Autor Tema: Engleska premier liga 2021/22  (Posjeta: 17293 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Eden

• Sr. Member
Odg: Engleska premier liga 2021/22
« Odgovori #630 : Listopad 19, 2021, 17:40 »
Mislim da obojica idete u krajnost, istina je negdje na sredini. Kvalitetniji trener bi tu svakako puno više izvukao i pronasao balans momčadi, a time i ulogu pogbi gdje bi izvukli najviše od njega.
Pa ne ja se slažem da bi bolji trener sigurno izvukao više, i ekipa je vrlo dobra ovako pojedinačno, ali te teze da imaju ponajbolju ekipu u ligi su mi pretjerane. Mislim koji argument je za tako nešto.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #631 : Listopad 19, 2021, 18:03 »
Nesto su utihnuli sa "glazer out" propagandom  :lol

Ma sad su opet počeli. Onda će na zimu dovesti koga već požele pa će taj ispasti flop i opet plakanje od 3. mjeseca do ljeta kao "glazer out".
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #632 : Listopad 19, 2021, 19:11 »
Ma United je dobar, imaju toliko novaca da je bilo pitanje vremena kad ce se vratit u vrh. Nisu jos top razina, fali im bolji trener ili cak ni to nego samo netko ko ce potjerat Brunu iz kluba i mogu konkurirat za naslov. Njihov problem je sto Ole to nece napravit nikad.

Ima tu jos rupa na nekim pozicijama, ali nista sto se nema skoro svaka top ekipa.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #633 : Listopad 19, 2021, 20:08 »
Ma United je dobar, imaju toliko novaca da je bilo pitanje vremena kad ce se vratit u vrh. Nisu jos top razina, fali im bolji trener ili cak ni to nego samo netko ko ce potjerat Brunu iz kluba i mogu konkurirat za naslov. Njihov problem je sto Ole to nece napravit nikad.

Ima tu jos rupa na nekim pozicijama, ali nista sto se nema skoro svaka top ekipa.

Po meni su morali birati ili Bruno ili Ronaldo. Ovako s dva igrača koje boli kita za pressing i defanzivu teško da mogu biti sam vrh Europe.
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #634 : Danas u 00:42 »
Po meni su morali birati ili Bruno ili Ronaldo. Ovako s dva igrača koje boli kita za pressing i defanzivu teško da mogu biti sam vrh Europe.
Slazem se. Iako mislim da je i Ronaldovo vrijeme za najvece stvari lagano proslo ipak mogu razumjet da se netko odluci kockat s njim, to osim sto nije samo sportska odluka potencijalno uz kvalitetnog trenera i balansiranu ekipu oko njega moze funkcionirat. Al imat njega i Brunu, ili samo Brunu i nadat se ozbiljnom rezultatu je kretenski