Autor Tema: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi  (Posjeta: 4134 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi
« Odgovori #30 : Rujan 22, 2021, 12:21 »
Jel prati netko malo detaljnije francusku ligu? Jel gledao mozda malo vise Gouiria? Cini mi se kao nesto sto bi nam mogla biti zanimljiva opcija.

https://www.transfermarkt.com/amine-gouiri/profil/spieler/418659

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #31 : Rujan 22, 2021, 13:21 »
Jel prati netko malo detaljnije francusku ligu? Jel gledao mozda malo vise Gouiria? Cini mi se kao nesto sto bi nam mogla biti zanimljiva opcija.

https://www.transfermarkt.com/amine-gouiri/profil/spieler/418659

Pisao sam o njemu još ovog ljeta, ali ne zato jer sam nešto previše pratio Nicu nego je netko napravio članak gdje su usporedili po grafovima par igrača s Friminom, odnosno s ulogom koju Firmino odrađuje. Pogledao sam youtube kompilacije tih igrača i on mi se najviše svidio. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #32 : Rujan 22, 2021, 13:34 »
Pisao sam o njemu još ovog ljeta, ali ne zato jer sam nešto previše pratio Nicu nego je netko napravio članak gdje su usporedili po grafovima par igrača s Friminom, odnosno s ulogom koju Firmino odrađuje. Pogledao sam youtube kompilacije tih igrača i on mi se najviše svidio. :D
Ono sto sam ja vidio, mi se cini malo direktniji od Firmina, a s obzirom na to da mi se cini da je u mladim kategorijama igrao dosta i na strani ja sam vise razmisljao kao o opciji umjesto Manea, al kazem nisam ga previse gledao vec je jednostavno iskocio kroz neke parametre pa sam ga malo uhvatio i na youtubeu.

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #33 : Rujan 22, 2021, 14:58 »
Suareza   uvijek salim se
volio sam ga u LFC  volim kako igra za Atletico-svaka cast

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #34 : Rujan 22, 2021, 17:00 »
Ja bi Saint Maximina kad Newcastle ispadne iz lige.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #35 : Rujan 22, 2021, 17:06 »
Ja bi Saint Maximina kad Newcastle ispadne iz lige.
Ajme samo da se drzimo dalje od raznih klauna tipa Saint Maximin i Traore, ostavimo te fifa igrace u igricama.

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #36 : Rujan 22, 2021, 17:15 »
Ajme samo da se drzimo dalje od raznih klauna tipa Saint Maximin i Traore, ostavimo te fifa igrace u igricama.

Jel moras poppljuvt svacije zelje ili su dobri samo oni koji tebi odgovaraju?

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #37 : Rujan 22, 2021, 17:17 »
Jel moras poppljuvt svacije zelje ili su dobri samo oni koji tebi odgovaraju?
Pardon, mislio sam da se smije raspravljati o stvarima, da je to poanta foruma, ocito sam se zajebao. My bad.

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #38 : Rujan 22, 2021, 17:29 »
Pardon, mislio sam da se smije raspravljati o stvarima, da je to poanta foruma, ocito sam se zajebao. My bad.

Obicno od tebe i ocekujem takve odgovore cim se spomene neki igrac koji odskace od onoga sto je u tvojim zamislima. Ova tema i nije namjenjena da bude ozbiljnog shvacanja. Neko je napisao da zeli Vlasica, sledeci odgovor je tvoj koji ce nam on k***c (ne tim rjiecim, ali u tom smlislu). Ako je vec nesto sa cim se ne bi slozio, nekad je bolje iskulirati.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #39 : Rujan 22, 2021, 17:43 »
Obicno od tebe i ocekujem takve odgovore cim se spomene neki igrac koji odskace od onoga sto je u tvojim zamislima. Ova tema i nije namjenjena da bude ozbiljnog shvacanja. Neko je napisao da zeli Vlasica, sledeci odgovor je tvoj koji ce nam on k***c (ne tim rjiecim, ali u tom smlislu). Ako je vec nesto sa cim se ne bi slozio, nekad je bolje iskulirati.
Osobno na potpuno drukciji nacin shvacam forum, ne kao mjesto di se svi moraju slagat s tobom nego kao mjesto di mozes izrazit i slaganje i neslaganje s necim. U ovoj temi je prije Saint Maximina spomenuto nekih 10ak igraca, neki su mi bolji, neki losiji, neke bi htio kod nas neke ne a nisam komentirao nijednog.

Ako mi je netko govno reci cu da mi je govno, ako je nekom igrac koji je meni super govno nek to kaze, pa necu to shvatit osobno. Ako ce mi se dat mozda cu probat obrazlozit zasto mi je super, ako nakon toga netko meni obrazlozi zasto mu je govno mozda i nesto novo otkrije/naucim. A opet ako ostane na super mi je/govno mi je opet ok.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #40 : Rujan 22, 2021, 17:44 »

A kad nam ovi pravi igračine nisu dostupni iz financijskih razloga. Can't have it both ways.  :D

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #41 : Rujan 22, 2021, 18:02 »
Dajte ba kakav Saint Maximin pa razbio bi 3 put tv za vrijeme tekme.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #42 : Rujan 22, 2021, 18:22 »
Dajte ljudi, smirite tenzije... Ja sam bio samo sarkastičan u vezi Saint Maximina  :lol
Izbacilo mi danas par njegovih golova za Newcastle na instagramu koji su buli sasvim solidni i rekao idem malo trolat. Ne loš igrač ali nije ono čemu trebamo težit  :)

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #43 : Rujan 22, 2021, 18:29 »
Osobno na potpuno drukciji nacin shvacam forum, ne kao mjesto di se svi moraju slagat s tobom nego kao mjesto di mozes izrazit i slaganje i neslaganje s necim. U ovoj temi je prije Saint Maximina spomenuto nekih 10ak igraca, neki su mi bolji, neki losiji, neke bi htio kod nas neke ne a nisam komentirao nijednog.

Ako mi je netko govno reci cu da mi je govno, ako je nekom igrac koji je meni super govno nek to kaze, pa necu to shvatit osobno. Ako ce mi se dat mozda cu probat obrazlozit zasto mi je super, ako nakon toga netko meni obrazlozi zasto mu je govno mozda i nesto novo otkrije/naucim. A opet ako ostane na super mi je/govno mi je opet ok.

Ja opet ne uzimam ovu temu za ozbiljno da se upustam u raspravu oko pojedinih igraca koje bih, a koje ne bih gledao u klubu.

Da nas se povezuje sa njim preko transfera pa bih i komentirao da nam ne treba neki novi Ben Arfa i sl. Ova tema mi dodje kao zelja za igracem koji mi odgovara oku. U ovom trenutku Saint maximin ima slobodu u igri, kao Quaresma, i vjerujem da  se ne bi uspio u Kloppovom sistemu, ali mi je isto tako jasno zasto bih ga neko gledao kod nas i zasto mu se svidja taj igrac. Ne moram odmah popljuvati necije misljenje.

Ovo je tema za zelje i pozdrave. Nek na tome i ostane.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #44 : Rujan 22, 2021, 23:07 »
"Liverpool are very interested [in Jude Bellingham], but Jurgen Klopp has inhibitions about signing Dortmund players." [@cfbayern] https://t.co/mBkMh4t57H
Never miss a good chance to shut up.