamo dogodine