Autor Tema: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice  (Posjeta: 27932 )

we_love_you_Liverpool i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline scouser68

• Hero Member
Odg: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice
« Odgovori #885 : Listopad 19, 2021, 11:29 »
Mi s nikim nismo losi za vrijeme Kloppa sem nekih Spanjolskih klubova

Da. Sevilla, Atletico i Real konkretno..

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #886 : Listopad 19, 2021, 12:20 »
Gledajuci međusobne omjere u premierligi i to konkretno na Old Tradfordu u eri Kloppa mi smo tamo jednom izgubili, tri puta remizirali i jednom pobijedili. Dodatno smo van lige odigrali jos dva puta kod njih kada smo izgubili u FA kupu 3:2 i remizirali u Ligi Uefe (ali je taj remi bio jednak pobjedi jer smo ih izbacili u nasem jedinom europskom dvoboju).
Mozda zato sto smo kao ekipa u tom periodu bili bolji se valjda ocekivao jos bolji rezultat no on po meni ustvari i nije toliko los na Old Traffordu.

Doma na Anfieldu smo s njima (gledam isto za vrijeme Kloppa) jednom izgubili, tri puta remizirali i dva puta pobijedili. I dodatno jos jednom pobijedili u Ligi Uefe.. 

Iako je to daleko manje bitno, dobili smo ih u tom periodu i jednu prijateljsku u Americi pred 100 tisuca ljudi kad je Shaq zabio skarice.. :D

I to je to u Kloppovoj eri. Ne znam, ne cini mi se da smo s njima sad bas toliko losi za vrijeme Kloppa..  :neznam

4 pobjede u 14 tekmi gdje smo uvijek bili veliki favoriti, a oni "smiješni" je loše. Čitaj teme prije svake od tih tekmi, čovjek bi očekivao da imamo barem 8-9 pobjeda u tih 14 tekmi koliko puta se pisalo da su užasni i da ćemo ih proći kao plitak potok.
Never miss a good chance to shut up.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #887 : Listopad 19, 2021, 12:48 »
4 pobjede u 14 tekmi gdje smo uvijek bili veliki favoriti, a oni "smiješni" je loše. Čitaj teme prije svake od tih tekmi, čovjek bi očekivao da imamo barem 8-9 pobjeda u tih 14 tekmi koliko puta se pisalo da su užasni i da ćemo ih proći kao plitak potok.

Ja sam stavio realne rezultate. To meni ne izgleda tako lose kako ti prezentiras. Ocekivanja su jedno, a rezultati nesto drugo. I ne slazem se da smo uvijek bili favoriti u tim utakmicama. Te su utakmice uvijek drugacije, cesto u njima ne odlucuje roster jednih ili drugih. Klopp po meni s njima nema los omjer. Mogao bi iz nekog navijackog kuta ocekivanja biti bolji, ali daleko je od loseg..

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #888 : Listopad 19, 2021, 12:52 »
Ovo je tekma u kakvoj bilo kakva rasprava o formi, kvaliteti ne drži vodu. Silno je teško igrat nama na Traffordu, silno je njima teško igrat na Anfieldu. Ovo su utakmice na nož, sa puni trke, agresije, kartona i svega ostalog. Pa mi smo redovno doma dobijali United i to za vrijeme zlatne ere Fergusona iako su oni tada bili masu bolji od nas, isto smo mi sada bolji ali svejedno možemo tamo izgubit. Rezultati zadnjih 10 ak godina svjedoče o izjednačenosti ovih dvoboja, od 2008 smo mi njih uzeli 3 puta na gostovanju, i oni nas 3 puta.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #889 : Listopad 19, 2021, 12:55 »
Ja sam stavio realne rezultate. To meni ne izgleda tako lose kako ti prezentiras. Ocekivanja su jedno, a rezultati nesto drugo. I ne slazem se da smo uvijek bili favoriti u tim utakmicama. Te su utakmice uvijek drugacije, cesto u njima ne odlucuje roster jednih ili drugih. Klopp po meni s njima nema los omjer. Mogao bi iz nekog navijackog kuta ocekivanja biti bolji, ali daleko je od loseg..

Ne mislim niti ja da su rezultati užas nego pričam o tome kako se uvijek priča da su oni loši i da ćemo ih lako dobiti pa gotovo uvijek prema tim prognozama "kiksamo". Tako se pisalo prije svih tih 14 tekmi pa smo dobili samo 4. Evo piše se i sad i istina je da su loši pa opet očekujem užasnu tekmu i "kiks".

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #890 : Listopad 19, 2021, 12:56 »
Ne mislim niti ja da su rezultati užas nego pričam o tome kako se uvijek priča da su oni loši i da ćemo ih lako dobiti pa gotovo uvijek prema tim prognozama "kiksamo". Tako se pisalo prije svih tih 14 tekmi pa smo dobili samo 4. Evo piše se i sad i istina je da su loši pa opet očekujem užasnu tekmu i "kiks".

Ali smo i izgubili samo 3 od tih 14 jel?  B-)

I sta je tocno kod njih kiks? Mislim remi tamo nije kiks meni..
Drugo je to sto bi navijacki htio 3 boda..

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #891 : Listopad 19, 2021, 13:15 »
Ali smo i izgubili samo 3 od tih 14 jel?  B-)

I sta je tocno kod njih kiks? Mislim remi tamo nije kiks meni..
Drugo je to sto bi navijacki htio 3 boda..

Nije ni meni.

Ja samo kažem da se ne bi smjelo opet pisati da ćemo ih lagano pregaziti kad povijest pokazuje drugačiju statistiku kad su imali i gore momčadi od ove.

Online Raptor

• Hero Member

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"

Online Raptor

• Hero Member
« Odgovori #894 : Listopad 19, 2021, 15:57 »
prijavio u imovinskoj da navija za City
A kad nam sudi protiv citya onda je obrnuta situacija? :D

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #895 : Listopad 19, 2021, 16:25 »
A kad nam sudi protiv citya onda je obrnuta situacija? :D
pa da. znaš kako to ide s imovinskim, uvijek neka muljaža. :D

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #896 : Listopad 21, 2021, 08:40 »
Pred ovakve derbije nema pravila. Jednostavno je sve moguće. Od dosadnih 0-0, do vatrometa golova

Ja samo želim da se od prve minute postavimo kao momčad koja ide na 3 boda, pa kako god završilo na kraju
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #897 : Listopad 21, 2021, 11:53 »
Players participating in AFCON will leave soon after the final whistle blows on Boxing Day and some players may not fly back until the second week of February

They could miss up to eight games, six Premier League and two FA Cup games. (the Athletic)

Ovo bi mogao biti problem. Nitko nije očekivao da će repke tako "brzo" pozvati svoje igrače, skoro 2 tjedna prije početka.

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #898 : Listopad 21, 2021, 13:05 »
Players participating in AFCON will leave soon after the final whistle blows on Boxing Day and some players may not fly back until the second week of February

They could miss up to eight games, six Premier League and two FA Cup games. (the Athletic)

Ovo bi mogao biti problem. Nitko nije očekivao da će repke tako "brzo" pozvati svoje igrače, skoro 2 tjedna prije početka.

Ja sam totalno zaboravio na AFCON, ne znam kako cemo se provesti bez Salaha, Manea...

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #899 : Listopad 21, 2021, 13:45 »
Ja sam totalno zaboravio na AFCON, ne znam kako cemo se provesti bez Salaha, Manea...

Trebalo je biti dobro jer su trebali izbivati samo dvije tekme u ligi (CP i Brentford) i jednu u FA kupu. Sad se situacija promijenila.