Autor Tema: Fantasy Premier League  (Posjeta: 66623 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Fantasy Premier League
« Odgovori #795 : Kolovoz 24, 2021, 19:39 »
Ko napadac 12.5

Ako bude kojim cudom veznjak onda i vise.

Bas gledam po redditu, najvecu cijenu od 14, imali su Henry, Ronaldo i Van Persie. Mbappe da dodje, mislim da bi kostao oko 11.5. Posto je vise krilni napadac. Vjerujem da bi veca cijena bila Haalandu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #796 : Kolovoz 24, 2021, 19:53 »
Bas gledam po redditu, najvecu cijenu od 14, imali su Henry, Ronaldo i Van Persie. Mbappe da dodje, mislim da bi kostao oko 11.5. Posto je vise krilni napadac. Vjerujem da bi veca cijena bila Haalandu.
I Suarez je bio 14.0 ali je otisao u Barcu

Online Bobby

• Hero Member
« Odgovori #797 : Prosinac 07, 2021, 12:54 »
Vidim da postoji mogućnost napraviti H2H kup samo za našu ligu, pa ako ste za može administrator to pokrenuti. Zanimljiv koncept jer dosad nisam igrao neku H2H ligu.

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #798 : Prosinac 07, 2021, 13:53 »
Apsolutno za
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #799 : Prosinac 26, 2021, 23:25 »
Vidim da postoji mogućnost napraviti H2H kup samo za našu ligu, pa ako ste za može administrator to pokrenuti. Zanimljiv koncept jer dosad nisam igrao neku H2H ligu.

Jbg zaboravio na ovo...

Jel netko popratio pravila u poslednje vreme, jesu nudili dodatni/e free hitove zbog otkazivanja?

Kolega je iskoristio chip u 17 kolu i sad opet ima pravo na njega!

U pravilima stoji da daju jedan free hit i 2 wc.

Edit: FPL MANAGERS TO GET EXTRA FREE HIT CHIP

Managers in Fantasy Premier League have had to deal with a lot of uncertainty recently, with the unprecedented number of postponed Premier League fixtures affecting their plans.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #800 : Prosinac 26, 2021, 23:55 »
Da. Samo sto ne mozes koristiti zaredom dva kola oba.
Mene je ovaj haos sa odgadjanjem utakmica dobro pogurao
U ovoj ligi sto igramo u pare prijatelj mi je bjezao 115 bodova prije 3 kola, sad mi bjezi 33.

Online Bobby

• Hero Member
« Odgovori #801 : Prosinac 27, 2021, 12:52 »
Izbacili su obavijest da će dati još jedan Free Hit koji se može koristiti nakon 20. kola, kao i novi Wildcard čini mi se. Jedino je to pravilo da se ne može koristiti u dva kola zaredom.

Što se tiče kupa, možda se i dalje može aktivirati budući da je manja liga, ali nije ni bitno.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #802 : Siječanj 05, 2022, 15:10 »
Izbacili su obavijest da će dati još jedan Free Hit koji se može koristiti nakon 20. kola, kao i novi Wildcard čini mi se. Jedino je to pravilo da se ne može koristiti u dva kola zaredom.

Što se tiče kupa, možda se i dalje može aktivirati budući da je manja liga, ali nije ni bitno.

Pa i red je, od ekipe koja je stajala odlično, imam pola ozlijeđene ekipe ili su pod covidom...cirkus.  :bljak