Novi Postovi

Str: 1 [2] 3 4 ... 10
12
Nogomet / Odg: Engleska premier liga 2021/22
« Zadnji post jon_snow Danas u 11:54 »
13
« Zadnji post Massone Danas u 11:45 »
Koliko se često vodi između dvije momčadi do tako kasno? I kad su zadnje 3 momčadi bile u borbi za titulu? Ne kažem da je nemoguće, ali ne bih se kladio da će biti tako čak i da su svi zdravi.

Samo da se vratim na ovo, evo skoro smo na pola sezone, a moja proročanstva se za sada obistinjuju :D
14
« Zadnji post Raptor Danas u 10:43 »
Newcastle-Burnley, faul na golmanu?
Ima kakav video?
15
Utakmice / Odg: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice
« Zadnji post Skipper Danas u 09:01 »
jedva sam čekao ući na forum poslije onakve završnice. tko drugi ako ne Divock, umazit će se nas pa ćemo svakim ulaskom očekivati pobjednički gol. luda tekma, da je bilo malo više sreće moglo je ući par prilika. taman kad sam pohvalio Jotu, promaši nepromašivo. no ne kvari mi to sliku o njemu, vjerojatno ga malo ponijelo iz silnog htijenja da zabije staroj ekipi pa nije bio hladnokrvan kao inače. nedavno sam napisao da ne očekujem 6/6, prije 4/6. kako se dobro osjećam što se posipam pepelom.  :)))
16
Utakmice / Odg: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice
« Zadnji post moki Danas u 09:00 »
Pomiri se s tim, odkako je Shaqiri otišao netko mora preuzeti glavnu krivicu za sve loše šta se dogodi tako da je Mane svaku utakmicu uvjerljivo najgori igrač na terenu bez obzira na sve.  :D
Bas tako.Zaista nema vise smisla prozivati coveka....
17
« Zadnji post gento Danas u 00:32 »
Jebote, ovaj Broja je isto na posudbi iz Chelsea. On i Gallagher su im novih 50-60 milijuna.
18
« Zadnji post gento Danas u 00:18 »
Newcastle-Burnley, faul na golmanu?
19
2-1
20
Utakmice / Odg: Liga Prvaka 2021/22 - LFC utakmice
« Zadnji post gento Danas u 00:11 »
Kelleher; Tsimikas-Konate-Philips/Gomez-Neco-Morton-Ox-Keita; Minamino-Gordon-Origi

Gordon nema pravo nastupa. Uvijek zaboravim da niti Milner nema pravo nastupa. Nadati se da Firmino može.

Obzirom da prvi put u zivotu idem gledati LFC nadam se da nece bas ovako jadno biti :D

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Tko te jebe. :D

Uživaj na tekmi. :super
 Str: 1 [2] 3 4 ... 10