Autor Tema: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice  (Posjeta: 38159 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
Odg: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice
« Odgovori #1515 : Prosinac 04, 2021, 18:03 »
Cijelo drugo poluvrijeme Salah nije lopte vidio i onda onaj potez na kraju, kakav dodir, kakva klasa.

I onda Divock fenomenalna mirnoća i završnica, sreća nije Mane bio tamo, tko zna gdje bi to završilo.

Već sam krenuo pisat kako imamo previše kikseva i ne uzimamo bodove kad ne igramo dobro, a to ne može završiti s titulom. Ogromna pobjeda.

sreca da Mane nije bio tamo  :D :D

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #1516 : Prosinac 04, 2021, 18:03 »
Dajte ovom čovjeku da igra više.... Apsolutno svaki njegov potez od ulaska u igru je bio 5 puta smisleniji i kvalitetniji nego najkvalitetniji potez Manea na utakmici....

Strašno teška utakmica protiv ovakve ekipe protiv koje se to i očekivalo... Ne volim ekipe koje nakon 15 kola imaju 12-13 gol razliku, ali jasno je da su to jako žilave ekipe i da je jedino bitna da su osvojena ogromna 3 boda!! Ništa nije išlo, takav dan je bio, toliko traljavih reakcija, onaj promašaj Jote nestvarno.... Ali tu je tata  :kuler
Proklinjem englesku reprezentaciju i sve engleske klubove osim Liverpoola da ne osvoje ništa na međunarodnoj sceni u narednih 100 godina, minimum do 21.12.2121.

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1517 : Prosinac 04, 2021, 18:05 »
I šta bi da smo prodali Origija na ljeto kao što se očekivalo? Dok god ima volje i želje za nogometom ne bi imao drugog backupa na klupi.  :D

Inače nije mi jasno onakvo strahopoštovanje prema onom running backu iz Wolvesa kao da je prime Ronaldo svaki put kod lopte a ne on.  :lud

• Hero Member
« Odgovori #1518 : Prosinac 04, 2021, 18:07 »
I šta bi da smo prodali Origija na ljeto kao što se očekivalo? Dok god ima volje i želje za nogometom ne bi imao drugog backupa na klupi.  :D

Inače nije mi jasno onakvo strahopoštovanje prema onom running backu iz Wolvesa kao da je prime Ronaldo svaki put kod lopte a ne on.  :lud

To mi je baš zapalo za oko, nevjerojatno koliko su ga previše respektirali, najviše se vidjelo u onoj situaciji kad je Allisonu umalo zeznuo, a imao čistu loptu da pokupi... Onda Van Dijk ide prepotentno da pokaže da je nadmoćniji od Traorea i gubi loptu bezveze, a on u takvim situacijama uglavnom ne želi nikakav rizik već ispucava loptu... Glupo, kao što je glupo i to što je šutao slobodnjak protiv Evertona na 1-2 u idealnoj situaciji za Trenta samo da zabije Pickfordu  :D
Proklinjem englesku reprezentaciju i sve engleske klubove osim Liverpoola da ne osvoje ništa na međunarodnoj sceni u narednih 100 godina, minimum do 21.12.2121.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1519 : Prosinac 04, 2021, 18:15 »
Baš slatka pobjeda protiv odvratne momčadi u kojoj se vidi izniman utjecaj portugalske *****čadi. Valjanje po travi, zadržavanje vremena...kao da ih Simeone vodi.

Jedna od poznatih frustrirajućih utakmica, gdje nam stalno fali taj zadnji dodir. Ona Jotina idiotarija mi je debelo pokvarila dojam o njemu, doslovno amaterski potez. U 3. HNL bi ti se rugali da onako idiotski završavaš akciju.

Salah još jednom dodir genija, kakav prvi dodir. Origi majstorski riješio. Nadam se da počinje protiv Milana.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #1520 : Prosinac 04, 2021, 18:28 »
velika sreća da se njihov mladi bek (pratiti ga za dalje) ozlijedio i izašao, jer ne bi dozvolio da salah primi loptu i pobjegne mu

Offline luigi

• Hero Member

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1522 : Prosinac 04, 2021, 18:33 »
Da ne ponavljam ono što sam napisao prije par tjedana. Ja Divocka obožavam gledat na terenu
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1523 : Prosinac 04, 2021, 20:54 »
Ma Origi je strasan decko i igracina i steta velika sto malo il nikako igra, i njegovi su golovi zlata vrijedni, mada to kod Kloppa ne pije vodu nit mu ista znaci,steta.

