Autor Tema: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi  (Posjeta: 3221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi
« Odgovori #45 : Rujan 22, 2021, 23:35 »
Stürmer-Talent Karim Adeyemi ist bei vielen Klubs begehrt. Auch beim @LFC steht er auf der Liste. @cfbayern verrät in „Englische Woche“, wie heiß das Gerücht ist und was er über die Adeyemi-Zukunft denkt.

#BILDLive #EnglischeWoche https://t.co/EJnamF4e4n
Never miss a good chance to shut up.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #46 : Rujan 23, 2021, 00:04 »
"Liverpool are very interested [in Jude Bellingham], but Jurgen Klopp has inhibitions about signing Dortmund players." [@cfbayern] https://t.co/mBkMh4t57H

Ovo je istina. Sjećam se da su svi očekivali po dolasku Kloppa u Liverpool da će htjet dovest nekog igrača iz Dortmunda tipa Hummels, Reus itd međutim imao je izjavu tad da ne planira nikad dovodit igrače iz svojeg bivšeg kluba. Svi bi mi Bellinghama ili Ricea ali nažalost bojim se da su naša realnost, što zbog ovih okolnosti i cijena, nekakvi da ne kažem poluanonimni negotovi proizvodi.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #47 : Rujan 23, 2021, 13:33 »
Koliko bi iskrcali love za Chiesu? Ajmo matematičari..

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #48 : Rujan 23, 2021, 14:12 »
Koliko bi iskrcali love za Chiesu? Ajmo matematičari..
više sam fizičar pa kontam koliko god da se da, da bi se pokrivalo onim šta dobijemo od prodaje manea. kakve god cifre bile, kod obojice.

Offline Virgil

• Full Member
« Odgovori #49 : Rujan 23, 2021, 15:03 »
Chiesu je nemoguće dovesti.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #50 : Rujan 23, 2021, 15:22 »
Chiesu je nemoguće dovesti.
flanagan je bio standardan igrač još na krivoj strani u jednoj od najuzbudljivih momčadi koje sam ikad gledao. jon flanagan.
znači da je moguće. sve je moguće.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #51 : Rujan 23, 2021, 17:06 »
flanagan je bio standardan igrač još na krivoj strani u jednoj od najuzbudljivih momčadi koje sam ikad gledao. jon flanagan.

:lol :lol

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #52 : Rujan 23, 2021, 17:21 »
:lol :lol

Offline Virgil

• Full Member
« Odgovori #53 : Rujan 24, 2021, 09:09 »

:rotfl

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #54 : Rujan 24, 2021, 09:41 »
Nemoj tako. Mali se probio i sada je kod Aggera.  :D

Say what again!

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #55 : Rujan 24, 2021, 18:31 »
Bellingham i Chiesa bi bili moji pickovi. Jest da bi nam bilo potrebno 150 miliona funti ali bili bi mirni s kadrom barem 2 prijelazna roka kad bi se novac štedio, odnosno ne bi se trebalo skoro ništa trošit.

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #56 : Rujan 24, 2021, 18:58 »
Bellingham i Chiesa bi bili moji pickovi. Jest da bi nam bilo potrebno 150 miliona funti ali bili bi mirni s kadrom barem 2 prijelazna roka kad bi se novac štedio, odnosno ne bi se trebalo skoro ništa trošit.
Chiesa ne dolazi ako Mane ne ode,mislim da je to jasno kao dan.. realni transferi uz to da Mane ostane su Sarr i slicni.
A kako stvari stoje Keita je 99% na izlaznim vratima + ovo sad sto se tice novog ugovora a i kvalitetom nije ta klasa,ni u napadu ni u obrani nije nista specijalno,radije bi da mi Elliott igra nego on.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #57 : Rujan 24, 2021, 19:27 »
Chiesa ne dolazi ako Mane ne ode,mislim da je to jasno kao dan.. realni transferi uz to da Mane ostane su Sarr i slicni.
A kako stvari stoje Keita je 99% na izlaznim vratima + ovo sad sto se tice novog ugovora a i kvalitetom nije ta klasa,ni u napadu ni u obrani nije nista specijalno,radije bi da mi Elliott igra nego on.

Zašto jednostavno ne bi mogli zadržat Manea, Firmina, Salaha, Jotu i nadodat im još jednu jaču opciju, pa u tom slučaju imaš na klupi recimo Firmina i Jotu, pa lakše i rotiraš ekipu. Riješiš se Oxa i Keite i uštediš 240 k tjedno na plaći, valjda ćemo dobit i kakve odštete za njih, jasno je ko dan da ćemo bit na velikom gubitku s njima s obzirom na uloženo/vraćeno ali jednom moramo krenut dalje jer Ox je beskoristan, a Keita je od sitne koristi koliko je plaćen. Nadam se da će Origi i Minamino nešto odigrat i dodat još koji gol na konto da zaradimo nešto na njima da si možemo priuštit neku bolju napadačku opciju. A očekujem i trajni odlazak ovih posudbaša( Davies, Rhys, Van den Berg, Woodburn, Ojo) i tu se može nešto izvuć jer će svi redovno igrat i nadam se dobro odigrat. Naravno tu je i Neco i Phillips koji po meni trebaju ići, ali mora ih Klopp i stavit da odigraju nešto. Nijedan ni drugi nisu bili blizu prvih 11 protiv Norwicha u liga kupu a kamoli će bit u Premierligi i Ligi prvaka. Sve u svemu bit će nam potreban top veznjak i napadačka opcija koja je bolja od dvojca Origi/Minamino da napredujemo dalje kao ekipa. I plus ostavio bi Milog još jednu godinu ako se bude moglo čisto da imamo igrača više u vezi ako nas napuste nadam se Keita i Ox.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #58 : Rujan 24, 2021, 20:02 »
Jer su Mane, Salah i Firmino u 30. godini. To naravno nije staro, ali ne želiš dopustiti da ti sva tri zajedno ostare pa uzmeš svake godine lovu za jednoga i zamijeniš ga sa mlađom varijantom koja ima kvalitetu skoro kao taj i potencijal da bude na toj razini ili možda i više.
Never miss a good chance to shut up.

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #59 : Rujan 25, 2021, 16:58 »
Kakav bi bio Lucas Paqueta ? Kako citam pruza odlicne partije u Lyonu.