Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 84422 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #975 : Rujan 10, 2021, 01:03 »
Po meni takodjer, samo obrnuto :D

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #976 : Rujan 10, 2021, 08:02 »
Bareaking Bad smorcina teska,odustavao sam od gledanja 3 puta,pa sam nastavljao samo zbog toga da je zavrsim da mogu reci kako je jebeno precijenjena,a svi kazu kako je vrhunska,ne znam meni nije legla.

Online lfc

• Hero Member
« Odgovori #977 : Rujan 10, 2021, 11:03 »
Super je meni serija Breaking Bad ali nije to na razini Wirea ili Sopranosa.. BB mi je u nekim trenucima ko strip nekakav  :D

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #978 : Rujan 10, 2021, 11:04 »
Pogledao sam Breaking Bad opet nakon 7 godina,nedavno.

Jos sam se jednom uvjerio kakvo je to remek djelo od serije.Neke stvari sam i zaboravio pa ih se bilo lijepo podsjetiti.

Za mene osobno najbolja serija ikad.

Online Skipper

• Hero Member
« Odgovori #979 : Rujan 10, 2021, 13:43 »
smorčina su Živi mrtvaci, razvukli su i učinili dosadnim nešto što je imalo odličan početak (prvu sezonu). Žica i BB su savršene na svoj način i razina iznad svih (kao i Sopranosi).

to su spore dramske serije koje se temelje na dijalozima i odnosima između likova, a akcija je skroz u drugom planu. ali zato kad zagrmi i u jednoj i u drugoj seriji, ti se klipovi stalno vrte i postaju kultni. nikad mi neće dosaditi reprizirati spomenute serije i svaki put poželim da ih mogu gledati po prvi put. u tome nisam jedini i to je ono što ih čini maestralnim.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #980 : Rujan 10, 2021, 14:26 »
Bareaking Bad smorcina teska,odustavao sam od gledanja 3 puta,pa sam nastavljao samo zbog toga da je zavrsim da mogu reci kako je jebeno precijenjena,a svi kazu kako je vrhunska,ne znam meni nije legla.
Mislim da niko nije gledao tu seriju, zato ti i jeste bila smor. Pogledaj Breaking Bad sa Cranstonom u glavnoj ulozi, neces se pokajati

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #981 : Rujan 10, 2021, 14:51 »
Kod Breaking bada jedino sto mi valja je upravo gluma Bryana Cranstona, sama prica glavnog lika mi je nerealna. Govorimo o geniju ne samo kemije nego i matematike, mehanike i planiranja. Takav genije ne radi kao srednjoskolski nastavnik i perac automobila. Al opet serija je, od nekud su morali da krenu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #982 : Rujan 10, 2021, 15:25 »
Jbg, cilj serije mi je da mi bude zabavna, pa tek onda realna. Mene je zica smorila, nikad je nisam ni zavrsio. McNultya negdje da sretnem opalio bi mu samar koliko je iritantan, a nit zna glumiti npr

Online lfc

• Hero Member
« Odgovori #983 : Rujan 10, 2021, 15:52 »
Ekipa koja je gledala i Wire i Sopranose, pitanje. Kad bi morali odabrat jednu od te dvije koja vam je bolja/draža, koja bi to bila?

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #984 : Rujan 10, 2021, 16:06 »
Ekipa koja je gledala i Wire i Sopranose, pitanje. Kad bi morali odabrat jednu od te dvije koja vam je bolja/draža, koja bi to bila?

To je kao da roditelja pitaš koje mu je dijete draže.  :D

Inače jučer je bilo 20 godina od premijere još jednog remek djela, Band of Brothers. Navodno je u produkciji još jedna miniserija na temu ww2, Masters of the Air. Hanks, Spielberg i Fukunaga će imati svoje prste i u ovome tako da bi trebalo biti odlično.  :super

Online lfc

• Hero Member
« Odgovori #985 : Rujan 10, 2021, 16:09 »
To je kao da roditelja pitaš koje mu je dijete draže.  :D

Inače jučer je bilo 20 godina od premijere još jednog remek djela, Band of Brothers. Navodno je u produkciji još jedna miniserija na temu ww2, Masters of the Air. Hanks, Spielberg i Fukunaga će imati svoje prste i u ovome tako da bi trebalo biti odlično.  :super

Ajde onda odgovori, koje ti je dijete draže  :D

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #986 : Rujan 10, 2021, 17:24 »
Breaking bad pa Sopranosi, ali jako gusto. Wire ipak dosta ispod za mene, nakon dosta godina borbe sa samim sobom prihvatio sam rizik da ispadnem nekul i kazem da mi Wire nije najbolja ikad. Ono  :roll

SPOILER ALERT mozda u najavi
Ajmo zakuvat: sta se desilo na kraju Sopranosa?
Say what again!

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #987 : Rujan 10, 2021, 17:56 »
Ajde onda odgovori, koje ti je dijete draže  :D

Ne može.  :p

Baš ćete mi zgaditi Breaking Bad ovim tempom.  :roll

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #988 : Rujan 10, 2021, 18:08 »
Breaking Bad broj jedan, ostalo je podložno promjenama.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #989 : Rujan 10, 2021, 18:58 »
Breaking bad pa Sopranosi, ali jako gusto. Wire ipak dosta ispod za mene, nakon dosta godina borbe sa samim sobom prihvatio sam rizik da ispadnem nekul i kazem da mi Wire nije najbolja ikad. Ono  :roll

SPOILER ALERT mozda u najavi
Ajmo zakuvat: sta se desilo na kraju Sopranosa?

Wire pa Sopranosi.

@marko

Tony je mrtav, ubijen po narudzbi Patsy Parisia.