:love
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline moki

• Sr. Member
« Odgovori #1524 : Prosinac 04, 2021, 21:16 »
Yebo vas Mane.Gori ste of Monella sa Salahom.Jel on kriv za sve danasnje,a i promasaje u poslednjih 100 utakmica?

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1525 : Prosinac 04, 2021, 21:25 »
Akcija za gol Origija cista petica. Majstorska lopta Van Dijka za Salaha, njegovo primanje cista perverzija i kako je samo sebicno dodao za odlicnu zavrsnicu Origija..  ]:)

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1526 : Prosinac 04, 2021, 23:36 »
Yebo vas Mane.Gori ste of Monella sa Salahom.Jel on kriv za sve danasnje,a i promasaje u poslednjih 100 utakmica?

Pomiri se s tim, odkako je Shaqiri otišao netko mora preuzeti glavnu krivicu za sve loše šta se dogodi tako da je Mane svaku utakmicu uvjerljivo najgori igrač na terenu bez obzira na sve.  :D

Offline moki

• Sr. Member
« Odgovori #1527 : Prosinac 05, 2021, 09:00 »
Pomiri se s tim, odkako je Shaqiri otišao netko mora preuzeti glavnu krivicu za sve loše šta se dogodi tako da je Mane svaku utakmicu uvjerljivo najgori igrač na terenu bez obzira na sve.  :D
Bas tako.Zaista nema vise smisla prozivati coveka....

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1528 : Prosinac 05, 2021, 09:01 »
jedva sam čekao ući na forum poslije onakve završnice. tko drugi ako ne Divock, umazit će se nas pa ćemo svakim ulaskom očekivati pobjednički gol. luda tekma, da je bilo malo više sreće moglo je ući par prilika. taman kad sam pohvalio Jotu, promaši nepromašivo. no ne kvari mi to sliku o njemu, vjerojatno ga malo ponijelo iz silnog htijenja da zabije staroj ekipi pa nije bio hladnokrvan kao inače. nedavno sam napisao da ne očekujem 6/6, prije 4/6. kako se dobro osjećam što se posipam pepelom.  :)))
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

• Hero Member
« Odgovori #1529 : Prosinac 05, 2021, 13:00 »
Kad pogledamo sve mislim da možemo biti zadovoljni jučernjom utakmicom. I sa igrom i rezultatom, igali smo protiv najtvrđeg rivala u ligi kojem nismo dopustili nikakvu šansu, a i ono što su kao prijetili bili su očiti ofsajdi. Uz sve okolnosti stvorili smo dosta kvalitetnih šansi, ali nije išlo, nije bio naš dan, ali je završen idealno i ovako je slađe! Ne možemo uvijek dati 3-4 gola  :D

Od Trentove šanse na fantastičan pas Thiaga preko obrane gdje je Trent neočekivano ispao sebičan i šutirao iz voleja umjesto da je išao na dodavanje na drugu stativu, zatim šut Jote glavom na drugoj stativi kakve on obično posprema u gol, pa ona odlična akcija gdje je Robertson ubacio oštru loptu koja je bila prejaka za Manea, a onaj odlični lijevi bek je skinuo sa kopačke Salahu koji bi zakucao zicer, pa onda ona 2 šuta Thiaga u jednoj sekundi gdje je opet malo nedostajalo, zatim nestvaran promašaj Jote koji bi on zabio lagano bilo gdje drugo na svijetu, ali jučer čini mi se izrevoltiran zvižducima malo se pogubio i htio ju je iz tog revolta napucati što jače u mrežu... Bio je poslije i šut Manea sa 8-9 metara i odlična intervencija golmana.

Dakle 5-6 odličnih šansi koje smo prije gola iskreirali protiv jako jako tvrde ekipe, obično bi za to dali 2-3 gola, ali jučer nije bio slučaj., na kraju se zasluženo vratilo i možemo biti prezadovoljni kako smo riješili ova 2 teška gostovanja, prije svega kako je ekipa odreagirala nakon poraza od West Hama.