Anketa

vezano na prijedlog margite da vidim misljenje forumasa oko :) u postu:

...max 1-3 (duži post je iznimka)
12 (38.7%)
...max 3-6 (duži post je iznimka)
14 (45.2%)
...max 6-10
2 (6.5%)
...nema ograničenja
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 31

Glasanje završeno: Studeni 19, 2010, 14:02

Autor Tema: Komentari i prijedlozi...  (Posjeta: 188981 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Komentari i prijedlozi...
« Odgovori #1635 : Srpanj 03, 2018, 10:30 »
Probao sve uvijek isti error. Kontaktirao sam Liverpoolovu službu za korisnike ne znam koliko ce mi pomoci.

Sretno. Osobno imam dobra iskustva. :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline LUDI-OS™

• Hero Member
« Odgovori #1636 : Prosinac 16, 2018, 20:26 »
Molim da se spasi forum i luigi trajno banira.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1637 : Prosinac 16, 2018, 20:29 »
Bas si fino to argumentovao.

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1638 : Prosinac 16, 2018, 20:41 »
Jeba vas bog pobjedili smo protiv scuma danas
firmino je prvi od prednjih kao najblizi odlasku
onda salah jer kod njih dvojice ponestaje zaista volje za zivotom i to je ocigledno

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1639 : Prosinac 16, 2018, 20:42 »
Jeba vas bog pobjedili smo protiv scuma danas
:lol  :super ma nek oni traze moje komentare i sta sam ja pisao, ko da meni nije drago sto smo ih unistili.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1640 : Prosinac 16, 2018, 20:42 »
Molim da se spasi forum i luigi trajno banira.

Da, baš je do luigija.  :lol

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #1641 : Prosinac 16, 2018, 20:52 »
Neće baniranje nijednog pojedinog člana rezultirati ne znam kakvim pozitivnim pomakom - vrijeme za to je davno prošlo.

Sami smo si krivi što, kad je trebalo zamijeniti moderatore, nitko nije stao i rekao "ej ja bih bio mod", nego su tonovi bili odjednom pomirljivi, problema nije bilo na vidiku, moderatori su navodno "tu negdje" i eto - sad je kasno da banaš bilo koga od ovih članova koji su već nabili stotine ako ne i tisuće postova.

A sad malo malo "fali mi ovaj član, fali mi onaj član..." - neki i prirodno odlaze, ali nije da si nismo sami zabili kaktus u dupe...

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #1642 : Prosinac 16, 2018, 21:10 »
Vrijeme je Bozica, sirite ljubav i mir.
Luigi, volimo te.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1643 : Prosinac 16, 2018, 21:11 »
Vrijeme je Bozica, sirite ljubav i mir.
Luigi, volimo te.
:love

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1644 : Prosinac 16, 2018, 21:14 »
Neće baniranje nijednog pojedinog člana rezultirati ne znam kakvim pozitivnim pomakom - vrijeme za to je davno prošlo.

Sami smo si krivi što, kad je trebalo zamijeniti moderatore, nitko nije stao i rekao "ej ja bih bio mod", nego su tonovi bili odjednom pomirljivi, problema nije bilo na vidiku, moderatori su navodno "tu negdje" i eto - sad je kasno da banaš bilo koga od ovih članova koji su već nabili stotine ako ne i tisuće postova.

A sad malo malo "fali mi ovaj član, fali mi onaj član..." - neki i prirodno odlaze, ali nije da si nismo sami zabili kaktus u dupe...
Ja sam zadnjih godinu dana predlagao da budem barem moderator utakmica i da tu mogu vodit, cak sam i teme otvorio jer iznimno postujem Grbija i zelim mu olaksati s obzirom koliko godina on to sve sam radi, ali bijah ignorisan
firmino je prvi od prednjih kao najblizi odlasku
onda salah jer kod njih dvojice ponestaje zaista volje za zivotom i to je ocigledno

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1645 : Prosinac 16, 2018, 21:20 »
Nije baš u potpunosti tako. Uvijek je bilo 'lumenih' na forumu nije baš to od jučer. Svaki forum ima svoj životni vijek a forumaši dolaze i odlaze, nekima se vjerojatno više ne da, neki nemaju vremena a neki su možda promijenili boje :)
Nećete valjda reći da Zoky više nije zainteresiran ili mu je dosta svega...sigurno u njemu nije ugašena ljubav prema Liverpoolu ali sada ima posao, oženjen je i ima curicu koja ga sigurno okupira.
Istina je i to da je nekada bilo više samo inicijative pojedinaca koji su tada bili na forumu. Otvaralo se puno više tema, puno se radilo na uvodima itd.
Danas je još uvijek dosta članova ali malo njih želi napraviti nešto više, samo se jada kako nema onog ili ovog, kako nema više nekih koji pišu dobre postove, uvode,...umjesto da se sami pokrenu i malo prione!
Nitko nije nagovarao ili molio ili plaćao neke stare forumaše da počnu pisati velike uvode, povijest kluba, igrača, trenera,...ljudi su sami krenuli.
Osim toga po meni je danas puno lakše pratiti i pisati na forumu, naime nekada si imao samo pc i fiksnu mrežu a danas su tu pametni telefoni, prijenosnici, tableti,...internet I WiFi svugdje.
Nisam siguran kako bi uopće izgledalo zadnjih par godina da nisam otvarao teme o utakmicama, sezonama, kupovima,... pazio na neke stvari i još podosta toga, a nije niti meni lako, imam neke godine, sve više drugih obaveze u životu itd
Fali one mlade krvi koja bi preuzela malo stvari u svoje ruke, neki novi margita, Zoky, weka,... naravno i koji novi grbi
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1646 : Prosinac 16, 2018, 21:26 »
Ja sam zadnjih godinu dana predlagao da budem barem moderator utakmica i da tu mogu vodit, cak sam i teme otvorio jer iznimno postujem Grbija i zelim mu olaksati s obzirom koliko godina on to sve sam radi, ali bijah ignorisan
to je sve istina, već sam i ja pitao Zokya da to napravi ali još nije stigao pa ga opet molim pred svima da se to sredi
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline pacecho

• Hero Member
  • ljevak ne može pucati penal!
« Odgovori #1647 : Prosinac 16, 2018, 23:49 »
forum se komotno moze podijeliti na eru prije i poslije SteveHeighwaya, covjek je sam spustio kvalitetu foruma za 30%
It doesn't say ‘Welcome to Anfield’. It doesn't say ‘Have a lovely time at Anfield’. No! It says ‘THIS IS ANFIELD’. It’s a challenge, a statement of intent. It’s a reminder to the players of who and what they’re playing for, and a reminder to our opponents who and what they’re playing against.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #1648 : Siječanj 07, 2019, 21:59 »
Nova godina, nova zamolba da se postave novi moderatori da ne čitamo iste svađe iz dana u dan.

Please and thank you

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1649 : Siječanj 07, 2019, 22:09 »
Taman dosao ovdje  napisati evo molim vas maknite mene.Nema smisla da ista pisem dok mi onaj skace za vratom svakodnevno.Dobrovoljno se javljam za ban,samo se izivciram..ne treba mi to.